Żona Luisa Fonsi, to prawdziwa seksbomba. Na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia w bikini. Co za ciało!

W tym roku piosenka "Despacito" nucona była przez wszystkich. Luis Fonsi dzięki temu jednemu hitowi stał się tak bardzo rozpoznawalny, że nawet w tym roku pojawił się w Polsce. Nie to jest jednak ważne. Okazało się, że piosenkarz ma piękną żonę, która chętnie chwali się swoim boskim ciałem. Jak wygląda? Zobaczcie!
To był rok 'Despacito' To był rok 'Despacito' www.instagram.com/aguedalopez21

To był rok "Despacito"

Luis Fonsi dzięki swojemu jednemu hitowi, o którym pisaliśmy już wcześniej i którego nazwy nie musimy już po raz kolejny przypominać w tym roku był gwiazdą numer jeden na świecie. Okazuje się, że piosenkarz nie tylko może pochwalić się talentem muzycznym, ale również piękną żoną Águeda López. Ta z kolei uwielbia pokazywać swoje umięśnione ciało na Instagramie. 

Águeda López to żona piosenkarza Águeda López to żona piosenkarza www.instagram.com/aguedalopez21

Águeda López to żona piosenkarza

Águeda López to piękna żona Lusia Fonsiego, z którym ma dwójkę dzieci: córeczkę Mikelę i syna Rocco. W 2014 roku para postanowiła zalegalizować swój związek i z tej okazji wyprawili huczne wesele. Águeda na stałe z dziećmi mieszka w Madrycie i studiuje.... dziennikarstwo! Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej zdjęciom, które publikuje na swoim Instagramie. 

Agueda jest modelką Agueda jest modelką www.instagram.com/aguedalopez21

Agueda jest modelką

Chyba nie zdziwi was fakt, jeżeli powiemy wam, że żona piosenkarza jest cenioną modelką. Nie da się ukryć, że Agueda jest bardzo piękną kobietą, a do tego niesamowicie zgrabną. Na swoim  profilu na Instagramie chętnie pokazuje zdjęcia w bikini. 

Agueda uwielbia ćwiczyć na siłowni Agueda uwielbia ćwiczyć na siłowni www.instagram.com/aguedalopez21

Agueda regularnie trenuje na siłowni

Takie ciało modelka osiągnęła dzięki morderczym treningom na siłowni i dobrze dobranej diecie. Płaski umięśniony brzuch i jędrne, duże pośladki to z pewnością wielkie atuty gwiazdy. 

Agueda uwielbia spędzać czas z dziećmi Agueda uwielbia spędzać czas z dziećmi www.instagram.com/aguedalopez21

Agueda uwielbia spędzać czas z dziećmi

Gwiazda bardzo dużo pracuje, bo oprócz tego, że jest modelką, to również chętnie udziela się w programach telewizyjnych, a także często podróżuje po świecie. Najważniejsze są dla niej jednak dzieci, z którymi spędza czas, kiedy tylko może. Również na jej profilu widzimy bardzo dużo zdjęć córeczki i syna pary. 

Agueda i Luis tworzą idealną parę Agueda i Luis tworzą idealną parę www.instagram.com/aguedalopez21

Agueda i Luis tworzą idealną parę

Mogłoby się powiedzieć, że Luis i Agueda to para jak z żurnala. Ona piękna długonoga blondynka, a on przystojny portorykański piosenkarz, na którego widok wzdychają wszystkie kobiety na świecie. Widać, że oboje są w sobie bardzo zakochani i rodzina jest dla nich priorytetem. My zastanawiamy się tylko, dlaczego piosenkarz tak późno pokazał nam jej zdjęcie, w końcu ma się czym pochwalić. 

Więcej o: