Pamiętacie piękną Luxurię, która seksownie ubijała masło w teledysku Donatana? Schudła i dziś jest kompletnie nie do poznania!

Luxuria Astaroth swoją popularność zawdzięcza udziałowi w niezwykle gorącym teledysku Donatana pt. "Nie lubimy robić". Miała wtedy zaledwie 18 lat, kobiece kształty i długie ciemno-brązowe włosy. Jak dziś wygląda po 6 latach od swojego głośnego debiutu? Będziecie zaskoczeni!
Luxuria Astaroth Luxuria Astaroth Screen: Instagram/officialuxuriastaroth

Nowy kolor włosów i brwi

18-letnia Luxuria Astaroth wystąpiła w 2012 roku w odważnym teledysku Donatana, w którym ubijała masło, robiąc przy tym seksowne miny i pozy oraz pokazując swoje wdzięki w mocno wydekoltowanej sukience. Od samego początku jej znakiem rozpoznawczym były długie, kruczoczarne włosy. Modelka jakiś czas temu zapragnęła jednak zmiany i przefarbowała je na rudy kolor. Uwagę zwracają również jej nowe brwi i ich dość zaskakujący kolor, dopasowany do nowego odcienia włosów. Poznalibyście ją teraz na ulicy?

One też to robią! Cheat meals gwiazd. Zobacz jak 'grzeszą' bohaterki pierwszych stron gazet - Taylor Swift, Emily Ratajkowski, czy Selena Gomez!

Luxuria Astaroth Luxuria Astaroth Screen: Facebook/officialuxuriastaroth

Luxuria Astaroth schudła

Luxuria Astaroth jakiś czas temu mocno schudła. Nic więc dziwnego, że teraz tak chętnie chwali się nową, rewelacyjną figurą na swoich profilach w mediach społecznościowych. Ku uciesze fanów modelka publikuje również zdjęcia ze swoich treningów, dzięki czemu choć trochę możemy podejrzeć, czemu zawdzięcza swoją metamorfozę.

Luxuria Astaroth Luxuria Astaroth Screen: Facebook/officialuxuriastaroth

Jak Luxuria Astaroth dba o sylwetkę?

Jaki jest sposób modelki na piękne, szczupłe ciało? Regularny trening na siłowni. Co więcej, widać, że Luxuria Astaroth nie boi się ćwiczyć z ciężarami. Nie dość, że zgubiła zbędne kilogramy, to jej ciało jest teraz zdecydowanie bardziej wyrzeźbione i umięśnione. Spójrzcie tylko na jej pupę!

Luxuria Astaroth Luxuria Astaroth Screen: Instagram/officialuxuriastaroth

Luxuria Astaroth chwali się pięknym ciałem

Nic dziwnego, że Luxuria Astaroth tak chętnie chwali się teraz swoją nową sylwetkę. Modelka co i rusz publikuje na swoich profilach w mediach społecznościowych odważne zdjęcia, które zdecydowanie więcej odsłaniają niż zasłaniają. Te fotografie są hot i niejednego mężczyznę mogą przyprawić o szybsze bicie serca.

Luxuria Astaroth Luxuria Astaroth Screen: Facebook/officialuxuriastaroth

Trening + dieta dają najlepsze efekty

Luxuria Astaroth doskonale wie, że najlepsze i najszybsze efekty daje połączenie regularnych treningów i odpowiedniej, zbilansowanej diety.

5 błędów dotyczących spożywania białka. Przestań je popełniać, a szybciej schudniesz i pięknie wyrzeźbisz mięśnie!

Luxuria Astaroth Luxuria Astaroth Screen: Facebook/officialuxuriastaroth

Luxuria Astaroth bez makijażu

Przy okazji możemy również podejrzeć, jak modelka prezentuje się bez makijażu. Wciąż hot?

Te gwiazdy zdążyły już z formą do lata. Ranking 10 najlepszych brzuchów w polskim show-biznesie