Czegoś takiego jeszcze nie było. 67-letnia Jane Seymour pozuje w Playboyu. Przesada?

Brytyjska aktorka Jane Seymour na 67 urodziny postanowiła zrobić sobie prezent i wystąpiła w sesji dla Playboya. Znana z roli 'Dr Quinn' zaskoczyła tym wszystkich swoich fanów, a na jej Instagramie pojawiło się kilka zdjęć z sesji. Przesadziła?
Jane Seymour to brytyjska aktorka Jane Seymour to brytyjska aktorka www.instagram.com/janeseymour

Jane Seymour to brytyjska aktorka

Polscy fani kojarzą ją głównie z dwóch ról. Przede wszystkim jako "Dr Quinn" z kultowego serialu o tej samej nazwie, a także filmu z Jamsem Bondem "Żyj i umieraj". W tym roku Jane skończyła 67 lat i z tej okazji zrobiła sobie nietypowy prezent. 

Nietypowy prezent aktorki Nietypowy prezent aktorki www.instagram.com/janeseymour

Nietypowy prezent aktorki

Zazwyczaj na urodziny kupujemy sobie torebki, zegarki, buty, ale ona postanowiła sprawić sobie coś innego. Jane Seymour wystąpiła w sesji w magazynie dla panów. Przypomnijmy, że pierwszy raz Jane pozowała dla Playboya 30 lat temu. 

Mimo wieku wygląda świetnie Mimo wieku wygląda świetnie www.instagram.com/janeseymour

Mimo wieku wygląda świetnie

Nie dziwi nas posunięcie aktorki, bo choć jest już bliska 70-tki to nadal wygląda świetnie. Jane chętnie wrzuca na swój Instagram zdjęcia w strojach kąpielowych. 

W czym tkwi jej sekret? W czym tkwi jej sekret? www.instagram.com/janeseymour

W czym tkwi jej sekret?

Z pewnością to nie tylko zasługa diety i treningów, ale również dobrych genów. Od niedawna Jane prowadzi także swój fit program Lets Get Physical w Pop Tv. Również na jej Instagramie znajdziemy kilka filmików, na których Jane pokazuje ćwiczenia. 

Jak wypadła w sesji? Jak wypadła w sesji? www.instagram.com/janeseymour

Jak wypadła w sesji?

Trzeba przyznać, że najnowsza sesja z Jane Seymour jest piękna. Choć nie widzimy już na niej nagości to zdjęcia są bardzo subtelne i kobiece. Przypomnijmy, że Playboy jakiś czas temu odszedł już od bardzo roznegliżowanych sesji zdjęciowych. Patrząc na to zdjęcie widzimy uśmiechniętą, nadal pełną życia i seksowną Jane. 

Fani są zachwyceni Fani są zachwyceni www.instagram.com/janeseymour

Fani są zachwyceni

Sama aktorka nie kryła zdziwienia, kiedy zobaczyła jak jej fani zareagowali na takie zdjęcia w czasopiśmie dla mężczyzn. Duża liczba pozytywnych komentarzy skłoniła aktorkę do napisania krótkiego wpisu na swoim profilu, a w nim:

"Zawsze pamiętaj, że prawdziwe piękno pochodzi z wewnątrz" - powiedziała Jane. 

A wy co myślicie o tej sesji?

Więcej o: