Kiedyś Blog 27 podbijał listy przebojów, teraz Alicja i Tola są nie do poznania. Jak wyglądają i co robią piosenkarki?

W 2005 roku, to właśnie one - Blog 27 podbijały listy przebojów. Tola i Ala choć miały zaledwie kilkanaście lat podbiły serca publiczności. Wielu wróżyło im międzynarodową karierę, ale niestety zespół się rozpadł. Jak dziś wyglądają dziewczyny i co robią?
Dziewczyny rozpoczęły karierę w 2005 roku Dziewczyny rozpoczęły karierę w 2005 roku www.facebook.com/Blog27

Dziewczyny rozpoczęły karierę w 2005 roku

Tola Szlagowska i Alicja Boratyn w 2005 roku założyły wspólnie zespół Blog 27. W tamtym czasie był to prawdziwy szał. Dziewczyny były uwielbianie nie tylko przez nastolatków, ale także szersze grono odbiorców. Wielu wróżyło im międzynarodową karierę, ale niestety czas to zweryfikował.

W 2006 roku z zespołu odeszła Alicja W 2006 roku z zespołu odeszła Alicja www.facebook.com/Blog27

W 2006 roku z zespołu odeszła Alicja

Już rok po rozpoczęciu swojej kariery zespół przeżywał kryzys i odeszła z niego Alicja Boratyn, tym samym decydując się na solową karierę. Przez jakiś czas Tola Szlagowska kontynuowała swoją karierę jako Blog 27, ale ostatecznie po jakimś czasie słuch po niej zaginął. Wiemy też, że Tola kiedyś przyjaźniła się z Mariną Łuczenko-Szczęsną

Co się stało z dziewczynami z Blog 27? Co się stało z dziewczynami z Blog 27? www.facebook.com/Blog27

Co się stało z dziewczynami z Blog 27?

Wspólna droga przyjaciółek skończyła się szybciej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Co teraz robią dziewczyny i jak wyglądają? Przypomnijmy, że obie kojarzone były z mocnym makijażem i stylizacjami w stylu "emo", ale takie były czasy. 

Co teraz robi Alicja Boratyn? Co teraz robi Alicja Boratyn? www.instagram.com/ala.zastary

Co teraz robi Alicja Boratyn?

Okazuje się, że Alicja Boratyn nadal pozostała w przemyśle muzycznym. Wspólnie z Jakubem Sikorą tworzą duet, a niedawno do sieci trafił ich nowy singiel "Pilot". 

Ala zmieniła styl Ala zmieniła styl www.instagram.com/ala.zastary

Ala zmieniła styl

Po mrocznych emo stylizacjach i mocnym makijażu nie ma już śladu. Alicja stawia teraz na bardzo naturalny look. Również jej stylizacje różnią się od tych sprzed kilkunastu lat. Na co dzień piosenkarka nosi luźne ubrania, bluzy z kapturem i czapki. 

Czasem piosenkarka pozwala sobie na małe szaleństwo Czasem piosenkarka pozwala sobie na małe szaleństwo www.instagram.com/ala.zastary

Czasem piosenkarka pozwala sobie na małe szaleństwo

Na jej Instagramie znajdziemy jednak zdjęcia, na których Alicja pozwala sobie na małe szaleństwo w swoim wyglądzie. Tutaj widzimy np., że zamiast makijażu "no make up", dziewczyna podkreśliła sobie usta czerwoną szminką. 

Tola Szlagowska nadal śpiewa Tola Szlagowska nadal śpiewa www.instagram.com/tola_subtitles_

Tola Szlagowska nadal śpiewa

Również Tola postanowiła nadal śpiewać. Choć jej hitów nie usłyszmy w stacjach radiowych, to piosenkarka nadal rozwija swoją karierę. Oprócz tego Szlagowska również pisze teksty, co jest wielkim atutem u muzyków. 

Diametralna metamorfoza Toli Diametralna metamorfoza Toli www.instagram.com/tola_subtitles_

Diametralna metamorfoza Toli

Kiedy zobaczymy najnowsze zdjęcia Toli od razu widzimy jej diametralną metamorfozę. Szlagowska już nie maluje sobie czarnych, mocnych kresek, dzięki czemu wygląda bardziej dziewczęco i naturalnie. 

Tola zmieniła styl Tola zmieniła styl www.instagram.com/tola_subtitles_

Tola zmieniła styl

Jej styl również uległ zmianie. Piosenkarka stawia na minimalizm, który wychodzi jej naprawdę dobrze. Niektóre jej looki spokojnie mogłyby znaleźć się w jakimś magazynie modowym. Jedyne co pozostało jej z dawnego wyglądu to kolczyk w wardze, który dodaje jej trochę pazura. 

Więcej o:
Komentarze (1)
Kiedyś Blog 27 podbijał listy przebojów, teraz Alicja i Tola są nie do poznania. Jak wyglądają i co robią piosenkarki?
Zaloguj się
  • Magdalena C

    0

    "Ala zmieniła styl
    Po mrocznych emo stylizacjach i mocnym makijażu nie ma już śladu. Alicja stawia teraz na bardzo naturalny look. Również jej stylizacje różnią się od tych sprzed kilkunastu lat. Na co dzień piosenkarka nosi luźne ubrania, bluzy z kapturem i czapki." - akurat po dodanych do artykułu zdjęciach można stwierdzić zupełnie co innego - że pozostała przy swoim stylu. Luźne ubrania, czapki i bluzy z kapturem były, jak i brak tak mocnego makijażu jak u Toli (a może w ogóle brak makijażu).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX