Skąd Nicole Scherzinger ma takie ciało? Gwiazda regularnie wykonuje takie trzy treningi

Nicole Scherzinger stała się popularna, dzięki girls bandowi 'The Pussycat Dolls'. Po rozpadzie zespołu piosenkarka postawiła na karierę solo, a od jakiegoś czasu jest również jurorką w popularnym show 'X Factor'. Od wielu lat piosenkarka jest na językach wszystkich, jeżeli chodzi o jej boską figurę.
To trzy ulubione treningi Nicole Scherzinger To trzy ulubione treningi Nicole Scherzinger www.instagram.com/nicolescherzy

Figura Nicole to nasza inspiracja

Szczupła sylwetka to zasługa wieloletnich treningów (Nicole od dziecka ćwiczyła różne formy tańca) i zdrowej, pełnowartościowej, sycącej diety.

Nicole trenuje regularnie pod okiem kilku trenerów personalnych, dzięki temu w jej treningu dominuje różnorodność. Patrząc na filmiki, które zamieszcza na Instagramie widać, że piosenkarka zawsze daje z siebie wszystko. Jak ćwiczy? Zobaczcie!

Nicole ćwiczy z kilkoma trenerami personalnymi Nicole ćwiczy z kilkoma trenerami personalnymi www.instagram.com/nicolescherzy

Nicole uwielbia treningi na stepie i przy rurze baletowej

Pierwszy filmik z treningiem Nicole jest przy wykorzystaniu stepu i rury baletowej. Widać na nim, że ćwiczenia, które proponuje jej trenerka są proste, ale bardzo męczące. Podczas takich ćwiczeń jesteśmy w stanie spalić bardzo dużo kalorii i popracować nad ujędrnieniem naszego ciała. Piosenkarka może pochwalić się naprawdę szczupłą sylwetką, co zresztą widać na załączonym wideo. 

#TonedUpTuesday with my girl @iamjjdancer ?????? Yaaas have to burn off that fast food??????

Post udostępniony przez Nicole Scherzinger (@nicolescherzy) 15 Sie, 2017 o 9:01 PDT

Nicole może pochwalić się naprawdę szczupłą sylwetką Nicole może pochwalić się naprawdę szczupłą sylwetką www.instagram.com/nicolescherzy

Trening funkcjonalny to drugi ulubiony trening piosenkarki

Trening funkcjonalny ma za zadanie angażować wiele partii mięśniowych naraz. Dzięki temu jesteśmy w stanie nawet w krótkich czasie wzmocnić i ujędrnić nasze ciało. Nicole przy takim treningu czasami wykorzystuje również taśmy TRX i talerze. Jedno z lepszych ćwiczeń, które pozwala nam popracować nad całym ciałem to deska ze skrętem bioder. Zobaczcie sami. 

Arm day? No. Back day? No. It's blast your gluteus to the maximus day!

Post udostępniony przez Nicole Scherzinger (@nicolescherzy) 20 Mar, 2017 o 10:40 PDT

Nicole miesza różne treningi, dzięki temu ma taki efekt Nicole miesza różne treningi, dzięki temu ma taki efekt www.instagram.com/nicolescherzy

Trzeci zestaw treningowy, to połączenie treningu funkcjonalnego i sztuk walki

Ostatni zestaw treningowy Nicole to prawdziwy spalacz tłuszczu. Piosenkarka pokazuje na nim najpierw dwa ćwiczenia, jedno przy wykorzystaniu ławeczki, a drugie przy wykorzystaniu lustra. Chwilę po tym Nicole zakłada rękawice i zaczyna boksować i kopać. Trzeba przyznać, że siła z którą to wykonuje jest naprawdę wielka. Aż trudno uwierzyć, że taka drobna kobieta może mieć aż tyle siły w sobie. 

Więcej o: