Dua Lipa podbiła rynek muzyczny hitem 'New Rules', ale my patrzymy na jej seksowne ciało. Piosenkarka uwielbia odważne zdjęcia

Dua Lipa to brytyjska wokalistka, która szturmem podbija listy przebojów. Gwiazda nie tylko ma ciekawą barwę głosu, ale również seksowne ciało, którym uwielbia chwalić się na Instagramie. Wiedzieliście, że ma taki brzuch?!
Dua Lipa to bardzo popularna piosenkarka Dua Lipa to bardzo popularna piosenkarka www.instagram.com/dualipa

Dua Lipa to bardzo popularna piosenkarka

W zeszłym roku zrobiło się o niej głośno za sprawą piosenki "New Rules", ale to nie jej jedyny hit. Dua Lipa na swoim koncie ma już sporo piosenek, które podbijają listy przebojów. Gwiazda jest piękną kobietą i chętnie eksponuje swoje kobiecie kształty w social mediach. 

Piosenkarka jest piękna kobietą Piosenkarka jest piękna kobietą www.instagram.com/dualipa

Piosenkarka jest piękna kobietą

Jej niestandardowa uroda to połączenie korzeni albańsko-kosowskich. Dua Lipa uważana jest za prawdziwą seksbombę. 

Gwiazda uwielbia odważne stylizacje Gwiazda uwielbia odważne stylizacje www.instagram.com/dualipa

Gwiazda uwielbia odważne stylizacje

Co zresztą można zaobserwować na jej Instagramie. Jej profil to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów mody. Dua Lipa w swoich stylizacjach często odsłania seksowne ciało. 

Dua Lipa odsłania pośladki Dua Lipa odsłania pośladki www.instagram.com/dualipa

Dua Lipa odsłania pośladki

Na jednym ze zdjęć, które niedawno opublikowała możemy zobaczyć jej bardzo kształtne pośladki w całej okazałości. Choć gwiazda nie wygląda, jak typowa modelka i daleko jej do rozmiaru 0 to ma ona bardzo fit ciało.  

Umięśniony brzuch piosenkarki Umięśniony brzuch piosenkarki www.instagram.com/dualipa

Umięśniony brzuch piosenkarki

Gwiazda nie tylko może pochwalić się seksownymi pośladkami, ale również bardzo umięśnionym brzuchem. Taki efekt udało jej się osiągnąć dzięki treningom bokserskim. 

Piosenkarka wystąpi w Polsce Piosenkarka wystąpi w Polsce www.instagram.com/dualipa

Piosenkarka wystąpi w Polsce

Po raz kolejny będziecie mogli ją spotkać na scenie Opener'a, gdzie w zeszłym roku zrobiła prawdziwe show, a jej koncert był jednym z najlepszych podczas zeszłorocznej edycji festiwalu. Wybieracie się w tym roku? 

Więcej o:
Skomentuj:
Dua Lipa podbiła rynek muzyczny hitem 'New Rules', ale my patrzymy na jej seksowne ciało. Piosenkarka uwielbia odważne zdjęcia
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX