Małgorzata Rozenek w seksownej stylizacji znów przesadziła. 'Prawdziwa dama' - szydzą fani

Małgorzata Rozenek lub jak kto woli Perfekcyjna Pani domu, w ostatnim czasie co chwila zalicza jakieś wpadki, a fani są dla niej bezlitośni. Tym razem może się to odbić na jej dzieciach. Gwiazda ostro przesadziła?
1 Metamorfoza Małgorzaty Rozenek Metamorfoza Małgorzaty Rozenek www.instagram.com/m_rozenek

Metamorfoza Małgorzaty Rozenek

Zanim Gosia zaczęła wyglądać tak, jak teraz to musiało minąć trochę czasu. Rozenek zaczynając swoją karierę w mediach nie ubierała się seksowanie, nie miała pięknego makijażu i doskonałych włosów - wyglądała, jak zwykła kobieta. Teraz prezentuje się, jak gwiazda, ale jej najnowsza wpadka może źle wpłynąć na jej karierę. 

2 Seksowne stylizacje gwiazdy Seksowne stylizacje gwiazdy www.instagram.com/m_rozenek

Seksowne stylizacje gwiazdy

Małgorzata Rozenek uwielbia nosić seksowne stylizacje nie tylko podczas wielkich wyjść, ale także na co dzień. Krótkie sukienki i szorty to dwie obowiązkowe rzeczy w jej garderobie. Choć na zdjęciu, które zobaczycie niżej jest ubrana od stóp do głów, to jeden mały szczegół nie spodobał się jej fanom. 

3 Projekt Lady Projekt Lady www.instagram.com/m_rozenek

Projekt Lady

W tym roku będziemy mogli oglądać już trzecią edycję Projektu Lady, w którym Małgorzata Rozenek jest prowadzącą. W programie Gosia zawsze stawia na bardzo eleganckie i mało wyzywające stylizacje. Dodatkowo prezenterka podpowiada uczestniczkom, jak zachowywać się, jak dama. Tym razem fani wytknęli jej, że ona sama niestety nie jest damą. 

4 Mimo wieku wygląda świetnie Mimo wieku wygląda świetnie www.instagram.com/m_rozenek

Mimo wieku wygląda świetnie

Absolutnie nie można temu zaprzeczyć. Choć gwiazda nie przyznaje się do tego ile ma lat, to raczej wszyscy możemy podejrzewać, że zbliża się do 40-stki lub ją nawet przekroczyła. Tak czy inaczej Małgorzata Rozenek wygląda świetnie! Szczupłe nogi, płaski brzuch to jej wielkie atuty. 

5 Fani szydzą z gwiazdy Fani szydzą z gwiazdy www.instagram.com/m_rozenek

Fani szydzą z gwiazdy

Na Instagramie Małgosi Rozenek pojawiło się z pozoru niewinne zdjęcie. Gwiazda pozuje na nim w kombinezonie zakrywającym jej ciało od stóp do głów. No właśnie, ale pojawia się pewne, ale. Góra kombinezonu wykonana jest z koronki, która delikatnie prześwituje i tym samym odkrywa sutki gwiazdy. Fani są podzieleni, ale większość z nich nie odpuszcza Roznenek. 

6 'Prawdziwa dama' - komentują 'Prawdziwa dama' - komentują www.instagram.com/m_rozenek

"Prawdziwa dama" - komentują

Oczywiście nazywając damą Małgosię Rozenek szydzą z niej. Komentarzy jest naprawdę sporo, ale niestety większość z nich to głównie hejt. Oczywiście są też fani, którzy wspierają gwiazdę i są zachwyceni jej stylizacją. 

Omg.. I pani ma być przykładem dla dziewczyn w projekt lady? ŻAŁOSNE.. Jest Pani na tym samym poziomie co one.. Coraz bardziej wulgarne stroje i zachowania.. - hejtują fani. 
Każdy widzi co chce widzieć. Ja widzę piękny kombinezon i piękną kobietę - komentują inni. 

A wy co o tym wszystkim myślicie? Przesadziła, czy fani bezpodstawnie szukają sensacji? 

Skomentuj:
Małgorzata Rozenek w seksownej stylizacji znów przesadziła. 'Prawdziwa dama' - szydzą fani
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX