Iza Miko śmieje się z mema, którego ktoś z nią zrobił. My zwracamy jednak uwagę na jej brzuch

Niedawno we sieci, ktoś zrobił małego psikusa Izabelli Miko i stworzył z nią zabawnego mema. Aktorka od razu nim się pochwaliła na swoim Instagramie, jednak to nie obrazek, a brzuch gwiazdy wzbudził największe zainteresowanie. Dlaczego? Sprawdźcie sami!
Izabella Miko to znana aktorka Izabella Miko to znana aktorka www.instagram.com/izabellamiko

Izabella Miko to znana aktorka

Izabella Miko to znana aktorka, która głównie pracuje za granicą. Mogliśmy ją oglądać w takich filmach jak "Step Up: All In", czy "Wygrane Marzenia". W zeszłym roku Izabella wzięła również udział w popularnym w Polsce programie "Azja Express", w którym występowała z aktorem i piosenkarzem Leszkiem Stankiem. 

Izabella to piękna kobieta Izabella to piękna kobieta www.instagram.com/izabellamiko

Izabella to piękna kobieta

Nie da się ukryć, że Miko to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Długie blond włosy i wysportowana sylwetka są wielkim atutem gwiazdy. Jej fani za każdym razem, kiedy Miko pokazuje trochę więcej ciała na zdjęciach zachwycają się nad jej sylwetką. 

Izabella nie boi się nowych wyzwań Izabella nie boi się nowych wyzwań www.instagram.com/izabellamiko

Izabella nie boi się nowych wyzwań

Tutaj jeszcze raz przytoczymy jej przygodę w programie "Azja Express". Jeżeli oglądaliście popularne show to doskonale wiecie, że nie jest to wycieczka za granicę, a naprawdę chwilami morderczy wyścig. Pary konkurują ze sobą w poszczególnych zadaniach, biegając i przemieszczając się z ogromnymi plecakami. Dla tak drobnej kobiety jak Miko był to z pewnością nie lada wycisk, ale widać, że aktorka na co dzień dba o siebie, bo dawała radę. 

Sposób Izabelii na szczupłą sylwetkę Sposób Izabelii na szczupłą sylwetkę www.instagram.com/izabellamiko

Sposób Izabelii na szczupłą sylwetkę

Jeżeli zastanawiacie się w czym tkwi sekret jej szczupłej sylwetki to już wam odpowiadamy. Miko bardzo często na swój profil na Instagramie wrzuca zdjęcia i filmy z treningów jogi! To właśnie dzięki niej Miko ma tak wspaniałą sylwetkę. Ale czy kiedyś zwróciliście uwagę na jej brzuch? 

Ktoś zrobił zabawnego mema z Izabellą Miko Ktoś zrobił zabawnego mema z Izabellą Miko www.instagram.com/izabellamiko

Ktoś zrobił zabawnego mema z Izabellą Miko

W sieci tuż przed świętami pojawił się zabawny mem, w którym Izabella Miko gra pierwsze skrzypce. Pod zdjęciem widnieje podpis:

- Miko łaj, Łaj ar ju soł bjutiful"

 Nie da się ukryć, że Izabella jest piękną kobietą, ale zobaczcie jej umięśniony brzuch! Wow! 

Miko może pochwalić się bardzo umięśnionym brzuchem Miko może pochwalić się bardzo umięśnionym brzuchem www.instagram.com/izabellamiko

Miko może pochwalić się bardzo umięśnionym brzuchem

Rzeczywiście na zdjęciu, które widzieliście powyżej aktorka ma niesamowicie umięśniony brzuch. Można by rzec, że to jedno z najlepszych ciał w naszym show-biznesie. Wiedzieliście, że Miko ma aż tak wyrzeźbione ciało?