Pamiętacie Sashę Strunin? Piosenkarka zagrała w 'Na Wspólnej', a jej fani są zachwyceni. Bardzo się zmieniła?

Jakieś 10 lat temu każdy z nas kojarzył Sashę Struniun z zespołem The Jest Set, którego była wokalistką. Wszyscy zapowiadali jej wielką karierę, ale ona nagle zniknęła i... teraz wraca jako aktorka! Zobaczcie jak zmieniła się gwiazda.
Sasha Strunin to piosenkarka Sasha Strunin to piosenkarka www.instagram.com/sashastrunin_official

Sasha Strunin to piosenkarka

Sasha Strunin, a tak właściwie Aleksandra Igoriewna Strunina jest polską piosenkarką pochodzenia rosyjskiego. Największa karierę zaczęła robić po dotarciu do półfinału w 2004 roku w programie Idol. Później została wokalistką zespołu "The Jet Set", z którym występowała w latach 2005-2008. 

Kilkanaście lat temu była bardzo popularna Kilkanaście lat temu była bardzo popularna www.instagram.com/sashastrunin_official

Kilkanaście lat temu była bardzo popularna

Nie da się ukryć, że kilkanaście lat temu Sasha była bardzo popularna, a nastolatki ją uwielbiały. Chyba na każdej dyskotece szkolnej w tamtych czasach leciała jej piosenka "Time to party". 

Sasha chętnie udzielała wywiadów Sasha chętnie udzielała wywiadów www.instagram.com/sashastrunin_official

Sasha chętnie udzielała wywiadów

Zresztą tak jak każda gwiazda u szczytu swojej kariery Sasha chętnie udzielała się w mediach. Często mogliśmy oglądać ją na czerwonych dywanach i w telewizji. Gwiazda później zniknęła z mediów i tylko najwierniejsi fani ją obserwowali. Wczoraj zaliczyła swój debiut w serialu "Na Wspólnej". Jak teraz wygląda? 

Sasha Strunin wraca do mediów Sasha Strunin wraca do mediów www.instagram.com/sashastrunin_official

Gwiazda wraca do mediów

Fani piosenkarki jednak będą zawiedzeni tym, że nie wraca do kariery muzycznej, chociaż poniekąd w serialu "Na Wspólnej" wciela się w rolę piosenkarki. Widać, że gwiazda bardzo się nie zmieniła, ale jednak coś w jej wyglądzie jest innego. 

Sasha Strunin ma kilka kilogramów więcej Sasha Strunin ma kilka kilogramów więcej www.instagram.com/sashastrunin_official

Sasha Strunin ma kilka kilogramów więcej

I tak naprawdę jest to chyba jedyna widoczna zmiana w wyglądzie gwiazdy. Wcześniej była ona bardzo szczupła, a teraz widać, że ma delikatnie zaokrągloną buzię. 

Czy na stałe zostanie w aktorstwie? Czy na stałe zostanie w aktorstwie? www.instagram.com/sashastrunin_official

Czy na stałe zostanie w aktorstwie?

Okazuje się, że jej rola w "Na Wspólnej" nie jest krótkotrwałym epizodem, a prawdopodobnie dłuższą współpracą z produkcją. Będzie ją oglądać? 

Więcej o:
Skomentuj:
Pamiętacie Sashę Strunin? Piosenkarka zagrała w 'Na Wspólnej', a jej fani są zachwyceni. Bardzo się zmieniła?
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX