Under Armour #FITLOOK Challenge z Natalią Gacką

8 tysięcy kroków to minimum, jakie powinniśmy dziennie pokonać dla zdrowia i fit-sylwetki. Czy to dużo? Sieć sklepów multibrandowych up8 wraz z Under Armour postanowiła przekonać się o naszych codziennych aktywnościach rzucając wyzwanie, które poprowadzi Natalia Gacka.

W sporcie jedyną barierą jesteś Ty sam. Wystarczy więc, że otworzysz się na nowe możliwości, a cel zostanie osiągnięty. Marka Under Armour i multibrand up8 postanowiły więc rzucić wyzwanie naszym nawykom i udowodnić, że warto prowadzić aktywny tryb życia.

Nie trzeba być wyczynowym sportowcem, aby zaprzyjaźnić się z treningami i żyć zgodnie z rytmem własnych możliwości fizycznych. Dlatego, w ramach Under Armour #FITLOOK Challenge przez 8 dni, codziennie punkt 8:00 rano, trenerka i dietetyczka, a zarazem mistrzyni świata w fitnessie sylwetkowym – Natalia Gacka, przygotuje zestaw zadań, których wykonanie pokaże naszą aktywność każdego dnia. Wszyscy, którzy zechcą przyłączyć się do wspólnej akcji, mają szansę wygrać trening personalny i plan dietetyczny, a także zestawy treningowe od Under Armour z najnowszą technologią Reactor. Wystarczy zamieścić pomysłowe realizacje kolejnych zadań pod postami-wyzwaniami Natalii na jej facebookowym profilu z oznaczeniem #FitlookUA.

#FITLOOK z termoregulacją Reactor od Under Armour

Słynąca z nowoczesnych technologii, amerykańska marka Under Armour przygotowała rozwiązanie, które utrzymuje właściwą temperaturę niezależnie od wysiłku fizycznego. Technologia Reactor zapewnia temperaturę zbliżoną do tej, jaką emituje ciało, a więc ok. 36,6 stopni C. Specjalne „poduszki grzewcze” magazynują ciepło, które jest odzyskiwane podczas treningu w chłodnych warunkach; natomiast gdy temperatura wzrasta, „rama poduszki” uwalnia nadmierne ciepło na zewnątrz. Innowacyjne rozwiązanie znalazło swoje zastosowanie zarówno w odzieży, jak i obuwiu treningowym, dzięki czemu ćwiczenia staną się jeszcze większą przyjemnością i będą bardziej wydajne.

Wyzwanie zaczyna się 8 listopada i trwa przez 8 dni do 15 listopada 2017 włącznie. W tym czasie każdy, kto przyłączy się do zabawy wykonując zadania ma szansę na jedną z trzech atrakcyjnych nagród. Mała podpowiedź – jedno z zadań będzie odbywać się w dowolnym salonie up8 w Krakowie, Poznaniu lub Gdyni.

I miejsce: plan treningu personalnego wraz z ułożonym programem dietetycznym autorstwa Natalii Gacki oraz komplet treningowy wraz obuwiem od Under Armour. Wręczenie głównej nagrody odbędzie się w salonie up8 w Galerii Krakowskiej

II miejsce: buty Under Armour ColdGear Reactor

III miejsce: bluza Under Armour ColdGear Reactor               

Więcej szczegółów na temat wyzwania można znaleźć TU oraz na facebooku marki up8

Marka Up8:

Sieć sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy w którym znajdziesz obuwie i odzież od najlepszych marek performance i fitness, a także profesjonalne akcesoria treningowe. Zajrzyj do Up8, ciesz się aktywnością fizyczną i prezentuj się tak samo dobrze, jak na co dzień! Sprawdź na www.up8.com. #DoYouFit

Sklep internetowy up8

Sklepy stacjonarne up8: 

Kraków - Galeria Krakowska I Poznań – Galeria Avenida I Gdynia – Galeria Riviera

Social media up8:

Facebook.com/up8com

Instagram.com/up8_DoYouFit

Skomentuj:
Under Armour #FITLOOK Challenge z Natalią Gacką
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX