Była dziewczyna Piotra Adamczyka w odważnej pozie odsłania umięśniony brzuch na Instagramie. Fani zachwycają się jej sylwetką

O Kate Rozz zrobiło się głośno za sprawą związku z aktorem, Piotrem Adamczykiem. Można by powiedzieć, że jeszcze głośniej zrobiło się o niej po ich rozstaniu. Od tego momentu raz na jakiś czas możemy o niej usłyszeć w mediach. Aktorka ostatnio pochwaliła się ciałem na Instagramie. na odważnej fotce widać bardzo zarysowane mięśnie brzucha. Wiedzieliście, że ma takie ciało? To nie pierwsze zdjęcie, kiedy gwiazda pokazuje swoją wysportowaną sylwetkę. Jak o nią dba? Zobaczcie sami!
Kate Rozz pokazuje zdjęcie swojego umięśnionego brzucha Kate Rozz pokazuje zdjęcie swojego umięśnionego brzucha www.instagram.com/katerozz

Była dziewczyna Piotra Adamczyka pochwaliła się umięśnionym brzuchem na Instagramie. Fani zachwycają się jej sylwetką

O Kate Rozz zrobiło się głośno za sprawą związku z aktorem, Piotrem Adamczykiem. Można by powiedzieć, że jeszcze głośniej zrobiło się o niej po ich rozstaniu. Od tego momentu raz na jakiś czas możemy o niej usłyszeć w mediach. Aktorka ostatnio pochwaliła się ciałem na Instagramie. na odważnej fotce widać bardzo zarysowane mięśnie brzucha. Wiedzieliście, że ma takie ciało?

To nie pierwsze zdjęcie, kiedy gwiazda pokazuje swoją wysportowaną sylwetkę. Jak o nią dba? Zobaczcie sami!

Kate Rozz w odważnej pozie odsłania brzuch Kate Rozz w odważnej pozie odsłania brzuch www.instagram.com/katerozz

Kate Rozz pokazuje odważne zdjęcie, a fani nie mogą wyjść z zachwytu

Patrząc na jej profil na Instagramie nie wiemy czy bardziej odważne jest zdjęcie w bieliźnie czy może to w transparentnej, cekinowej sukience. Zaczniemy jednak od tego, które Kate Rozz pokazała dość niedawno. Widzimy na nim aktorkę w bieliźnie Calvina Kleina, w odważnej pozie na łóżku. Kate tym samym odsłoniła swój umięśniony brzuch. Fani nie mogą wyjść z zachwytu, że gwiazda ma tak wysportowaną sylwetkę. Z drugiej strony wcale nas to nie dziwi, bo w jednym z wywiadów przyznała się do tego, że bardzo dużo ćwiczy. 

Kate Rozz nie boi się takich stylizacji Kate Rozz nie boi się takich stylizacji www.instagram.com/katerozz

Kate Rozz wypina pośladki w cekinowej, transparentnej sukience

Kolejne odważne zdjęcie gwiazdy, to to o którym pisaliśmy wyżej czyli w cekinowej, transparentnej sukience. Nie każda gwiazda może pozwolić sobie na założenie takiej kreacji. Z reguły przeźroczyste rzeczy wybierają modelki lub bardzo szczupłe gwiazdy na czerwony dywan. Fani piszą, że sukienka w której pozuje Kate wygląda jakby była stworzona do jej figury. Rzeczywiście trzeba przyznać, że wygląda w niej olśniewająco. 

Kate Rozz dużo ćwiczy Kate Rozz dużo ćwiczy www.instagram.com/katerozz

Kate Rozz przyznała się do tego, że dużo ćwiczy i przestrzega diety

jakiś czas temu gwiazda otwarcie przyznała się do tego, że nie miałaby takiej figury, gdyby nie fakt, że dużo ćwiczy i zdrowo się odżywia. Aktywności fizycznych, które pozwalają jej utrzymać taką formę jest całkiem sporo: tenis, joga, pilates, fitness, a do tego jazda konna, kiedy pogoda na to pozwala. Dodatkowo Kate powiedziała, że nie ma nic za darmo dlatego dieta odgrywa także dużą rolę w jej życiu. Kiedyś Kate powiedziała również, że zdarza jej się ćwiczyć z naszymi najlepszymi trenerkami Anią Lewandowską i Ewą Chodakowską. 

A wam jak podoba się jej figura?

Więcej o: