Joanna Jędrzejczyk. Najbardziej kobieca zawodniczka MMA na świecie [GALERIA]

Joanna Jędrzejczyk to wielokrotna mistrzyni mieszanych sztuk walki i pierwsza Polka, należąca do największej i najbardziej elitarnej organizacji MMA na świecie - UFC. Choć uprawiany przez nią sport jest zarezerwowany głównie dla mężczyzn JJ jest niezwykle kobieca. Zobacz jak wygląda codzienne życie prawdziwej wojowniczki.
Joanna Jędrzejczyk to wielokrotna mistrzyni mieszanych sztuk walki i pierwsza Polka, należąca do największej i najbardziej elitarnej organizacji MMA na świecie - UFC. Choć uprawiany przez nią sport jest zarezerwowany głównie dla mężczyzn, JJ jest niezwykle kobieca. Zobacz jak wygląda codzienne życie prawdziwej wojowniczki, która została nową ambasadorką Sport.pl! Joanna Jędrzejczyk to wielokrotna mistrzyni mieszanych sztuk walki i pierwsza Polka, należąca do największej i najbardziej elitarnej organizacji MMA na świecie - UFC. Choć uprawiany przez nią sport jest zarezerwowany głównie dla mężczyzn, JJ jest niezwykle kobieca. Zobacz jak wygląda codzienne życie prawdziwej wojowniczki, która została nową ambasadorką Sport.pl! fot. Daniel Koper
Joanna Jędrzejczyk znana jako JJ jest związana ze sportem od dziecka. Choć rodzicie początkowo byli przeciwni, aby Asia trenowała MMA, dziś są z niej bardzo dumni i mocno ją dopingują podczas każdej walki. Joanna Jędrzejczyk znana jako JJ jest związana ze sportem od dziecka. Choć rodzicie początkowo byli przeciwni, aby Asia trenowała MMA, dziś są z niej bardzo dumni i mocno ją dopingują podczas każdej walki. Joanna Jędrzejczyk (www.instagram.com/joannajedrzejczyk)
Trening JJ jest bardzo zróżnicowany. Jest dostosowany do aktualnego harmonogramu walk, które ma stoczyć. Gdy jest w okresie przygotowawczym ma treningi siłowe, wytrzymałościowe oraz sparingi. Trening JJ jest bardzo zróżnicowany. Jest dostosowany do aktualnego harmonogramu walk, które ma stoczyć. Gdy jest w okresie przygotowawczym ma treningi siłowe, wytrzymałościowe oraz sparingi. Joanna Jędrzejczyk (www.instagram.com/joannajedrzejczyk)
W swoim tygodniowym planie Asia ma zarówno treningi na siłowni, w oktagonie, jak i na świeżym powietrzu. Jak podkreśla nawet, gdy jest poza sezonem należy utrzymywać aktywność fizyczną, tak by nie wypaść z formy. W swoim tygodniowym planie Asia ma zarówno treningi na siłowni, w oktagonie, jak i na świeżym powietrzu. Jak podkreśla nawet, gdy jest poza sezonem należy utrzymywać aktywność fizyczną, tak by nie wypaść z formy. Joanna Jędrzejczyk (www.instagram.com/joannajedrzejczyk)
Jak twierdzi JJ, off-season to najlepszy czas na naukę nowych technik. Zawsze też chętnie biega, robi trening obwodowy z obciążeniem, jeździ na rowerze. Jak twierdzi JJ, off-season to najlepszy czas na naukę nowych technik. Zawsze też chętnie biega, robi trening obwodowy z obciążeniem, jeździ na rowerze. Joanna Jędrzejczyk (www.instagram.com/joannajedrzejczyk)
Czas, w którym JJ przygotowuje się do walki to od 5 do 8 tygodniu, w zależności od aktualnej formy. Gdy dopadnie ją kontuzja czas przygotowań może trwać nawet 12 tygodni. Czas, w którym JJ przygotowuje się do walki to od 5 do 8 tygodniu, w zależności od aktualnej formy. Gdy dopadnie ją kontuzja czas przygotowań może trwać nawet 12 tygodni. Joanna Jędrzejczyk (www.instagram.com/joannajedrzejczyk)
Asia przyznaje, że bardzo lubi jeść i gotować, oczywiście zdrowo. Nie lubi używać słowa dieta, bo ma zły wydźwięk i od razu kojarzy się z unikaniem konkretnych produktów spożywczych. Wie, że jeżeli chce się osiągnąć sukces w sporcie musi stawiać na zdrowe odżywianie. Asia przyznaje, że bardzo lubi jeść i gotować, oczywiście zdrowo. Nie lubi używać słowa dieta, bo ma zły wydźwięk i od razu kojarzy się z unikaniem konkretnych produktów spożywczych. Wie, że jeżeli chce się osiągnąć sukces w sporcie musi stawiać na zdrowe odżywianie. Joanna Jędrzejczyk (www.instagram.com/joannajedrzejczyk)
Jak przyznaje JJ, zdrowe odżywianie wpływa na nasze codzienne życie. Dzięki temu lepiej się czujemy, unikamy kontuzji podczas aktywności fizycznej, a nawet mamy lepszy nastrój. Jak przyznaje JJ, zdrowe odżywianie wpływa na nasze codzienne życie. Dzięki temu lepiej się czujemy, unikamy kontuzji podczas aktywności fizycznej, a nawet mamy lepszy nastrój. Joanna Jędrzejczyk (www.instagram.com/joannajedrzejczyk)
Joanna stara się spożywać na co dzień zbilansowane posiłki. Unika przetworzonych produktów, stosuje dietę bezglutenowa pomimo tego, iż nie ma uczulenia na produkty pszeniczne, bo jak twierdzi taka dieta bardzo jej służy. Joanna stara się spożywać na co dzień zbilansowane posiłki. Unika przetworzonych produktów, stosuje dietę bezglutenowa pomimo tego, iż nie ma uczulenia na produkty pszeniczne, bo jak twierdzi taka dieta bardzo jej służy. Joanna Jędrzejczyk (www.instagram.com/joannajedrzejczyk)
W dniu, w którym JJ dowiaduje się o walce pozwala sobie zjeść wszystko co lubi. Głównie jest to pizza, makarony i słodycze. W dniu, w którym JJ dowiaduje się o walce pozwala sobie zjeść wszystko co lubi. Głównie jest to pizza, makarony i słodycze. Joanna Jędrzejczyk (www.instagram.com/joannajedrzejczyk)
Joanna ma jasno sprecyzowane cele oraz marzenia i uparcie dąży do ich realizacji. Swoją postawą pokazuje, jak ważna jest ciężka praca w drodze do osiągnięcia mistrzostwa. Jak twierdzi JJ, sport nie tylko wzmacnia fizycznie, ale i psychicznie. Joanna ma jasno sprecyzowane cele oraz marzenia i uparcie dąży do ich realizacji. Swoją postawą pokazuje, jak ważna jest ciężka praca w drodze do osiągnięcia mistrzostwa. Jak twierdzi JJ, sport nie tylko wzmacnia fizycznie, ale i psychicznie. Joanna Jędrzejczyk (www.instagram.com/joannajedrzejczyk)
JJ ma bardzo napięty harmonogram zajęć, w związku z czym bardzo trudno jest jej wyjechać na wakacje. Zawsze, gdy ma wolne spędza czas z bliskimi. Rodzice, rodzeństwo i narzeczony dają jej największe wsparcie i motywacje w trudnych chwilach. JJ ma bardzo napięty harmonogram zajęć, w związku z czym bardzo trudno jest jej wyjechać na wakacje. Zawsze, gdy ma wolne spędza czas z bliskimi. Rodzice, rodzeństwo i narzeczony dają jej największe wsparcie i motywacje w trudnych chwilach. Joanna Jędrzejczyk (www.instagram.com/joannajedrzejczyk)
Więcej o:
Komentarze (5)
Joanna Jędrzejczyk. Najbardziej kobieca zawodniczka MMA na świecie [GALERIA]
Zaloguj się
 • ilchi

  0

  Ogladam wiekszosc walk UFC i Joanna Jedrzejczk wymiata i nie ma sobie rowonych w osmiokacie ale pisanie, ze jest najbardzej kobieca to jakies nieporozumienie.

 • plastikpiokio

  0

  jeżeli ta zboczona psycholka z tego się utrzymuje to pal ją licho --- ale niech się lepiej nie reklamuje i nie robi foto z rozbitą i pokrwawioną mordą .

 • normandi

  0

  to chyba jakaś kpina

 • e-misio

  0

  brzydka nie jest ale bez przesady..
  natomiast na pewno jest... niesamowita, jedyna, wielka itd w klatce
  szkoda że tak mało walk ufc jej kontraktuje.. kiedy w końcu kolejna obrona?!

 • mreck

  0

  no i wystartuj do takiej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX