Sebastian Fabijański to prawdziwe ciacho, ale jak wyglądał kiedyś? Po sieci krąży jego bardzo stare zdjęcie

Sebastian Fabijański to aktor, którego kojarzymy głównie z ról w filmach Patryka Vegi. Nie da się ukryć, że jest z niego niezły przystojniak, ale czy zawsze tak było? W sieci pojawiło się jego bardzo stare zdjęcie. Jak na nim wygląda?
Sebastian Fabijański jest popularnym aktorem Sebastian Fabijański jest popularnym aktorem www.instagram.com/olgaboladz

Sebastian Fabijański jest popularnym aktorem

Nie da się ukryć, że po filmach Patryka Vegi stał się jeszcze bardziej popularny, choć grał w wielu produkcjach. Zazwyczaj były to jednak takie role, które nie zostawały nam na długo w pamięci. 

Zły chłopak Zły chłopak Belfer fot. Robert Pałka

Zły chłopak

Najbardziej lubimy te jego role, w których odgrywa rolę złego chłopca. Jego uroda i sposób bycia idealnie komponuje się rolami gangsterów i dilerów. Fani docenili go również za postać Adriana w serialu Belfer

Metamorfoza Sebastiana Metamorfoza Sebastiana www.instagram.com/power.charles

Metamorfoza Sebastiana

Sebastian przeszedł pewnego rodzaju metamorfozę. Choć zawsze uważany był za niezłego przystojniaka to, kiedy zaczął ćwiczyć na siłowni jego muskulatura stała się jeszcze bardziej seksowna. 

Treningi z trenerem personalnym Treningi z trenerem personalnym www.instagram.com/power.charles

Treningi z trenerem personalnym

To właśnie dzięki trenerowi personalnemu, z którym kilka lat temu zaczął współpracę Sebastian udało mu się osiągnąć taką formę. Obecnie aktor może pochwalić się z pewnością jednym z lepszych ciał w polskim show-biznesie. 

Czy zawsze był tak przystojny? Czy zawsze był tak przystojny? Okładka magazynu Logo

Czy zawsze był tak przystojny?

Niedawno profil Legii Warszawa na Instagramie dodał zdjęcie, które na pierwszy rzut oka nie pokazywało nam nic więcej poza Wiesławem Gilerem, który był założycielem magazynu "Nasza Legia". Na fotce była jednak jeszcze jedna osoba... 

Sebastian Fabijański kiedyś Sebastian Fabijański kiedyś www.instagram.com/legiawarszawa

Sebastian Fabijański kiedyś

Okazuje się, że obok pana Wiesława stoi właśnie Sebastian Fabijański! Długie blond włosy kompletnie nie pasują do aktora, dlatego z pewnością część osób go na tej fotce nie poznała. Jedyne co pozostało bez zmian to ten jego zawadiacki uśmiech.