Pamiętacie pierwszą edycję 'Top Model'? Niektóre uczestniczki są nie do poznania

Pierwsza edycja 'Top Model' została wyemitowana w 2010 roku, to ponad 8 lat temu! Niektóre nazwiska dziewczyn nadal są w branży, ale wiele z nich zajęło się zupełnie czymś innym. Jak zmieniły się gwiazdy pierwszej edycji show?
Paulina Pszech Paulina Pszech www.instagram.com/paulinapszech_metamorfoza

Paulina Pszech

Kiedy przyszła do programu jurorzy byli w szoku. Paulina od samego początku uwielbiała długie tlenione włosy i mocny makijaż. Na przełomie kilku odcinków zmieniła się diametralnie. Po blond włosach nie było już śladu, a w zamian za to na jej głowie pojawił się krótki brązowy bob. Jak teraz wygląda? Paulina wróciła do blond włosów, a także uwielbia medycynę estetyczną. Sama również wykonuje zabiegi powiększania ust czy makijażu pernamentnego. Dziewczyna jest również mamą.

Emilia Pietras Emilia Pietras www.instagram.com/emilkpp

Emilia Pietras

To jedna z niewielu uczestniczek programu, która nadal pozostała w modelingu, choć poza nim robi również kilka innych rzeczy. Na co dzień Emilia Pietras jest mamą 7-letniej Liliany, a także jest malarką, tworzy murale, biega jeździ na rowerze, trenuje boks i surfuje. w odróżnieniu od innych uczestniczek pozostała bardzo naturalna. 

Pamela Jedziniak Pamela Jedziniak www.instagram.com/pamela_pms

Pamela Jedziniak

Kiedy przyszła do Top Model miała zaledwie 17 lat. Od pierwszej edycji programu minęło już 8 lat, a ona teraz jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Pamela nie zmieniła się również bardzo z wyglądu, choć zdecydowanie wydoroślała. Na jej Instagramie znajdziemy głównie zdjęcia z jej pociechami. 

Kasia Smolińska Kasia Smolińska www.instagram.com/kasiasmolinska

Kasia Smolińska

Po programie Kasi Smolińskiej otworzyły się drzwi do wielkiej kariery. Modelka do dziś pracuje w zawodzie, a projektanci i marki ją uwielbiają. 

Sonia Wesołowska Sonia Wesołowska www.instagram.com/soniawesolowska

Sonia Wesołowska

Mogłoby się wydawać, że to właśnie ona zrobi największą karierę po programie, bo po Top Model Sonia została nową wodzianką u Kuby Wojewódzkiego, a także miała rozbieraną sesję w Playboyu. Niestety czas pokazał, że nie została gwiazdą, ale jest bardzo aktywna w swoich social mediach. 

Weronika Lewicka Weronika Lewicka www.instagram.com/wieranika

Weronika Lewicka

Weronika Lewicka po programie stała się dużo bardziej odważna. Na jej instagramie znajdziemy niemalże pornograficzne zdjęcia i filmiki. Weronika uwielbia odsłaniać swoje ciało. 

Nicole Rosłowniec Nicole Rosłowniec www.instagram.com/nicole__ross

Nicole Rosłoniec

Nicole nie tylko została w modelingu, ale również stała się bardziej fit. Na jej instagramie znajdziemy mnóstwo zdjęć i filmików z sal treningowych. Dziewczyna na stałe mieszka także w Wielkiej Brytanii. 

Paulina Papierska Paulina Papierska www.instagram.com/papierskapaulina

Paulina Papierska

Paulina to zwyciężczyni pierwszej edycji Top Model. Choć przez pewien czas po programie zajmowała się modelingiem to od jakiegoś czasu spełnia się jako mama. Papierska również została bardzo naturalna i praktycznie w ogóle się nie zmieniła. 

Aleksandra Kuligowska Aleksandra Kuligowska www.instagram.com/kuligowska

Aleksandra Kuligowska

Aleksandra Kuligowska nie jest już związana z modelingiem, ale chętnie na swój profil na Instagramie wrzuca swoje zdjęcia z życia prywatnego. Niedawno była modelka się zaręczyła. 

Ania Piszczałka Ania Piszczałka www.instagram.com/aniapiszczalka

Ania Piszczałka

Ania Piszczałka to jedna z uczestniczek Top Model, którą nadal zobaczymy na wybiegu. Projektanci marzą o tym żeby chodziła w ich pokazać, a także występowała w ich kampaniach. Kariera modelki po programie zdecydowanie rozkwitła. 

Więcej o: