Agnieszka Włodarczyk pokazała stare zdjęcie z sesji 'Dawno nie widziałam siebie w tak drapieżnej wersji'. Kusi?

Agnieszka Włodarczyk znana głównie z roli w serialach niedawno na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem z sesji do jednego z magazynów. Na fotce gwiazda jest nie do poznania. Jak wyglądała?
Agnieszka Włodarczyk to aktorka Agnieszka Włodarczyk to aktorka www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk to aktorka

Choć głównie kojarzymy ją z seriali to mimo wszystko Agnieszka Włodarczyk jest głównie aktorką teatralną i filmową. Swoją karierę rozpoczęła już w 1997 roku debiutując w filmie "Sara". 

Fani ją uwielbiają Fani ją uwielbiają www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Fani ją uwielbiają

Świadczyć może o tym jej liczba fanów, która na Instagramie sięga już prawie 120 tysięcy! Agnieszka chętnie na swoim profilu publikuje zdjęcia z życia prywatnego, a także wrzuca zdjęcia z przeszłości. 

Agnieszka jest aktywna fizycznie Agnieszka jest aktywna fizycznie www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka jest aktywna fizycznie

Aktorka może pochwalić się naprawdę boskim ciałem! nad jej szczupłą sylwetką zachwycają się wszystkie media. Włodarczyk zawdzięcza taką figurę regularnym treningom z trenerką personalną. 

Agnieszka uwielbia wracać do wspomnień Agnieszka uwielbia wracać do wspomnień www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka uwielbia wracać do wspomnień

Na jej profilu poza zdjęciami z teraz znajdziemy również kilka smaczków sprzed kilku lub nawet kilkunastu lat. Oto jedno z nich, a pod fotką taki podpis: 

Znalezione na strychu stare zdjęcie z sesji... Co za stylówka - napisała aktorka. 
Włodarczyk kusi na starym zdjęciu Włodarczyk kusi na starym zdjęciu www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Włodarczyk kusi na starym zdjęciu

Na jej profilu również pojawiło się zdjęcie, na którym Agnieszka Włodarczyk nie przypomina siebie. Aktorka pozuje na nim w bardzo kusych spodenkach, gorsecie i kozaczkach. Trzeba przyznać, że niezła z niej kusicielka. 

Odkopane ze strychu zdjęcie z sesji do @viva_magazyn. Foty robił @marcintyszkaportfolio a na sobie miałam nową wówczas kolekcję @maciej.zien Trzeba przyznać,że pomysł na sesje oryginalny. A ja dawno nie widziałam siebie w tak drapieżnej wersji.
Aktorka bardzo się zmieniła Aktorka bardzo się zmieniła www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Aktorka bardzo się zmieniła

Od razu widać, jak wielką metamorfozę przeszła Agnieszka Włodarczyk. Domyślamy się, że ta stylizacja kilka lat temu świetnie wpasowywała się w trendy, ale teraz jest dla nas ona po prostu kiczowata. Od dłuższego czasu Agnieszka wygląda świetnie i choć jest coraz starsza to w ogóle tego po niej nie widać. 

Więcej o:
Skomentuj:
Agnieszka Włodarczyk pokazała stare zdjęcie z sesji 'Dawno nie widziałam siebie w tak drapieżnej wersji'. Kusi?
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX