Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała swój bardzo umięśniony brzuch. Tak wygląda matka trójki dzieci

Karolina Ferenstein-Kraśko zyskała popularność po udziale w telewizyjnym show "Agent". Gwiazda programu niedawno pochwaliła się boskim, umięśnionym ciałem. Widać, że urodziła trójkę dzieci?
Karolina Ferenstein-Kraśko to żona znanego prezentera Karolina Ferenstein-Kraśko to żona znanego prezentera www.instagram.com/karolinaferenstein_krasko

Karolina Ferenstein-Kraśko to żona znanego prezentera

Karolina Ferenstein-Kraśko od lat związana jest z prezenterem telewizyjnym Piotrem Kraśko. Para ma trójkę dzieci: Aleksandra, Konstantego i córeczkę Laurę. Niedawno na swoim profilu na Instagramie Karolina pochwaliła się naprawdę kuszącym zdjęciem. 

Karolina bierze udział w programie 'Agent' Karolina bierze udział w programie 'Agent' www.instagram.com/karolinaferenstein_krasko

Karolina bierze udział w programie "Agent"

Na antenie telewizji TVN możemy zobaczyć jej zmagania w programie "Agent". To właśnie dzięki temu show media zaczęły coraz częściej o niej pisać i przyglądać się temu co wrzuca do sieci. 

Jej wielka miłość to konie Jej wielka miłość to konie www.instagram.com/karolinaferenstein_krasko

Jej wielka miłość to konie

Nie da się ukryć, że jej największą miłością są konie. Karolina wspólnie z mężem mają nawet swoją własną stadninę koni. Oboje nie tylko na nich jeżdżą, ale Karolina swego czasu startowała również w bardzo prestiżowych zawodach. 

Matka trójki dzieci Matka trójki dzieci www.instagram.com/karolinaferenstein_krasko

Matka trójki dzieci

Jakiś czas temu Karolina została po raz trzeci mamą. Na świat przyszła jej córeczka Laura, która jest prawdziwym oczkiem w głowie Kraśko i jej męża. My jednak zwracamy uwagę na to w jak świetnej formie jest teraz Karolina Ferenstein-Kraśko.

Ferenstein-Kraśko pochwaliła się płaskim brzuchem Ferenstein-Kraśko pochwaliła się płaskim brzuchem www.instagram.com/karolinaferenstein_krasko

Ferenstein-Kraśko pochwaliła się płaskim brzuchem

Kilka dni temu na profilu Karoliny pojawiło się zdjęcie w stroju sportowym i totalnie bez makijażu. Możemy podejrzewać, że Karolina była tuż przed lub tuż po treningu. My jednak zwracamy szczególną uwagę na mocno umięśniony brzuch gwiazdy. Widać, że urodziła trójkę dzieci?

W czym tkwi sekret jej szczupłej sylwetki? W czym tkwi sekret jej szczupłej sylwetki? www.instagram.com/karolinaferenstein_krasko

W czym tkwi sekret jej szczupłej sylwetki?

Zacznijmy od tego, że Karolina jest bardzo aktywna fizycznie przede wszystkim jeżeli chodzi o jazdę konną. Drugim jej sposobem na zdrowie i szczupłą sylwetkę jest morsowanie, które świetnie pobudza krążenie. Kolejny jej sposób to bieganie i zdrowa dieta. Jak widać, jak się chce to po ciąży można wrócić do naprawdę świetnej sylwetki. Brawo!

Więcej o: