Zarzucają, że Siwiec jest za chuda, a ona... pokazuje fałdki na brzuchu!

Natalia Siwiec obecnie jest na wakacjach i wrzuca na Instagrama odważne zdjęcia w bikini. Chwali się płaskim brzuchem i szczupłą sylwetką, która zaczęła coraz bardziej niepokoić jej fanów. Co na to gwiazda? Pokazała fałdki!
. . www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Po ciąży bardzo szybko wróciła do dawnej figury

Natalia Siwiec bardzo szybko wróciła do formy po ciąży. Jej córka Mia pojawiła się na świecie zaledwie kilka miesięcy temu, ale gwiazda niemal tuż po porodzie pochwaliła się szczupłą sylwetką. Fani byli zachwyceni, ale i zdziwieni. Ostatnio niepokoją się, że Natalia niknie w oczach. Ona odpowiedziała w nietypowym stylu. 

. . www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Zawsze miała sexy ciało

Natalia nigdy nie miała problemów ze swoją sylwetką i zawsze była szczupła, więc zdziwiły ją komentarze fanów takie, jak ten: "Bardzo proszę o zjedzenie jakiegoś kotlecika". 

. . www.instagram.com/nataliasiwiec.official

xx

Natalia postanowiła rozprawić się z plotkami w swoim stylu. Na dowód, że wale nie jest zbyt szczupła pokazała na swoim Instagramowym koncie... wałeczki na brzuchu! Spodziewaliście się, że się do tego odniesie?

. . www.instagram.com/nataliasiwiec.official

xx

Gwiazda nigdy nie ukrywała, że jej kluczem do szczupłej figury jest zdrowa dieta. To podstawa, jak zapewnia Natalia. Przestrzega kilku podstawowych zasad - je regularnie (5 posiłków dziennie, co 3-4 godziny, często sięga po zielone warzywa, świeże owoce, zdrowe smoothies i warzywne kremy. Stara się też rzadko jeść mięso, zamiast którego wybiera ryby.

. . www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Siwiec pokazała nie tylko fałdki na brzuchu...

Natalia Siwiec podczas wakacji w Meksyku pokazała po raz pierwszy, jak wygląda jej córeczka! Fani byli zaskoczeni, bo owszem - pojawiała się na jej zdjęciach i filmikach, ale Natalia nigdy nie pokazała jej twarzy. 

Widać macierzyństwo jej służy i nie ma zamiaru przejmować się plotkami, ani niczego ukrywać!