47 lat i takie ciało? Polska dziewczyna Bonda - Izabella Scorupco - zobaczcie, jak dzisiaj wygląda

Izabella Skorupco to była żona jednego z naszych najlepszych hokeistów Mariusza Czerkawskiego. Choć gwiazda ma już 47 lat może pochwalić się wspaniałą, szczupłą sylwetką. W czym tkwi jej sekret? Zobacz!
Izabella Scorupco to piękna modelka Izabella Scorupco to piękna modelka www.instagram.com/izabellascorupco

Izabella Scorupco to piękna modelka

Izabella Scorupco swoją karierę zaczynała jako modelka. Dzięki swojej urodzie pojawiła się na okładce włoskiego wydania magazyny Vogue. Później gwiazda postawiła na muzykę. Jej cover piosenki Abby 'Substitute' pojawił się na jednej z jej płyt, która rozeszła się w milionowym nakładzie. Izabella to piękna kobieta, a na jej Instagramie możemy zobaczyć naprawdę gorące zdjęcia. 

Izabella ma piękną córkę Izabella ma piękną córkę www.instagram.com/izabellascorupco

Izabella ma piękną córkę

Modelka nie tylko może pochwalić się piękną figurą, ale również córką, która z roku na rok coraz bardziej ją przypomina. Obie chętnie spędzają razem czas i robią sobie selfie. 

Izabella Scorupco to była dziewczyna Bonda Izabella Scorupco to była dziewczyna Bonda www.instagram.com/izabellascorupco

Izabella Scorupco to była dziewczyna Bonda

To jedna z niewielu polskich gwiazd, która może pochwalić się taką rolą. Izabella Scorupco w 1995 roku wystąpiła w filmie o przygodach Jamesa Bonda 'Golden Eye' u boku Pierca Brosnana

Modelka często podróżuje Modelka często podróżuje www.instagram.com/izabellascorupco

Modelka często podróżuje

Choć swoją zawodową karierę Izabella zakończyła już jakiś czas temu, to miłość do podróży jej została. Gwiazda uwielbia odpoczywać w bajecznych miejscach na świecie. 

Gwiazda uwielbia pozować w bikini Gwiazda uwielbia pozować w bikini www.instagram.com/izabellascorupco

Gwiazda uwielbia pozować w bikini

Na Instagramie byłem modelki znajdziemy mnóstwo zdjęć w skąpych bikini. Mimo tego, że gwiazda ma już 47 lat nadal może pochwalić się pięknie wyrzeźbionym ciałem. Szczególną uwagę zwracamy na brzuch, który jest nie tylko płaski, ale i umięśniony. 

Jak Izabella dba o figurę? Jak Izabella dba o figurę? www.instagram.com/izabellascorupco

Jak Izabella dba o figurę?

Z zdjęć wrzucanych na swoje social media możemy wywnioskować, że kluczem do takiej sylwetki gwiazdy jest pilates, rozciąganie i joga. Izabella chętnie pokazuje swoim fanom jak ćwiczy. 

Gwiazda jest bardzo rozciągnięta Gwiazda jest bardzo rozciągnięta www.instagram.com/izabellascorupco

Gwiazda jest bardzo rozciągnięta

Wśród jej zdjęć na Instagramie znaleźliśmy też takie, na którym widać jak bardzo gwiazda jest rozciągnięta. Scorupco nie tylko wykonuje na fotce szpagat, ale robi to w powietrzu! Wow! 

Scorupco pozwala sobie na małe odstępstwa od diety Scorupco pozwala sobie na małe odstępstwa od diety www.instagram.com/izabellascorupco

Scorupco pozwala sobie na małe odstępstwa od diety

Nie samymi treningami i dietą człowiek żyje. Izabella czasem pozwala sobie na małe odstępstwa i zajada się najlepszymi szwedzkimi słodyczami. Warto też dodać, że mimo tego, że jest Polką całe życie spędziła właśnie w Szwecji... no i w Hollywood! My patrząc na jej figurę też chcielibyśmy tak wyglądać w wieku 47 lat. 

Więcej o: