Już niedługo pierwszy e-book Myfitness.pl! "8 tygodni do wymarzonej sylwetki"

Już niedługo do pobrania pierwszy e-book myfitness.pl - "8 tygodni do wymarzonej sylwetki"! Znajdziecie w nim kompletny plan dietetyczny i porady ambasadorek myfitness.pl - Pauliny Kuczyńskiej, Sylwii Nowak, Zosi Ślotały, Natalii Jakuły, Patrycji Stachery, Kasi Oleśkiewicz, Karoliny Brzuszczyńskiej i Agnieszki Matrackiej, które zdradzą swoje sposoby na zgrabną figurę!

Plan myfitness.plPlan myfitness.pl myfitness.pl

Każdego dnia staramy się pomóc osiągnąć wymarzoną figurę milionom Polek, opracowując zdrowe przepisy, nagrywając treningowe filmy i motywując w każdy możliwy sposób.

Tym razem przygotowaliśmy coś wyjątkowego – zdrowy, przebadany i sprawdzony plan żywieniowy na 8 tygodni, ułożony przez  Hannę Stolińską-Fiedorowicz, dietetyka klinicznego Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej, eksperta Instytutu Żywności i Żywienia, który jest kluczem do zdrowej i szczupłej figury.

Z poradnika dowiesz się, między innymi jak:

-        ułożyć zdrowy jadłospis, 
-        odzwyczaić się od białego cukru, 
-        przeprowadzić bezpiecznie detoks,
-        przygotować zdrowe desery bez cukru i domowe wody smakowe,
-        przyrządzić fit przekąski do pracy i owocowe koktajle.

Dodatkowo - ambasadorki Myfitness.pl – Paulina Kuczyńska, Sylwia Nowak, Zosia Ślotała, Natalia Jakuła, Kasia Oleśkiewicz, Patrycja Stachera i redaktorki Myfitness.pl – Agnieszka Matracka i Karolina Brzuszczyńska zmotywują do działania i zdradzą, jak zacząć zdrowo żyć.

.. .

Zacznij działać! Nie masz nic do stracenia, a jedyne co możesz zyskać to wymarzona sylwetka, świetne samopoczucie i pewność siebie. 

Poradnik już niedługo do ściągnięcia!