Pamiętacie *NSYNC z Justinem Timberlakiem? Wszyscy artyści znowu się spotkali, ale wielu z nich nie poznacie

W latach 90. wróżono im ogromną, międzynarodową karierę. Swoją drogą band wystąpił nawet dwa razy w Polsce. Justin Timberlake do dziś jest aktywny muzycznie, ale co dzieje się z resztą bandu? Zobaczcie jak się zmienili!
*NSYNC był jeden z najpopularniejszych boysbandów *NSYNC był jeden z najpopularniejszych boysbandów www.instagram.com/nsync

*NSYNC był jeden z najpopularniejszych boysbandów

Kiedy w 1995 roku grupa po raz pierwszy zaczęła wspólnie tworzyć bardzo szybko zrobiło się o nich głośno, a kobiety mdlały na ich widok. Nie ma co się dziwić. Artyści, którzy tworzyli *NSYNC byli niezłymi przystojniakami. A jak wyglądają dziś? 

Boysband znowu razem Boysband znowu razem www.instagram.com/lancebass

Boysband znowu razem

Na to z pewnością czekało ich wielu fanów, ale niestety nie mamy dobrych wieści jeżeli chodzi o powrót i reaktywację grupy *NSYNC. Wszyscy spotkali się tylko i wyłącznie przy okazji odsłonięcia gwiazdy zespołu w Hollywood. 

Tak zmienił się zespół *NSYNC Tak zmienił się zespół *NSYNC www.instagram.com/nsync

Tak zmienił się zespół *NSYNC

Od razu widać, że wiele gwiazd z zespołu jest nie do poznania. Jedynie Justin Timberlake wygląda prawie tak samo, tyle że jest trochę starszy. 

Lance Bass Lance Bass www.instagram.com/lancebass

Lance Bass

Lance Bass teraz jest bardzo aktywny w swoich social mediach. Na co dzień jest osobowością telewizyjną, a także zajmuje się... gotowaniem!

Chris Kirkpatrick Chris Kirkpatrick www.instagram.com/iamckirkpatrick

Chris Kirkpatrick

Chris z kolei w social mediach praktycznie w ogóle nie jest aktywny, jednak z jego zdjęć możemy wywnioskować, że muzyka nadal obecna jest w jego życiu. 

JC Chasez JC Chasez www.instagram.com/jcchasezofficial

JC Chasez

Dokładnie tak samo jest z JC Chasezem. Artysta pozostał w świecie muzyki i pisze piosenki, a  także jest producentem muzycznym. 

Joey Fatone Joey Fatone www.instagram.com/realjoeyfatone

Joey Fatone

Joey Fatone ma swoją restaurację z fast foodem, a na Instagramie uwielbia się chwalić zdjęciami z rodziną. 

Więcej o: