Maja Bohosiewicz poświęca tylko 20 minut na trening, a już widać sześciopak. Jak ćwiczy aktorka?

Maja Bohosiewicz wygląda teraz świetnie. Gwiazda po dwóch porodach może pochwalić się naprawdę boskim ciałem. Niedawno Maja pochwaliła się w czym tkwi sekret jej szczupłej sylwetki. Uwierzycie, że ćwiczy tylko 20 minut?
Bohosiewicz chwali się płaskim brzuchem Bohosiewicz chwali się płaskim brzuchem www.instagram.com/majabohosiewicz

Pierwszy raz pokazała brzuch na wakacjach

Po raz pierwszy Maja Bohosiewicz pochwaliła się szczuplutkim ciałem w tym roku podczas wakacji na Mauritusie. Fani byli zachwyceni tym, jak szybko udało jej się wrócić do tak wspaniałej formy.

Aktorka poleciała z dziećmi na wakacje Aktorka poleciała z dziećmi na wakacje www.instagram.com/majabohosiewicz

Maja jest mamą dwójki dzieci

Dla przypomnienia dodajmy, że gwiazda nie jest po jednym, a już po dwóch porodach i to praktycznie rok po roku. Tym bardziej zaskakujący jest fakt, jak teraz świetnie wygląda. 

Zdrowia dieta przede wszystkim Zdrowia dieta przede wszystkim www.instagram.com/majabohosiewicz

Zdrowia dieta przede wszystkim

Zdrowa dieta to nie tylko chleb powszedni u Mai Bohosiewicz, ale również u jej dzieci. Aktorka chętnie chwali się na Instagramie prostymi przepisami na na kasze z owocami czy owsianki. 

Gwiazda jest aktywna fizycznie Gwiazda jest aktywna fizycznie www.instagram.com/majabohosiewicz

Gwiazda jest aktywna fizycznie

Do tej pory jednak Maja Bohosiewicz nie trenowała regularnie. Czasem poszła na siłownię, czasem na basen (choć w stroju kąpielowym na pływalni widzimy ją coraz częściej). Podejrzewamy, że gwiazda szukała czegoś dla siebie i chyba znalazła. 

20 minutowy trening Mai Bohosiewicz 20 minutowy trening Mai Bohosiewicz www.instagram.com/majabohosiewicz

20 minutowy trening Mai Bohosiewicz

Od dłuższego czasu Maja Bohosiewicz chwali się na Instagramie niezawodnym sposobem na swoją sylwetkę. Co to jest? To 20 minutowy trening EMS, który obecnie jest bardzo modny wśród gwiazd. A jak wygląda taki trening? Zakładamy na siebie specjalny strój, do którego podpinane są elektrody, które jeszcze mocniej stymulują nasz mięsień do pracy. Czy to w ogóle przynosi efekty? Zobaczcie tylko, jak wygląda brzuch Mai! 

Umięśniony brzuch Mai Bohosiewicz Umięśniony brzuch Mai Bohosiewicz www.instagram.com/majabohosiewicz

Umięśniony brzuch Mai Bohosiewicz

Gwiazda pochwaliła się pięknym, szczupłym i umięśnionym brzuchem po treningu. Od razu widać, że trening EMS daje efekty, bo takiego ciała jeszcze jakiś czas temu nie miała. Maja na zdjęciu napisała, że nie tylko trening, ale również dieta przyczyniły się do takiego efektu. Dobrze wygląda?

Więcej o: