Jej hit "Boys" podbijał listy przebojów w latach 80. Sabrina uwielbiała kusić swoim ciałem, a jak jest teraz?

Sabrina Salerno w latach 80. podbijała listy przebojów piosenką "Boys". Gwiazda uważana była za jedną z najseksowniejszych piosenkarek tamtego okresu. A jak wygląda teraz? Uwaga, jest jeszcze lepiej niż było.
Sabrina Salermo wydała hit 'Boys' Sabrina Salermo wydała hit 'Boys' www.instagram.com/sabrinasalernofficial

Sabrina Salermo wydała hit "Boys"

Ci, którzy urodzili się w latach 80 i wcześniej z pewnością pamiętają tę piosenkę. Chyba każdy z nas choć raz nucił "Boys, boys, boys, I'm looking for a good time". Młodsze pokolenie może kojarzyć Sabrinę głównie z imprez weselnych, gdzie do dziś gra się takie hity. 

Sabrina uważana była za seksbombę Sabrina uważana była za seksbombę www.instagram.com/sabrinasalernofficial

Sabrina uważana była za seksbombę

Już wtedy media i jej fani uważali Sabrinę za seksbombę. Piosenkarka niedawno skończyła 50 lat i wygląda jeszcze lepiej! 

Sabrina skończyła 50 lat Sabrina skończyła 50 lat www.instagram.com/sabrinasalernofficial

Sabrina skończyła 50 lat

Jak już wcześniej wspominaliśmy gwiazda kilka miesięcy temu skończyła 50 lat. Z tej okazji postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej jej zdjęciom na Instagramie i temu, jak teraz wygląda. Pierwsze co nam przychodzi na myśl to... Wow!

Piosenkarka ma boskie ciało Piosenkarka ma boskie ciało www.instagram.com/sabrinasalernofficial

Piosenkarka ma boskie ciało

Mimo wieku, Sabrina nadal może pochwalić się pięknym, szczupłym, jędrnym i zabranym ciałem. Wiemy też, co pomaga jej utrzymać taką formę. 

Gwiazda dużo ćwiczy na siłowni Gwiazda dużo ćwiczy na siłowni www.instagram.com/sabrinasalernofficial

Gwiazda dużo ćwiczy na siłowni

Jej sekret tkwi w tym, że Sabrina sporo czasu spędza na siłowni. Na jej Instagramie znajdziemy mnóstwo filmików z jej ulubionymi ćwiczeniami. Możemy do nich zaliczyć: wyciskanie sztangi, pompki na piłce, deska na piłce. 

Dobrze wygląda? Dobrze wygląda? www.instagram.com/sabrinasalernofficial

Dobrze wygląda?

Regularne treningi, zdrowa dieta pozwoliły zachować piosenkarce wspaniały wygląd. Ba! Naszym zdaniem wygląda teraz o niebo lepiej niż wcześniej. Myślicie, że zrobi teraz karierę na Instagramie? A może wkrótce wypuści jakiś kolejny hit? 

Więcej o: