Raperka Missy Elliott drastycznie schudła. Gwiazda teraz wygląda o kilkanaście lat młodziej

Missy Elliott to znana raperka, która od zawsze była kojarzona ze sportowym stylem i rozmiarem raczej XL. Do tej pory piosenkarka raczej nie przykładała wielkiej uwagi do swojego wyglądu, ale to, jak wygląda teraz zszokowało wszystkich.
Missy Elliott to popularna raperka Missy Elliott to popularna raperka www.instagram.com/matchoooieuk

Missy Elliott to popularna raperka

Nie da się ukryć, że w okolicach roku 2000 była ona jedną z najbardziej popularnych artystek na świecie. Missy Elliot często współpracowała z takimi artystami jak Ciara czy Pharell Williams, a tym samym jej hity podbijały listy przebojów. 

Gwiazda zawsze była puszysta Gwiazda zawsze była puszysta www.instagram.com/labellamafiaking

Gwiazda zawsze była puszysta

Może z wyjątkiem początków jej kariery, tak raczej kojarzymy Missy Elliott z rozmiarem XL. 

Missy nie stroniła od używek Missy nie stroniła od używek www.instagram.com/labellamafiaking

Missy nie stroniła od używek

Gwiazda uwielbiała imprezy zakrapiane dużą ilością alkoholu i imprezowy styl życia. Dawniej daleko jej było do fit gwiazdy, ale jej nowe zdjęcia potwierdzają, że gwiazda bardzo schudła. 

Metamorfoza Missy Elliott Metamorfoza Missy Elliott www.instagram.com/missymisdemeanorelliott

Metamorfoza Missy Elliott

Już jakiś czas temu mogliśmy zauważyć zmianę w wyglądzie piosenkarki. Przede wszystkim jej styl stał się znacznie kobiecy choć nadal jest on bardziej sportowy niż elegancki. Długie włosy teraz zdecydowanie dodają jej uroku 

Raperka schudła Raperka schudła www.instagram.com/missymisdemeanorelliott

Missy wygląda teraz bosko!

Jej najnowsze zdjęcie jednoznacznie potwierdza, że Missy Elliott bardzo schudła i wygląda świetnie! Fani są zachwyceni nowym wyglądem artystki i nie kryją swojego zachwytu w komentarzach. 

Wyglądasz pięknie - piszą. 
Jak udało jej się tak schudnąć? Jak udało jej się tak schudnąć? www.instagram.com/missymisdemeanorelliott

Jak udało jej się osiągnąć taki efekt?

Pod jednym z najnowszych zdjęć Missy zdradziła sekret swojej odmienionej sylwetki. Okazuje się, że przez 4 miesiące piosenkarka piła tylko wodę - tym samym rezygnując z kolorowych napoi i alkoholu. Oprócz tego Elliott wyrzuciła z diety chleb co było dla niej trudne, ale okazuje się, że to świetnie wpłynęło na jej sylwetkę co z resztą widać na załączonych zdjęciach. Oczywiście przy tym wszystkim stosowała zdrową dietę, a raz na miesiąc pozwala sobie na małe słodkości np. babeczki. 

Więcej o: