Karolina Pisarek chwali się jędrnymi pośladkami na wakacjach z nowym chłopakiem. To piłkarz i gwiazda Instagrama. Pasują do siebie?

Karolina Pisarek to jedna z półfinalistek programu 'Top Model'. Jakiś czas temu gwiazda związana była ze zwycięzcą innego popularnego show. Jak widać, długo nie leczyła swoich smutków po rozstaniu, bo teraz spotyka się z niezłym ciachem.
Karolina Pisarek brała udział w popularnym programie 'Top Model' Karolina Pisarek brała udział w popularnym programie 'Top Model' www.instagram.com/karolina_pisarek

Karolina Pisarek brała udział w popularnym programie "Top Model"

Swoją karierę w mediach Karolina Pisarek zaczęła od wzięcia udziały w popularnym programie "Top Model". Choć gwiazda ostatecznie nie wygrała, a zajęła drugie miejsce to i tak nadal wykorzystuje swoje pięć minut. Przychodząc do programu, Karolina miała zaledwie 18 lat. Po kilku latach jej kariera nabrała takiego tempa, że rzadko kiedy możemy spotkać ją w Polsce.

Tym razem zrobiło się o niej znowu głośno za sprawą nowego związku. Z kim spotyka się modelka?

Modelka spotykała się ze zwycięzcą 'Master Chef'a' Damianem Kordasem Modelka spotykała się ze zwycięzcą 'Master Chef'a' Damianem Kordasem www.instagram.com/karolina_pisarek

Modelka spotykała się ze zwycięzcą "Master Chef'a" Damianem Kordasem

Jeszcze na początku tego roku głośno było o związku Karoliny Pisarek i Damiana Kordasa. Para wspólnie spędzała wakacje np. w Disneylandzie. Okazuje się jednak, że ta relacja nie przetrwała próby czasu i odległości. Tak jak pisaliśmy w pierwszym slajdzie, Karolina bardzo często wyjeżdża, a dobrze wiemy, że związki na odległość są dużym wyzwaniem dla jednej i drugiej strony.

Karolina Pisarek spotyka się z byłym piłkarzem i gwiazdą Instagrama Karolina Pisarek spotyka się z byłym piłkarzem i gwiazdą Instagrama www.instagram.com/karolina_pisarek

Karolina Pisarek spotyka się z byłym piłkarzem i gwiazdą Instagrama

O nowym związku Karoliny zaczęło być głośno już jakiś czas temu, jednak ani na jej, ani na jego profilu na Instagramie nie widzieliśmy żadnych wspólnych zdjęć. Również zagraniczne media zachwycały się nad nową partnerką Daniela Kenji Matsunaga. To właśnie z nim modelka od prawie pół roku jest w nowym związku.

Daniel Kenji Matsunaga nowy chłopak Karoliny Pisarek Daniel Kenji Matsunaga nowy chłopak Karoliny Pisarek www.instagram.com/dandanmatsunaga

Daniel Kenji Matsunaga nowy chłopak Karoliny Pisarek

Daniel Kenji Matsunaga ma 28 lat i jest brazylijskim modelem, aktorem i piłkarzem. Nowy chłopak Karoliny Pisarek głównie znany jest na Instagramie, na którym obserwuje go ponad półtora miliona fanów. Kilka dni temu na profilu Daniela i Karoliny pojawiło się mnóstwo zdjęć ze wspólnych wakacji. Zobaczcie, z jakim ciachem spotyka się teraz modelka.

Daniel i Karolina odpoczywali w jednej z wysp na Filipinach Daniel i Karolina odpoczywali w jednej z wysp na Filipinach www.instagram.com/dandanmatsunaga

Daniel i Karolina odpoczywali w jednej z wysp na Filipinach

Daniel może pochwalić się naprawdę boskim ciałem i wcale nas nie dziwi wybór modelki. Nowy facet Pisarek postanowił zabrać ją na rajskie wakacje na Filipinach. Podejrzewamy, że model nie wybrał tego miejsca bez powodu, bo właśnie na Filipinach grał w piłkę. Na jego profilu możemy nadal zobaczyć zdjęcia z tamtejszych rozgrywek. 

Widać, że para darzy się naprawdę dużym uczuciem Widać, że para darzy się naprawdę dużym uczuciem www.instagram.com/dandanmatsunaga

Widać, że para darzy się naprawdę dużym uczuciem

Patrząc na ich wspólne zdjęcia widać, że para naprawdę jest w sobie zakochana po uszy. Daniel nawet podjął chyba lekcję polskiego, bo pod jednym ze zdjęć napisał: 

- "I will see u soon my piękna"

Niestety tak jak w przypadku pierwszego związku Karoliny, również ten jest na odległość, ale może tym razem uda się utrzymać tę relację trochę dłużej. W końcu Pisarek, to jedna z naszych najpiękniejszych Polek, a jej nowy chłopak ma ciało, którego pozazdrościć mu może nie jeden trener fitness. 

Przy okazji wakacji Karolina pochwaliła się jędrnymi pośladkami i szczupłą sylwetką Przy okazji wakacji Karolina pochwaliła się jędrnymi pośladkami i szczupłą sylwetką www.instagram.com/karolina_pisarek

Przy okazji wakacji Karolina pochwaliła się jędrnymi pośladkami i szczupłą sylwetką

Przeglądając zdjęcia z wakacji, nie mogło zabraknąć tych w bikini. Karolina postanowiła do sieci wrzucić fotkę w popularnej, instagramowej pozie, czyli takiej gdzie stoi tyłem, a ktoś trzyma ją za rękę. Tym samym modelka odsłoniła swoją zgrabną i jędrną pupę. Jeżeli obserwujecie ją w social mediach, to doskonale wiecie, że modelka zdrowo się odżywia i kiedy tylko może ćwiczy. No jej figura mówi wszystko. Zresztą wystarczy spojrzeć na zdjęcie.

Więcej o:
Skomentuj:
Karolina Pisarek chwali się jędrnymi pośladkami na wakacjach z nowym chłopakiem. To piłkarz i gwiazda Instagrama. Pasują do siebie?
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX