Rzuciła kolarstwo, by zostać modelką. Lucia Javorcekova zachwyca odważnymi zdjęciami

Mieszkająca w Bratysławie, Lucia Javorcekova, za sprawą swoich zdjęć bije rekordy popularności na Instagramie. Zjawiskowa brunetka zrezygnowała z uprawiania kolarstwa i postanowiła skupić się na karierze modelki.
1 Lucia Javorcekova Lucia Javorcekova www.instagram.com/luciajavorcekova

Niesamowicie piękna sportsmenka

26-letnia Lucia Javorcekova jest słowacką modelką, która dzięki swojej nieprzeciętnej urodzie podbija Instagram. W przeszłości Lucia zajmowała się kolarstwem, jednak zrezygnowała z tego na rzecz modelingu.

2 Lucia Javorceková Lucia Javorceková www.instagram.com/luciajavorcekova

Spełnia swoje marzenia

Będąc jedną z popularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek kolarstwa w swoim kraju, postanowiła zrezygnować z roweru, by odnieść sukces oraz spełniać się w modelingu, a także zostać DJ-em.

3 Lucia Javorcekova Lucia Javorcekova www.instagram.com/luciajavorcekova

Odważnie w internecie

Ogromną popularność na Instagramie przyniosły jej odważne zdjęcia, które publikuje na swoim profilu. Jeszcze do niedawna zawodowo zajmowała się sportem, jednak modeling okazał się jej większą pasją.

4 Lucia Javorcekova Lucia Javorcekova www.instagram.com/luciajavorcekova

Wielka popularność

Niesamowicie zmysłowe fotografie, które na Instagramie publikuje Lucia Javorcekova przyniosły jej ogromną popularność. Obecnie modelka ma na swoim profilu ponad milion obserwujących, a liczba ta nieustannie rośnie.

5 Lucia Javorcekova Lucia Javorcekova www.instagram.com/luciajavorcekova

Mimo rezygnacji z kolarstwa nadal trenuje

Lucia Javorcekova co prawda rozstała się z zawodowym kolarstwem, ale nie zrezygnowała zupełnie ze sportu. 26-letnia modelka regularnie trenuje, spędzając sporo czasu na siłowni, czym również chętnie dzieli się w mediach społecznościowych.

6 Lucia Javorcekova Lucia Javorcekova www.instagram.com/luciajavorcekova

Zdrowa dieta przede wszystkim

Lucia Javorcekova dobrze wie, że piękne ciało wymaga nie tylko regularnych ćwiczeń. Swój doskonały wygląd zawdzięcza różnorodnym aktywnościom fizycznym oraz przede wszystkim zdrowej i zbilansowanej diecie.

7 Lucia Javorcekova Lucia Javorcekova www.instagram.com/luciajavorcekova

Wysportowana ale kobieca

Lucia uwielbia trening siłowy z użyciem obciążenia. Wykorzystując siłę grawitacji, pracuje nad rozwojem siły oraz budową mięśni szkieletowych. Dzięki takiemu treningowi, modelka pochwalić się może bardzo kobiecą sylwetką.

8 Lucia Javorcekova Lucia Javorcekova www.instagram.com/luciajavorcekova

Dumna mama

Patrząc na figurę aż ciężko uwierzyć w to, że Lucia Javorcekova jest mamą kilkuletniej córki. Dumna mama, kiedy tylko ma okazję, chwali się swoją pociechą na Instagramie.

9 Lucia Javorcekova Lucia Javorcekova www.instagram.com/luciajavorcekova

Nieustannie zachwyca fanów

Skąpe, zmysłowe kreacje oraz rozbierane sesje, to dla słowackiej seksbomby codzienność. Niemal każdy jej post, który zostaje opublikowany na Instagramie, spotyka się z zachwytem kilkudziesięciu tysięcy osób.
 

10 Lucia Javorcekova Lucia Javorcekova www.instagram.com/luciajavorcekova

Świadoma swoich zalet

Lucia Javorcekova to modelka absolutnie świadoma wszystkich swoich zalet. Nie krępuje się umieszczać na profilu społecznościowym nawet rozbieranych zdjęć. Jest autentyczna w tym, co robi i to właśnie doceniają jej fani.

Skomentuj:
Rzuciła kolarstwo, by zostać modelką. Lucia Javorcekova zachwyca odważnymi zdjęciami
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX