Anna Kalczyńska chwali się wysportowanymi nogami. Fanka oburzona: takie publiczne obnażanie się nie pasuje matce trójki dzieci

Anna Kalczyńska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym widzimy ją w krótkiej mini. Uwagę zwracają zgrabne, wysportowane nogi prezenterki. Niestety, nie wszystkim jej stylizacja przypadła do gustu. Jedna z internautek zarzuciła Annie Kalczyńskiej, że jako matce trójki dzieci nie wypada jej nosić takiego stroju. Zgadzacie się z tą opinią?
Anna Kalczyńska Anna Kalczyńska Instagram/annakalczynskam

Anna Kalczyńska - kim jest

Anna Kalczyńska ma 42 lata. Jest polską dziennikarką telewizyjną. W latach 2002- 2014 była prezenterką w TVN24. Zaś od września 2014 roku występuje jako współprowadząca popularny program poranny "Dzień dobry TVN", któremu zawdzięcza największą popularność.

Anna Kalczyńska Anna Kalczyńska Instagram/annakalczynskam

Anna Kalczyńska odsłoniła nogi w mini

W jednym z ostatnich programów "Dzień dobry TVN" Annna Kalczyńska pojawiła się w czerwonej koszulce, krótkiej mini i wysokich, fioletowych szpilkach. Wszystkie oczy zwrócone były na jej szczupłe, zgrabne nogi. Nic dziwnego! Prezenterka zdecydowanie ma się czym pochwalić. Gołym okiem widać efekty jej regularnych treningów.

Anna Kalczyńska Anna Kalczyńska Instagram/annakalczynskam

Anna Kalczyńska ostro skrytykowana

Jednak nie wszystkim stylizacja prezenterki przypadła do gustu. Pod jej zdjęciem na Instagramie rozgorzała się poważna dyskusja. Co było jej powodem? Komentarz jednej z internautek, która otwarcie skrytykowała długość spódnicy prezenterki.

Pani Anno, fatalnie pani wyglądała w tej spódniczce mini. Pokazywanie ud i takie publiczne obnażanie się nie pasuje matce trójki dzieci. Fatalnie pani wyglądała - stwierdziła jedna z kobiet.

Ewa Farna odchudza się na wakacje? 'Rozmazane jak ja po treningu. Ale było mocno' A co z dietą?

Anna Kalczyńska Anna Kalczyńska Instagram/annakalczynskam

Internautki bronią prezenterki

Anna Kalczyńska może liczyć na pomoc i wsparcie swoich fanek. Nie trzeba było długo czekać na ich reakcję. Pod zdjęciem prezenterki od razu posypały się komentarze internautek, które stanęły w jej obronie. Dodatkowo większość z nich zasypała Annę Kalczyńską komplementami, wychwalając jej rewelacyjną figurę.

Dlaczego nie pasuje? Jeżeli pani Anna ma ładne nogi, to niech pokazuje! Wyglądała pięknie! Sama chciałabym tak wyglądać, mając trójkę dzieci.
Jak się ma takie nogi, to taką spódnicę powinno się nosić codziennie.
Pani Aniu... co za głupoty. Super pani się prezentuje. Niech inne mamy trójki dzieci biorą przykład.
Ślicznie. Takimi zgrabnymi nogami i idealną figurą trzeba się chwalić.
Do takich nóg, to tylko taka. A że matka trójki dzieci, to co, spódnicy mini nie może założyć? Bez przesady!

Odchudzające smoothie gwiazd na plaski brzuch! Wypróbujcie przepisy Ani Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej

Anna Kalczyńska Anna Kalczyńska Instagram/annakalczynskam

Jak Anna Kalczyńska dba o figurę?

Anna Kalczyńska regularnie publikuje na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, na których choć trochę możemy podejrzeć, jak dba o swoją figurę. Prezenterka prowadzi aktywny, zdrowy tryb życia. Uprawia wspinaczkę ściankową, dużo spaceruje na świeżym powietrzu, gra w badmintona, a w sezonie zimowym jeździ na nartach. Również swój czas z najbliższymi stara się spędzać aktywnie. Godne naśladowania!

Anna Kalczyńska Anna Kalczyńska Instagram/annakalczynskam

Anna Kalczyńska ma 3 dzieci

Anna Kalczyńska ma za sobą 3 porody. Widać? Naszym zdaniem ma rewelacyjną figurę godną pozazdroszczenia.

6 skutecznych sposobów na schudnięcie bez wysiłku i diety