Kolejny obóz Ani Lewandowskiej w Dojo Stara Wieś trwa, ale to co zrobiła mała Klara zszokowało wszystkich

Od niedzieli w Dojo Stara Wieś trwa już kolejny obóz Ani Lewandowskiej. Tym razem to nie sama trenerka wzbudza największe zainteresowanie, a jej córka Klara. To co zrobiła przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.
1 Obozy Ani w Dojo Stara Wieś Obozy Ani w Dojo Stara Wieś www.instagram.com/annalewandowskahpba

Obozy Ani w Dojo Stara Wieś

Ania Lewandowska to była zawodniczka reprezentacji Polski w karate. To właśnie w Dojo Stara Wieś Ania spędziła kilka dobrych lat swojego życia przygotowując się do największych imprez sportowych. Teraz w tym miejscu organizuje swoje obozy. 

2 W tym roku frekwencja dopisała na obozach Ani Lewandowskiej W tym roku frekwencja dopisała na obozach Ani Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba

W tym roku frekwencja dopisała

Zresztą tego można było się spodziewać. Obozy Ani Lewandowskiej wyprzedają się zazwyczaj w kilkanaście minut. Póki co żadna z gwiazd z polskiego show-biznesu nie oznaczyła się, że jest na obozie, ale wśród uczestniczek jest np. żona Kamila Glika, Marta

3 Ania dba o swoje uczestniczki Ania dba o swoje uczestniczki www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania dba o swoje uczestniczki

Tak, jak przy okazji poprzedniej edycji campu Ania dla wszystkich przygotowała powitalny "Welcome pack", w którym znajdziemy oczywiście produkty z jej sklepu Foods by Ann, ale również szampon czy superfoods. 

4 Mała Klara na obozie z mamą Mała Klara na obozie z mamą www.instagram.com/annalewandowskahpba

Mała Klara na obozie z mamą

Oczywiście poza uczestniczkami na obozie nie mogło zabraknąć Healthly Teamu Lewandowskiej i... małej Klary. To właśnie ona zaskoczyła wszystkich tym co zrobiła. 

5 Klara Lewandowska biega na obozie mamy Klara Lewandowska biega na obozie mamy www.instagram.com/annalewandowskahpba

Klara Lewandowska biega na obozie mamy

Kilka dni temu Klara skończyła równo roczek. Z pewnością, jak większość rodziców również Lewandowska czekała na moment, kiedy jej córka zacznie chodzić. Okazuje się, że Klara nie chodzi, a biega! Zobaczcie tylko to słodkie wideo. 

6 Czy Klara pójdzie w ślady mamy? Czy Klara pójdzie w ślady mamy? www.instagram.com/annalewandowskahpba

Czy Klara pójdzie w ślady mamy?

To bardzo ważne by dzieci od najmłodszych lat miały do czynienia ze zdrowym stylem życia i aktywnością fizyczną. Ania kiedy tylko może zabiera swoją córeczkę na treningi, obozy, a nawet eventy treningowe jak ten chociażby we Wrocławiu. Myślicie, że Klara także będzie trenowała karate, jak mama, a może wybierze zupełnie inny sport? 

Skomentuj:
Kolejny obóz Ani Lewandowskiej w Dojo Stara Wieś trwa, ale to co zrobiła mała Klara zszokowało wszystkich
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX