20 lat minęło, jak jeden dzień. Tak zmieniły się aktorki "Seksu w wielkim mieście"

Kto z nas nie widział choć jednego odcinka tego serialu. Dokładnie 20 lat temu po raz pierwszy mogliśmy obejrzeć "Seks w wielkim mieście", który stał się kultowym amerykańskim serialem. Jak zmieniły się aktorki odgrywające główne role?
Tak zmieniły się aktorki z Seksu w wielkim mieście Tak zmieniły się aktorki z Seksu w wielkim mieście fot. Filmweb.pl

Kultowy serial "Seks w wielkim mieście"

W 1998 roku po raz pierwszy został wyemitowany serial 'Seks w wielkim mieście' stworzony przez Darrena Stara. Chyba nikt nie przypuszczał, że okaże się on tak wielkim przebojem, który był emitowany w ponad 60 krajach! 

'Seks w wielkim mieście' miał 6 sezonów, a  w tym 94 odcinki. Serial na przestrzeni lat nagrodzono 5 Złotymi Globami i 15 innymi nagrodami. Na jego podstawie powstał także film. 

Raperka Missy Elliott drastycznie schudła. Gwiazda teraz wygląda o kilkanaście lat młodziej

Sarah Jessica Parker ma 53 lata Sarah Jessica Parker ma 53 lata www.instagram.com/sarahjessicaparker

Tak zmieniła się Sarah Jessica Parker

Jedną z najbardziej popularnych aktorek występujących w serialu, odgrywającą rolę Carrie Bradshow była Sarah Jessica Parker. W serialu uważana była za ikonę stylu i tak naprawdę do dziś jest tak samo. Sarah mimo tego, że ma 53 lata to wygląda obłędnie! 

Gwen Stefani przypomina siebie sprzed lat i pyta 'Kto to był?'. Aż tak bardzo się zmieniła?

Cynthia Nixon zmieniła się na przestrzeni lat i ma zupełnie inną fryzurę Cynthia Nixon zmieniła się na przestrzeni lat i ma zupełnie inną fryzurę www.instagram.com/cynthiaenixon

Cynthia Nixon zmieniła się na przestrzeni lat

Cynthia Nixon, która w serialu była Mirandą Hobbes swoje serialowe rude włosy zamieniła na blond, krótkie cięcie, w którym wygląda zupełnie inaczej. Gwiazda jest bardzo aktywna w social mediach i często udziela się w różnych tematach społecznych, a także wspiera homoseksualistów z całego świata. 

Te gwiazdy urodziły dziecko, a wyglądają lepiej niż przed ciążą. Ranking 10 najlepszych metamorfoz

Kim Cattrall jest najstarszą z aktorek grających w serialu Seks w wielkim mieście Kim Cattrall jest najstarszą z aktorek grających w serialu Seks w wielkim mieście www.instagram.com/kimcattrall

Kim Cattrall wygląda bardzo podobnie

Kim Cattrall czyli serialowa Samantha Jones, najbardziej szalona z aktorek w serialu tak naprawdę w ogóle się nie zmieniła, poza tym że przybyło jej trochę zmarszczek. Dodajmy, że aktorka ma już 61 lat!

Kristina Davis ma 53 lata, a mimo to może pochwalić się szczupłą sylwetką Kristina Davis ma 53 lata, a mimo to może pochwalić się szczupłą sylwetką www.instagram.com/iamkristindavis

Kristin Davis w tym roku skończyła 53 lata

Również Kristin Davis, serialowa Charlotte York  w tym roku skończyła 53 lata, a mimo to wygląda bardzo dobrze. Gwiazda może pochwalić się szczupła sylwetką, jest mamą, a także często wspiera organizacje charytatywne.

Bardzo się zmieniły? 

Seksowna Lindsay Lohan pokazała swoje stare zdjęcie. Pamiętacie ją z tamtych czasów?