Klaudia Halejcio kusi nową stylizacją na Instagramie, ale fanom się to nie spodobało "Co to ma byc? - 20 za oknem i goły brzuch"

Klaudia Halejcio rozpieszcza swoich fanów wrzucając codziennie nowe fotki na swój profil na Instagramie. Od kliku dni gwiazda przebywa w Zakopanym skąd kusi swoich fanów seksownymi zdjęciami. Jedno z nich jednak im się nie spodobało.
Klaudia Halejcio to polska aktorka Klaudia Halejcio to polska aktorka www.instagram.com/klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio to polska aktorka

Klaudia Halejcio znana jest w Polsce głównie jako aktorka serialowa, ale kilka razy mogliśmy zobaczyć ją również na większym ekranie. Gwiazda jest również bardzo aktywna w swoich social mediach. 

Gwiazda chętnie odsłania swoje ciało na zdjęciach Gwiazda chętnie odsłania swoje ciało na zdjęciach www.instagram.com/klaudiahalejcio

Gwiazda chętnie odsłania swoje ciało na zdjęciach

Halejcio może pochwalić się naprawdę boskim ciałem! Gwiazda bardzo często na swój profil wrzuca zdjęcia z skąpych bikini. 

Klaudia uważana jest za ikonę stylu Klaudia uważana jest za ikonę stylu www.instagram.com/klaudiahalejcio

Klaudia uważana jest za ikonę stylu

Wiele portali modowych już nie raz okrzyknęło ją ikoną stylu. Niedawno aktorka drastycznie zmieniła fryzurę i swoje długie włosy ścięła na modnego boba. Klaudia w tej fryzurze wygląda świetnie! 

Obecnie gwiazda jest w Zakopanym Obecnie gwiazda jest w Zakopanym www.instagram.com/klaudiahalejcio

Obecnie gwiazda jest w Zakopanym

Klaudia postanowiła wykorzystać nadal trwającą zimę i udała się na krótki wypad do Zakopanego skąd oczywiście pojawiła się już relacja na jej Instagramie. 

Śniadanie do łóżka Śniadanie do łóżka www.instagram.com/klaudiahalejcio

Śniadanie do łóżka

Widać, że w miejscu w którym obecnie przebywa ktoś rozpieszcza ją jak prawdziwą gwiazdę. Na jednym ze zdjęć widzimy gwiazdę leżącą w samym szlafroku na bogato zdobionym łóżku pozującą ze śniadaniem. Nad wszystkimi zdjęciami zachwycają się jej fani poza jedną fotką. Którą? Zobaczcie niżej. 

'Pragnęłam się ocieplić' - napisała Klaudia Halejcio 'Pragnęłam się ocieplić' - napisała Klaudia Halejcio www.instagram.com/klaudiahalejcio

"Pragnęłam się ocieplić" - napisała Klaudia Halejcio

Klaudia na swoim Instagramie pokazała zdjęcie, na którym pozuje z odsłoniętym (trzeba dodać, że bardzo umięśnionym) brzuchem, w grubym futrze i czapce. Gołym okiem widać, że temperatura jest bardzo poniżej zera co zresztą zauważyli również jej fani. 

Ładnie w tym wyglądasz ale w życiu bym się tak nie rozebrała na mrozy. Kompletnie nieadekwatny strój do aury. -napisała jedna z nich. 
A mózg nie zamarzł? bo nerki na pewno... -napisała inna. 

A wy poświęcilibyście się tak dla jednego zdjęcia?