Wysportowane i piękne. Polskie medalistki halowych mistrzostw Europy

Halowe mistrzostwa Europy w Belgradzie przeszły do historii. Polska wygrała klasyfikację medalową. Do zwycięstwa przyczyniły się piękne lekkoatletki. Większość z nich obecna jest w mediach społecznościowych i dzięki temu na bieżąco możemy obserwować, co u nich słychać. Dziewczyny wstawiają zdjęcia z treningów, zawodów, ale także znajdzie się miejsce na bardziej prywatne zdjęcia.
<br><br>
Jedną z bardziej rozpoznawalnych sportsmenek jest Ewa Swoboda. To lekkoatletka specjalizująca się w biegach sprinterskich. Bardzo barwna postać polskiej lekkoatletki. Ewa mówi to, co myśli i ma ogromny dystans do siebie. W Belgradzie zdobyła brąz w biegu na 60 metrów. Jest jedną z młodszych sportsmenek, która ma na swoim koncie już mnóstwo osiągnięć.
<br><br>
Zobaczcie zdjęcia innych medalistek halowych mistrzostw Europy w Belgradzie. Halowe mistrzostwa Europy w Belgradzie przeszły do historii. Polska wygrała klasyfikację medalową (z dwunastoma krążkami na koncie, z czego siedmioma złotymi, jednym srebrnym i czterema brązowymi). Cztery z tych medali zdobyły nasze wspaniałe lekkoatletki - Justyna Święty (bieg na 400 m), Ewa Swoboda (bieg na 60 m), Sofia Ennaoui (bieg na 1500 m) i sztafeta 4x400 (Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub, Iga Baumgart i Justyna Święty). Większość z nich obecna jest w mediach społecznościowych i dzięki temu na bieżąco możemy obserwować, jak wygląda ich trening, zawody, ale także znajdzie się miejsce na bardziej prywatne zdjęcia.

Ewa Swoboda przed halowymi mistrzostwami Europy w Belgradzie. Ewa Swoboda przed halowymi mistrzostwami Europy w Belgradzie. https://www.facebook.com/swobodaewa/
Sprinterka Ewa Swoboda i kulomiot Konrad Bukowiecki opalają się w Miami Sprinterka Ewa Swoboda i kulomiot Konrad Bukowiecki opalają się w Miami https://www.instagram.com/litttlerunner/?hl=pl
Sofia Ennaoui to biegaczka na dystansach średnich i długich. Halowe mistrzostwa Europy zakończyła z brązowym medalem w biegu na 1500 m Sofia Ennaoui to biegaczka na dystansach średnich i długich. Halowe mistrzostwa Europy zakończyła z brązowym medalem w biegu na 1500 m https://www.facebook.com/Sofia-Ennaoui-1429522040677447/?fref=ts
Do sukcesu Polaków przyczyniła się także sztafeta kobiet 4x400. Dziewczyny pokazały, na co je stać i wywalczyły złoto. W sztafecie wzięły udział  Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub, Iga Baumgart oraz Justyna Święty. Do sukcesu Polaków przyczyniła się także sztafeta kobiet 4x400. Dziewczyny pokazały, na co je stać i wywalczyły złoto. W sztafecie wzięły udział Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub, Iga Baumgart oraz Justyna Święty. https://www.instagram.com/h_gosia/
Małgorzata Hołub to polska sprinterka. W sztafecie 4x400 wywalczyła halowe mistrzostwo Europy. Małgorzata Hołub to polska sprinterka. W sztafecie 4x400 wywalczyła halowe mistrzostwo Europy. https://www.instagram.com/h_gosia/
Małgorzata to pełna wdzięku kobieta, gdzie na swoim Instagramie publikuje również zdjęcia całkowicie nie związane ze sportem. Małgorzata to pełna wdzięku kobieta, gdzie na swoim Instagramie publikuje również zdjęcia całkowicie nie związane ze sportem. https://www.instagram.com/h_gosia/
Patrycja Wyciszkiewicz, sprinterka, która w Belgradzie biegła w sztafecie 4x400. Patrycja Wyciszkiewicz, sprinterka, która w Belgradzie biegła w sztafecie 4x400. https://www.instagram.com/patrycjawyciszkiewicz/
Patrycja Wyciszkiewicz poza sezonem lekkoatletycznym lubi spędzać czas na plaży. Patrycja Wyciszkiewicz poza sezonem lekkoatletycznym lubi spędzać czas na plaży. https://www.instagram.com/patrycjawyciszkiewicz/
Iga Baumgart specjalizuje się w biegu na 400 m. Razem z dziewczynami zwyciężyła w żeńskiej sztafecie. Iga Baumgart specjalizuje się w biegu na 400 m. Razem z dziewczynami zwyciężyła w żeńskiej sztafecie. https://www.instagram.com/iggi_piggy/
Iga Baumgart podczas jednego z treningów. Iga Baumgart podczas jednego z treningów. sprinterzy.com
Iga Baumgart intensywnie trenuje, żeby być w formie i mieć idealną sylwetkę. Iga Baumgart intensywnie trenuje, żeby być w formie i mieć idealną sylwetkę. https://www.instagram.com/iggi_piggy/
Justyna Święty podczas halowych mistrzostw Europy zdobyła złoto w sztafecie kobiet 4x400 oraz wywalczyła brązowy medal w biegu na 400 m. Justyna Święty podczas halowych mistrzostw Europy zdobyła złoto w sztafecie kobiet 4x400 oraz wywalczyła brązowy medal w biegu na 400 m. https://www.facebook.com/JustynaSwietyFanPage/
Justyna Święty Justyna Święty DARKO VOJINOVIC/AP
Sztafeta kobiet 4x400 (Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub, Justyna Święty i Iga Baumgart) wywalczyła w Belgradzie złoto. Na igrzyskach w tym samym składzie były siódme Sztafeta kobiet 4x400 (Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub, Justyna Święty i Iga Baumgart) wywalczyła w Belgradzie złoto. Na igrzyskach w tym samym składzie były siódme MARKO DROBNJAKOVIC/AP