Gwen Stefani przypomina siebie sprzed lat i pyta "Kto to był?". Aż tak bardzo się zmieniła?

Gwen Stefani to popularna amerykańska piosenkarka, która zdecydowanie większą karierę muzyczną robiła kiedyś niż teraz, ale mimo wszystko gwiazda nadal śpiewa. Piosenkarka postanowiła przypomnieć swoim fanom, jak wyglądała kiedyś. Bardzo się zmieniła?
Gwen Sefani na koncercie Gwen Sefani na koncercie www.instagram.com/gwenstefani

Gwen Stefani rozpoczęła swoją karierę w 1994 roku

Właśnie w 1994 roku Gwen Stefani została wokalistką zespołu No Doubt. Kilka lat później postawiła na solową karierę, a jej piosenka "Hollaback" był jednym z największych hitów puszczanych w każdej stacji radiowej. 

Gwen Stefani ma boską sylwetkę Gwen Stefani ma boską sylwetkę www.instagram.com/gwenstefani

Gwiazda ma 48 lat

W co ciężko jest nam uwierzyć, bo choć bliżej jej już do 50 urodzin to Gwen wygląda nadal świetnie. Piosenkarka może pochwalić się naprawdę szczupłą sylwetką. 

Gwen Syefani jest mamą Gwen Syefani jest mamą www.instagram.com/gwenstefani

Gwen Stefani jest mamą

Mówiąc o jej boskiej sylwetce warto przypomnieć, że gwiazda jest mamą trójki dzieci. Tym bardziej jesteśmy w szoku, że po trzech porodach można mieć nadal figurę, jak nastolatka. 

Gwen Stefani publikuje swoje stare zdjęcia Gwen Stefani publikuje swoje stare zdjęcia www.instagram.com/gwenstefani

Piosenkarka pokazała swoje stare zdjęcie

Nie tylko w Polsce, ale również za granicą możemy zaobserwować trend publikowania w social mediach starych zdjęć kryjących się pod hasztagiem #throwback. Również Gwen postanowiła pokazać takie zdjęcie. Bardzo się zmieniła?

Gwen Stefani na starej okładce gazety Gwen Stefani na starej okładce gazety www.instagram.com/gwenstefani

Gwen Stefani na starym zdjęciu

Piosenkarka na swoim Instagramie opublikowała starą okładkę gazety "Mix". Biorąc pod uwagę napis na okładce "No Doubt" możemy wnioskować, że zdjęcie zostało zrobione na przestrzeni lat 1995-2004. 

Gwen Stefani ze Snoop Dogiem Gwen Stefani ze Snoop Dogiem www.instagram.com/gwenstefani

Gwen Stefani i Snoop Dog

Zdjęcie, które możecie zobaczyć wyżej to nie jedyny powrót do przeszłości piosenkarki. Niedawno przypomniała ona również swoje stare zdjęcie ze Snoop Dogiem. 

Bardzo się zmieniła?