Ewa Chodakowska opublikowała motywujący post: 'Chciałam w życiu uniknąć, że po przebudzeniu pojawiają się myśli o nie... znowu do pracy'

Ewa Chodakowska już od kilku dobrych lat motywuje do zmiany miliony Polek. Nie tylko w kwestii aktywności fizycznej, ale także całego życia. W swoim ostatnim wpisie na Instagramie, trenerka dała do myślenia wielu kobietom...
Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska www.instagram.com/chodakowskaewa

'Od biedy do sukcesu'

Trenerka wielokrotnie powtarza, że zaczynała od zera, a wszystko co ma zawdzięcza swojej upartej pracy:

'Kiedy opisuję skrawek swojej historii, nie robię tego w celu tłumaczenia się, ale motywacji :) Skoro nie wiesz, jaką drogę przeszłam, możesz pomyśleć, że było mi łatwo :) nie było... ale jestem z tych, co nie odpuszczają... Kiedyś myłam kible, dziś mam wszystko, o czym marzyłam... to fajna historia, od biedy do sukcesu :) Nie przepraszam, że mam i nie kryję się z tym, że mam :) jestem przykładem tego, ŻE MOŻNA OSIĄGNĄĆ WSZYSTKO, jeśli się 

Odchudzające smoothie gwiazd na plaski brzuch! Wypróbujcie przepisy Ani Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska www.instagram.com/chodakowskaewa

'Chciałam w życiu uniknąć, że po przebudzeniu pojawiają się myśli o nie... znowu do pracy'

"Wiesz, że jestem tu codziennie. Dlatego, że chcę, lubię, bawi mnie to, dodaje energii, uczy, pozwala poznać mnóstwo osób i ich ciekawych historii. Przez lata uzbierała się spora fit społeczność. Od początku miałam swoje cele. Nigdy nie realizowałam ich, żeby osiągnąć szczyt i być ponad kimś, czymś lub zepchnąć kogoś. Wyruszyłam w tę podróż żeby poznawać świat, ludzi, smaki i cieszyć się z tego co robię. Chciałam w życiu uniknąć, że po przebudzeniu pojawiają się myśli "o nie... znowu do pracy", "jak ja nie lubię poniedziałków".
MAM TO O CZYM MARZYŁAM... kocham swoją prace... Na pewno przyczyniło się do tego moje podejście do życia, ale też wybory, których musiałam się nauczyć dokonywać w zgodzie ze sobą. Ryzyko które musiałam podejmować... Reszta była konsekwencją tych działań!
Jedne wybory były świetne, inne mniej, ale nie jestem nieomylna :) chyba tak jak każdy!
Wypracowywanie kompromisów to wielka sztuka... Człowiek szlifuje to całe życie.
Jeżeli budzisz się rano z myślą "o nie znowu muszę to zrobić!", "matko!! ZNOWU DO ROBOTY"... może czas coś zmienić, rozejrzeć się za czymś nowym? W pracy spędzamy kawał swojego życia, przemysl to... sama sobie odpowiedz JAK JEST U CIEBIE? Żyjesz w zgodzie ze sobą i swoimi marzeniami? Czy wolisz odpuszczać dla "świętego spokoju"? Wiem, że wiele z Was wywróciło sobie życie do góry nogami i teraz o poranku mają podobnie jak ja "Ihaaaaaa!! NOWY DZIEŃ"! Odważysz się o siebie powalczyć?

Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska www.instagram.com/chodakowskaewa

'Wolę tworzyć swoje produkty niż zostawać ich twarzą'

Obecnie, Ewa spełniła kolejne swoje marzenie - stworzyła własną markę kostiumów kąpielowych. Jak sama przyznaje, od kilku lat dostawała propozycje bycia twarzą różnych marek tworzących stroje kąpielowe, jednak zdecydowanie woli ona tworzyć własne produkty niż je reklamować.

'Jestem współwłaścicielem, nie twarzą... i zamierzam być konkurencją dla marek, które dotychczas składały mi propozycje współpracy' - napisała Ewa.

Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska www.instagram.com/chodakowskaewa

Odmienia myślenie Polek

Nie da się ukryć, że Ewa Chodakowska to chodzący motywator. Miliony kobiet na całym świecie zawdzięczają jej nie tylko metamorfozę fizyczną, ale również mentalną. Sama trenerka powtarza, że podczas wysiłku fizycznego kształtuje się siła mentalna, co da się zauważyć po wielu kobietach, które dzięki aktywności fizycznej zmieniają całe swoje życie. 

Ewa Farna odchudza się na wakacje?

Skomentuj:
Ewa Chodakowska opublikowała motywujący post: 'Chciałam w życiu uniknąć, że po przebudzeniu pojawiają się myśli o nie... znowu do pracy'
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX