Mario Goetze wziął ślub! Zmysłowe zdjęcia jego żony robią furorę w internecie

Piłkarz Mario Goetze oraz jego narzeczona Ann-Kathrin Broemmel podjęli decyzję, że ich ślub owiany będzie tajemnicą, a oni pobiorą się w tajemnicy przed mediami. Jak się jednak okazało, nie wszystko poszło po myśli Państwa Młodych.
Ann-Kathrin Brommel i Mario Goetze Ann-Kathrin Brommel i Mario Goetze www.instagram.com/annkathrinvida

Miało być bez rozgłosu

Po oświadczynach piłkarza, w lipcu 2017 roku, media spekulowały na temat daty ślubu piłkarza i modelki. Tą magiczną datą okazał się dzień 7 maja br. Mario Goetze, piłkarz reprezentacji Niemiec oraz Borussii Dortmund, poślubił w urzędzie stanu cywilnego w Duesseldorfie długoletnią partnerkę Ann-Kathrin Broemmel. Wspólnie postanowili, że będzie to uroczystość bez rozgłosu. Niestety, jak poinformował "Bild", tuż po ceremonii doszło do przykrego incydentu. 

Ann-Kathrin Brommel Ann-Kathrin Brommel www.instagram.com/annkathrinvida

Zakaz robienia zdjęć

Ślub piłkarza i modelki owiany był ogromną tajemnicą i to do takiego stopnia, że brat panny młodej przekazał zaproszonym gościom, że na życzenie państwa młodych obowiązuje zakaz robienia zdjęć. Gdy młoda para wychodziła z urzędu stanu cywilnego, pojawił się paparazzi, który zaczął robić zdjęcia piłkarzowi oraz jego małżonce. 

Zachowanie fotografa spotkało się z gwałtowną reakcją rodziny Ann-Kathrin. Ojciec i brat panny młodej zażądali od fotografa przekazania karty pamięci. "Wyjaśniłem im przepisy prawa prasowego, ale oni widzieli to inaczej. Wezwali policję" - cytuje mężczyznę "Bild".

Na miejsce przybyła wezwana policja, ale ostatecznie paparazzi mógł zachowa swój aparat oraz kartę pamięci.

Ann-Kathrin Brommel Ann-Kathrin Brommel www.instagram.com/annkathrinvida

Jedna z piękniejszych modelek

Ann-Kathrin Brommel jest zdecydowanie jedną z najpiękniejszych modelek w Niemczech. Już w wieku 16 lat zaczęła karierę, co zaowocowało niemałymi sukcesami. Ukochana Mario Goetze, skupia się głównie na karierze fotomodelki. Zazwyczaj pozuje do zdjęć w bieliźnie lub strojach kąpielowych.

Ann-Kathrin Brommel Ann-Kathrin Brommel www.instagram.com/annkathrinvida

Cieszy się dużą popularnością w social mediach

Na Instagramie jej aktywność śledzi ponad 890 tysięcy użytkowników. Żona piłkarza występującego na pozycji pomocnika w niemieckim klubie Borussia Dortmund oraz w reprezentacji Niemiec ma wielu fanów oraz uważana jest za jedną z najpiękniejszych WAG na świecie.

Ann-Kathrin Brommel Ann-Kathrin Brommel www.instagram.com/annkathrinvida

Wspólna pasja łączy

Ann-Kathrin Brommel i Mario Goetze ćwiczą razem, gdy tylko czas im na to pozwala. Wspólne treningi to doskonały sposób nie tylko na dodatkową dawkę motywacji, ale także spędzenie ze sobą czasu. 

Ann-Kathrin Brommel Ann-Kathrin Brommel www.instagram.com/annkathrinvida

Oczarowała nie tylko Mario Goetze

Ann-Kathrin ma nie tylko rewelacyjne ciało, ale jest również niesamowicie piękną kobietą. Nic więc dziwnego, że uwielbia się nim chwalić. Pod każdym jej zdjęciem pojawiają się tysiące polubień oraz komentarze zachwytu, a ilość fanów na jej social mediowych profilach rośnie z dnia na dzień.