Zjawiskowa modelka Alexis Ren wystąpi w Sports Illustrated Swimsuit Issue. To nie pierwsze jej tak odważne zdjęcia

Sports Illustrated Swimsuit Issue to magazyn, który publikowany jest co roku przez amerykański Sports Illustrated. W każdym wydaniu zobaczyć można wyjątkowo piękne oraz seksowne kobiety, które związane są w jakiś sposób ze światem sportu lub fitnessu. W tegorocznym wydaniu będziemy mogli podziwiać między innymi modelkę Alexis Ren, czyli obiekt pożądania mężczyzn na całym świecie.
1 Alexis Ren Alexis Ren www.instagram.com/alexisren

Zawrotna kariera modelki

Pracę jako modelka zaczęła mając 13 lat. W wieku 14 lat podpisała umowę z agencją modelek Nous Model Management. Alexis Ren ma dopiero 21 lat, a już robi oszałamiającą karierę. Na Instagramie obserwuje ją ponad 11,8 miliona fanów, a liczba ta nieustannie rośnie.

2 Alexis Ren Alexis Ren www.instagram.com/alexisren

Pewna siebie i niesamowicie odważna

Sesja dla Sports Illustrated Swimsuit Issue, to nie pierwsza odważna sesja modelki. Alexis śmiało publikuje na swoim Instagramie często niemal nagie zdjęcia, na których eksponuje swoje zgrabne ciało.

3 Alexis Ren Alexis Ren www.instagram.com/si_swimsuit

Najseksowniejsza z debiutantek

Każdego roku wśród dziewczyn, które po raz pierwszy występują w sesji dla Sports Illustrated Swimsuit Issue, wybierana zostaje ta najseksowniejsza, która według fanów otrzymuje tytuł Rookie of the Year. W tym roku fani jednogłośnie wybrali Alexis Ren.

4

Rookie of the Year

5 Alexis Ren Alexis Ren www.instagram.com/si_swimsuit

Podbój internetu

W 2014 roku związała się z Jay'em Alvarezem. Para w 2015 roku podbiła Internet swoimi relacjami z podróży. Modelka wraz ze swoim chłopakiem podróżowali po całym świecie i kręcili filmy, którymi dzielili się z fanami.

6 Alexis Ren Alexis Ren www.instagram.com/alexisren

Międzynarodowe korzenie

Modelka mieszka Los Angeles. Jest pochodzenia chorwackiego i niemieckiego. Ma trzy siostry i brata. Film Jay'a Alvarrez'a pod tytułem 'Jay Alvarrez in California', w którym główną rolę w filmie odgrywa Alexis obejrzało ponad 21 milionów osób! 

7 Alexis Ren Alexis Ren www.instagram.com/alexisren

Nietypowy sposób dbania o sylwetkę

Alexis uprawia Bikram jogę. Jest to rodzaj jogi, który został stworzony na podstawie tradycyjnych technik jogi, jednak praktykuje się ją w pomieszczeniu podgrzewanym do ok. 41 stopni. Zajęcia Bikram jogi trwają 1,5h.

8 Alexis Ren Alexis Ren www.instagram.com/alexisren

Sekret jej niesamowitej sylwetki

Alexis stosuje bardzo dobrze zbilansowaną dietę. Uwielbia jeść owoce i warzywa, jednak najbardziej lubi zielone koktajle. Swój dzień Alexis zaczyna od siłowni, na której spędza około 2 godziny. Następnie udaję się na zajęcia jogi.

9 Alexis Ren Alexis Ren www.instagram.com/alexisren

Sport towarzyszy jej od dziecka

Już jako mała dziewczynka, Alexis rozpoczęła swoją przygodę ze sportem. Modelka przez 11 lat trenowała balet, a teraz oprócz siłowni często wybiera również wspinaczkę, boksowanie oraz pilates.

10 Alexis Ren Alexis Ren www.instagram.com/alexisren

Wzięta modelka

Mimo młodego wieku, Alexis, ma na swoim koncie wiele okładek, m.in. do Nextdoormodel oraz wzięła także udział w licznych kampaniach reklamowych dla Calvin'a Klein'a, Pull&Bear, Soriya Swim, Forever 21, czy Puma.

Skomentuj:
Zjawiskowa modelka Alexis Ren wystąpi w Sports Illustrated Swimsuit Issue. To nie pierwsze jej tak odważne zdjęcia
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX