Kasia Warnke pływa nago w basenie. Obserwuje ją jej mąż. Ostro?

Kasia Warnke ma 41 lat, a ciało jak nastolatka. Aktorka nie wstydzi się pozować nago co możemy zobaczyć na najnowszym zdjęciu na Instagramie. Czy gwiazda tym razem trochę nie przesadziła?
Zdjęcie wzbudziło kontrowersję Zdjęcie wzbudziło kontrowersję www.instagram.com/frackowiakmagdalena

Moda na nagie zdjęcia

Gwiazdy coraz częściej decydują się na publikacje prywatnych, czasem bardzo intymnych zdjęć na Instagramie. Kiedyś mogliśmy oglądać takie fotki, jak ktoś przez przypadek je wrzucił do sieci lub po prostu ktoś mu je wykradł z telefonu. Teraz celebryci chętnie publikują sami takie zdjęcia. 

Anja Rubik znana jest z odważnych sesji Anja Rubik znana jest z odważnych sesji www.instagram.com/anja_rubik/

Magdalena Frąckowiak, Anja Rubik, Joanna Krupa i inni

Jak widać tych nazwisk z polskiego show-biznesu jest naprawdę sporo jeżeli chodzi o nagie zdjęcia na Instagramie. Niedawno zdjęcie naszej modelki Magdaleny Frąckowiak wzbudziło sporo kontrowersji, a niektórzy łapali się za głowę zastanawiając po co to zrobiła. 

Warnke już kiedyś pokazała się nago Warnke już kiedyś pokazała się nago www.instagram.com/kasiawarnke

Warnke już kiedyś pokazała się nago

I było to wcale nie tak dawno temu. Gwiazda opublikowała swoje nagie zdjęcie za firanką podczas wakacji z mężem. Nikomu to jednak nie przeszkadzało, bo nie było to wulgarne zdjęcie. 

Kasia pływa nago w basenie Kasia pływa nago w basenie www.instagram.com/kasiawarnke

Kasia pływa nago w basenie

Tym razem gwiazda zdecydowała się na publikację zdjęcia z jednego z magazynów modowych. Widzimy na nim nagą, pływającą w basenie Kasię Warnke, a tuż przy brzegu basenu stoi jej mąż. 

Fani są zachwyceni Fani są zachwyceni www.instagram.com/kasiawarnke

Fani są zachwyceni

Co widać zresztą po ilości pozytywnych komentarzy i prawie 21 tysiącach polubień zdjęcia. Wszyscy zachwycają się nad szczupłym, jędrnym ciałem aktorki. 

Nowe wyzwania Kasi Warnke Nowe wyzwania Kasi Warnke www.instagram.com/kasiawarnke

Nowe wyzwania Kasi Warnke

Niestety po blond włosach Kasi nie ma już śladu. Gwiazda ścięła się na tzw. "jeżyka". Dlaczego? To wszystko przez jej nową rolę w, której wciela się w zawodniczkę MMA. Coś nam się wydaje, że w tym filmie zobaczymy ją w takiej wersji, której jeszcze nie znamy.