Krzysztof Ibisz w tym roku skończy 53 lata, ale mimo to nie odpuszcza na siłowni. Zobacz jak zmienił się prezenter

Krzysztof Ibisz to osobowość telewizyjna, której nie da się nie znać. Prezenter od wielu lat jest w świetnej formie i można powiedzieć, że z roku na rok wygląda jeszcze lepiej. Na swoim Instagramie chętnie pokazuje jak ćwiczy na siłowni.
Krzysztof Ibisz na starych zdjęciach Krzysztof Ibisz na starych zdjęciach www.instagram.com/mam_na_imie_milion

Krzysztof Ibisz na starych zdjęciach

Tak naprawdę kiedy przypomnimy sobie jak wyglądał prezenter kilka lat temu, to zbyt dużej różnicy w jego wyglądzie nie widzimy. No może jedyna jest taka, że Krzysztof teraz zapuścił brodę i trochę schudł. Mimo to, na jego twarzy ciężko dostrzec jakiekolwiek zmarszczki czy oznaki starzenia się. 

Krzysztof Ibisz i Agata Młynarska Krzysztof Ibisz i Agata Młynarska www.instagram.com/agata_mlynarska

Krzysztof Ibisz i Agata Młynarska

Jakiś czas temu również inna prezenterka telewizyjna Agata Młynarska postanowiła przypomnieć jak ona i Ibisz wyglądali w latach 90. Rzeczywiście patrząc na tą fotkę różnica w wyglądzie dziennikarza jest dostrzegalna, ale w końcu to zdjęcie zrobiono prawie 30 lat temu. 

-"Ja z Krzysiem Ibiszem, prowadzimy wielki piknik Pepsico w Warszawie.Młode wilki Tvp:) wczesne lata 90te:)" - napisała Agata Młynarska pod zdjęciem. 

Krzysztof Ibisz ostro trenuje na siłowni Krzysztof Ibisz ostro trenuje na siłowni www.instagram.com/krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz ostro trenuje na siłowni

Choć dziennikarz jest już po 50-tce to nadal wygląda świetnie. Duża w tym zasługa regularnych treningów na siłowni, które prezenter często uwiecznia na swoim profilu na Instagramie. Krzysztof korzysta z pomocy trenera Szymona Gasia, który jest partnerem innej prezenterki telewizyjnej Katarzyny Kępki

Ibisz nie boi się żadnych wyzwań Ibisz nie boi się żadnych wyzwań www.instagram.com/krzysztof_ibisz_official

Ibisz nie boi się żadnych wyzwań

Dziennikarz chętnie pokazuje jak przelewa siódme poty na siłowni. Na zdjęciu widzimy Ibisza, który nie tylko wykonuje pompkę przy użyciu taśm TRX, ale do tego w ramach dodatkowego obciążenia na szyi ma założony metalowy "kajdan". Pod zdjęciem dziennikarz napisał: 

- "Najlepszy kajdan na dzielni."

Krzysztof Ibisz uwielbia spędzać aktywnie czas Krzysztof Ibisz uwielbia spędzać aktywnie czas www.instagram.com/krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz uwielbia spędzać aktywnie czas

Krzysztof Ibisz nie tylko ćwiczy na siłowni, ale również kiedy pogoda na to pozwala korzysta z niej i wybiera się przejażdżkę rowerową. To jeszcze bardziej pomaga utrzymać mu tak świetną w formę w tym wieku. 

Ibisz trenuje także sztuki walki Ibisz trenuje także sztuki walki www.instagram.com/krzysztof_ibisz_official

Ibisz trenuje także sztuki walki

Jak widać prezenter nie zamyka się na tylko jedną dyscyplinę, ale uprawia ich kilka. Na swoim Instagramie pokazał również zdjęcie z treningów kick boxingu. Widać, że prezenter bardzo dba o swoją formę, a przemijający czas działa na jego korzyść.