Katy Perry pokazała swoje zdjęcie kiedy miała 13 lat. Piosenkarka jest na nim nie do poznania

Katy Perry podbiła rynek muzyczny dobrych kilka lat temu, kiedy jej największym hitem była piosenka "I kissed a girl". Od tego momentu Katy bardzo zmieniła swój wizerunek. Regularne ćwiczenia i zdrowa dieta pomagają jej utrzymać szczupłą sylwetkę. Na swoim Instagramie piosenkarka pokazała zdjęcie, kiedy to miała 13 lat, kiedy chciała być gwiazdą. Kiedy zobaczycie to zdjęcie, to nie poznacie Katy Perry. Gwiazda wygląda zupełnie inaczej. Jaki jest jej sposób na utrzymanie zgrabnej sylwetki? Wiemy!
Katy Perry pokazała zdjęcie kiedy miała 13 lat, jest na nim nie do poznania Katy Perry pokazała zdjęcie kiedy miała 13 lat, jest na nim nie do poznania www.instagram.com/katyperry

Katy Perry pokazała swoje zdjęcie kiedy miała 13 lat. Piosenkarka jest na nim nie do poznania

Katy Perry podbiła rynek muzyczny dobrych kilka lat temu, kiedy jej największym hitem była piosenka 'I kissed a girl'. Od tego momentu Katy bardzo zmieniła swój wizerunek. Regularne ćwiczenia i zdrowa dieta pomagają jej utrzymać szczupłą sylwetkę.

Na swoim Instagramie piosenkarka pokazała zdjęcie, kiedy to miała 13 lat, kiedy chciała być gwiazdą. Kiedy zobaczycie to zdjęcie, to nie poznacie Katy Perry. Gwiazda wygląda zupełnie inaczej. Jaki jest jej sposób na utrzymanie zgrabnej sylwetki? Wiemy!

13 letnia Katy Perry 13 letnia Katy Perry www.instagram.com/katyperry

"13 letnia ja, wtedy chciałam być gwiazdą" - skomentowała fotkę Katy Perry

To oczywiste, że każdy z nas na przestrzeni lat się zmienia. Nasze ciało również pod wpływem najróżniejszych impulsów raz jest szczuplejsze, a raz grubsze. Jeżeli do tego wszystkiego dodamy modę panującą w danym okresie, mamy efekt taki jak widzimy na załączonym zdjęciu.

Katy Perry pokazała swoją fotkę, kiedy miała 13 lat. Widzimy na nim bardzo młodziutką piosenkarkę, która praktycznie w ogóle nie przypomina siebie. Od razu widać, że w tamtym okresie Katy Perry była zdecydowanie grubsza i raczej nie chodziła na wf w szkole. Również fryzurą, którą wtedy miała średnio do niej pasowała, ale taka wtedy była moda.

Teraz piosenkarka wygląda świetnie! Mimo tego, że wiele miesięcy w roku spędza w trasie koncertowej Katy prezentuje szczupłą sylwetkę. W czym tkwi jej sekret?

Katy Perry dzięki diecie i ćwiczeniom ma piękną szczupłą sylwetkę Katy Perry dzięki diecie i ćwiczeniom ma piękną szczupłą sylwetkę www.instagram.com/katyperry

Katy Perry trenuje na siłowni i inspiruje się Ellie Goulding

Na Instagramie piosenkarki możemy znaleźć kilka filmików treningowych, na których widać, że jej szczupłe ciało i płaski brzuch nie bierze się znikąd. Katy Perry stawia na trening funkcjonalny, czyli taki w którym wykorzystujemy przede wszystkim ciężar naszego ciała. Dodatkowo piosenkarka uwielbia wykonywać trening przy pomocy skakanki. Choć ten przyrząd kojarzy nam się zazwyczaj z dzieciństwem i dziećmi, to jest naprawdę świetnym spalaczem tłuszczu. Gwiazda stara się ćwiczyć pięć razy w tygodniu. Wow! To robi wrażenie.

Do wykonywania ćwiczenia, które pokazuje na filmiku poniżej zainspirowała ją koleżanka z branży Ellie Goulding.

??sculpting??cc: @elliegoulding

Post udostępniony przez KATY PERRY (@katyperry) 14 Kwi, 2017 o 4:13 PDT

Gwiazda może pochwalić się płaskim brzuchem Gwiazda może pochwalić się płaskim brzuchem www.instagram.com/katyperry

Dieta Katy Perry bogata jest w takie produkty jak quinoa, mięso i warzywa

Katy Perry nie jest na bardzo restrykcyjnej diecie, jednak przestrzega kilku zasad, które pozwalają jej utrzymać szczupłą sylwetkę. Przede wszystkim gwiazda je pięć małych posiłków. Wśród nich możemy znaleźć zupy czy grillowanego kurczaka. Poza tym piosenkarka uwielbia warzywa, a w szczególności szparagi. 

Dodatkowo Katy Perry uzupełnia niedobory witamin poprzez świeżo wyciskane soki i wodę koksową. 

You walked in, I smiled. by Cleo Wade

Post udostępniony przez KATY PERRY (@katyperry) 8 Cze, 2014 o 10:00 PDT

Więcej o: