Reebok Crossfit Nano 7. W 2017 roku uwolnij swój potencjał

Reebok Crossfit  Nano 7

Reebok Crossfit Nano 7

Reebok wprowadził na rynek nowe buty treningowe z serii Reebok CrossFit Nano 7 i tym samym potwierdził wiodącą pozycję wśród marek obuwniczych, kierując swoją ofertę do środowiska CrossFitu. Nowy but treningowy linii Nano precyzyjnie współgra z sylwetką sportowca i doskonale dopasowuje się do jego ruchów.

Reebok Crossfit ® Nano 7 umożliwiają poprawę zwinności i zwrotności podczas treningu, a zastosowana w nich technologia Nanoweave sprawia, że są to jak dotąd najwygodniejsze, najbardziej wytrzymałe i najlepiej przepuszczające powietrze Nano.

Dodatkowo udoskonalony nosek buta zapewnia jeszcze większą moc, lepsze dopasowanie i stabilność. Wzmocnienie pięty gwarantuje zaś pewne wyczucie podłoża oraz bezpieczeństwo każdego ruchu podczas treningu, a wkładka Ortholite daje poczucie amortyzacji podczas najcięższych treningów.

Reebok Crossfit  Nano 7materiały partnera

Premierowe obuwie jest dostępne dla wszystkich fanów fitnessu już od stycznia. Oznacza to, że będą oni mogli cieszyć się wysmakowanym wzornictwem butów oraz jego dynamiką i dopasowaniem podczas Reebok CrossFit Games Open 2017.

Reebok Crossfit  Nano 7materiały partnera

Podobnie jak w poprzednich edycjach Nano, także tym razem Reebok postawił na odświeżenie i unowocześnienie linii. Obok technologii Nanoweave model Nano 7 cechują także:

  • wyrafinowane, anatomiczne dopasowanie i wzmocniona podstawa stopy gwarantuje moc, stabilność i dynamikę ruchu,
  • udoskonalona warstwa RopePro zapewnia jeszcze większą trwałość i ochronę buta, a wykorzystanie nowoczesnego, gumowego tworzywa pozwala na utrzymanie wysokiej przyczepności i wytrzymałości podeszwy środkowej,
  • amortyzacja i pochłanianie wstrząsów dzięki wkładce Ortholite umożliwia większą płynność ruchów podczas treningu.

„Chcemy ugruntować pozycję Reebok jako topowej marki produkującej odzież i obuwie dla środowiska CrossFitu. Umacniamy nasze więzi ze sportowcami i dostarczamy im produkty, które są kluczowe dla każdego treningu” - dodaje Eliza Godzimirska.

 

Skomentuj:
Reebok Crossfit Nano 7. W 2017 roku uwolnij swój potencjał
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane