Agnieszka Włodarczyk pokazała stare i bardzo odważne zdjęcie: "teraz bym tak nie wyszła do ludzi"

Mimo upływu lat Agnieszka ciągle może pochwalić się szczupłą sylwetką. Ostatnio aktorka wrzuciła swoje stare zdjęcie, na którym wygląda zupełnie inaczej! Kręcone włosy i krótkie szorty? Przekonajcie się sami, jakie zdjęcie ostatnio wywołało spore zamieszanie wśród fanów Włodarczyk!
Agnieszka Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

Ciągle piękna

Agnieszka Włodarczyk w tym roku skończy 38 lat. Na swoim Instagramie chętnie dodaje zdjęcia w pięknych kreacjach. Długie nogi to niewątpliwie atut aktorki. Teraz wybiera dopasowane sukienki, jednak kiedyś ubierała się zupełnie inaczej. Zobaczcie sami.

Agnieszka w programie Azja Express Agnieszka w programie Azja Express https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

Agnieszka w Azja Express

W 2016 roku, Agnieszka wzięła udział w programie 'Azja Express'. Wraz ze swoją przyjaciółką Marią Konarowską przezwyciężały trudności napotykane w programie. Fani Agnieszki mogli ją poznać zupełnie z innej strony.

Zaczęła swoją karierę już w wieku 14 lat występując na deskach teatru. Jednak wszyscy kojarzą ją przede wszystkim z filmu "Sara". Pamiętacie?

Sesja Agnieszka dla magazynu Maxim z 2002 roku Sesja Agnieszka dla magazynu Maxim z 2002 roku https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

Sesja Agnieszka dla magazynu Maxim z 2002 roku

Agnieszka lubi dodawać na swój profil na Instagramie stare zdjęcia. Chętnie dzieli się z fanami swoimi wspomnieniami. To zdjęcie wrzuciła z myślą o męskiej grupie swoich odbiorców. Z okazji Dnia Mężczyzny postanowiła zrobić im niespodziankę. Jak myślicie byli zadowoleni?

Agnieszka i jej pierwsza miłość Agnieszka i jej pierwsza miłość https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

Agnieszka i jej pierwsza miłość

W Walentynki Agnieszka napisała długi post i dodała zdjęcie ze swoją pierwszą miłością. Jak sama napisała było to 20 lat temu! Na tym zdjęciu widzimy, że aktorka bardzo się zmieniła.

'Zwykle pierwsza miłość nie zostaje tą ostatnią -przynajmniej tak było w moim przypadku?? Bywa,że kochamy wiele razy...Każda z nich jest inna,wyjątkowa,niepowtarzalna...Uczymy się dużo o sobie i od siebie,a po latach zostaje przyjaźń,wzajemny szacunek i ogromny sentyment??
Jestem szczęściarą,że dane mi było kochać i być kochaną. Tego mi nikt nie zabierze?? Z okazji Walentynek-życzę Wam,żebyście odnaleźli tą jedyną,bajkową,uskrzydlającą i na całe życie ??
Jeśli ją odnaleźliście-jesteście szczęściarzami??'

Zobaczcie poniżej, jakie zdjęcie wywołało ostatnio spore reakcje u jej fanów.

Stare zdjęcie aktorki Stare zdjęcie aktorki https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

Wow, co za zmiana!

Piękna, młoda i zdecydowanie bardzo odważna! Kiedyś Agnieszka lubiła krótkie szorty i bluzki odsłaniające brzuch. W dodatku ta fryzura... Brawo za dystans do siebie, nie każda gwiazda lubi dzielić się ze swoimi fanami dawnymi fotkami. Aktorka napisała:

'Znalezione na strychu stare zdjęcie z sesji... Co za stylówka'

Fanom jednak przypadło do gustu to zdjęcie: "Żyleta!". Zgadzacie się?