Przerażające zdjęcie Demi Lovato porusza internautów. Piosenkarka pokazała jak wyglądała, kiedy walczyła z bulimią

Demi Lovato stała się znana dobrych kilka lat temu, kiedy udało jej się wypromować za pomocą Disneya. Gwiazda grała wtedy w filmach dla dzieci i nastolatków. Ci, którzy ją znają to z pewnością pamiętają jak wychudzona była wtedy gwiazda. Niestety mało kto pamięta, że piosenkarka i aktorka walczyła wtedy z bulimią i anoreksją.
Demi Lovato walczyła z bulimią i anoreksją Demi Lovato walczyła z bulimią i anoreksją www.instagram.com/ddlovato

Demi Lovato pokazuje zdjęcie z przeszłości i jest na nim nie do poznania. Piosenkarka wygrała z bulimią i anoreksją

Jej szybko rozwijająca się kariera niestety posunęła ją również do tego, że Demi zatraciła się w alkoholu. Jej droga była naprawdę kręta, ale morał z tej historii jest taki, że można sobie ze wszystkim sobie poradzić. Po wychudzonej piosenkarce nie ma już śladu, a w zamian za to jest teraz świadomą swojego ciała kobietą, która zdrowo się odżywia i ćwiczy. Zobaczcie co doprowadziło Demi Lovato do bulimii i jak sobie z tym poradziła.

Patrycja Wieja, zwyciężczyni pierwszej edycji programu 'Projekt Lady' o swojej przemianie

Tak wygląda Demi Lovato teraz Tak wygląda Demi Lovato teraz www.instagram.com/ddlovato

Zupełnie nowa Demi Lovato

Piosenkarka w swoim życiu przeszła kilka odwyków, które rzeczywiście podziałały i sprawiły, że pokochała siebie, swoje ciało, a także zmieniła swoje nawyki. 

Gwiazda postanowiła zacząć zdrowo się odżywiać, jednak nie jest to restrykcyjna dieta. Kiedyś Demi powiedziała, że dieta bardzo źle jej się kojarzy dlatego teraz nie jest na diecie, a zdrowo się odżywia. Na jej talerzu możemy znaleźć takie produkty jak tofu, tuńczyk, warzywa czy kukurydziana tortilla, którą piosenkarka bardzo lubi. 

Demi Lovato regularnie ćwiczy Demi Lovato regularnie ćwiczy www.instagram.com/ddlovato/

Gwiazda spędza dużo czasu na siłowni

Dodatkowo gwiazda zaczęła bardzo dużo ćwiczyć. Demi nie tylko stawia na trening na siłowni, ale ostatnio mogliśmy również ją zobaczyć na treningu MMA i brazylijskiego jiu-jitsu. Coraz częściej kobiety decydują się na taką formę treningu, bo sztuki walki nie tylko świetnie spalają tkankę tłuszczową, ale również doskonale rzeźbią sylwetkę, dlatego wybór piosenkarki wcale nas nie dziwi.

Gwiazda dla wielu jest ikoną stylu Gwiazda dla wielu jest ikoną stylu www.instagram.com/ddlovato/

Nad jej figurą zachwycają się wszyscy

Zdrowe odżywianie i trening pomogły Demi Lovato wrócić do pięknej, kobiecej sylwetki nad którą zachwycają się teraz wszyscy. Piosenkarka udowadnia, że kobiety w normalnych rozmiarach, a nie 0 są także bardzo seksowne. Wystarczy spojrzeć na Demi w takiej stylizacji. 

Historia Demi Lovato jest inspiracją dla wielu kobiet Historia Demi Lovato jest inspiracją dla wielu kobiet www.instagram.com/ddlovato

Demi Lovato swoją historią motywuje setki kobiet na świecie

Historia życia Demi Lovato mogłaby być scenariuszem do dobrego filmu, który mógłby pokazać jak łatwo popaść w bulimię czy anoreksję szczególnie wtedy, kiedy jesteśmy na szczycie i każdy oczekuje od nas, że mamy być idealni. 

Regularne ćwiczenia przynoszą zamierzone efekty Regularne ćwiczenia przynoszą zamierzone efekty www.instagram.com/ddlovato/

Demi zrozumiała co jest w życiu ważne

Na szczęście Demi w porę się otrząsnęła z tego wszystkiego i zrozumiała, że lepiej jest prowadzić zdrowy styl życia, w którym sport odgrywa ogromną rolę i właśnie na treningach wyrzucać z siebie złe emocje.

Lovato nadal jest na szczycie list przebojów Lovato nadal jest na szczycie list przebojów www.instagram.com/ddlovato/

Demi Lovato przez wiele lat zmagała się z bulimią, anoreksją, a także miała problem z alkoholem

Zobaczcie co doprowadziło do tego, że Demi Lovato zmagała się z problemem anoreksji i bulimii i jak wtedy wyglądała.

Piosenkarka bardzo wcześnie zaczęła swoją karierę, bo już jako mała dziewczynka grała w serialu 'Barneys i przyjaciele'. W szkole była prześladowana, co ostatecznie skończyło się tym, że jako 11 letnia dziewczynka okaleczała swoje ciało w ten sposób odreagowując złe emocje. Niestety to nie koniec jej problemów ze swoim ciałem. Później pojawiły się zaburzenia odżywiania, bulimia, anoreksja, a także problem z alkoholem. Demi odwiedziła kilka ośrodków zamkniętych, w których przeszła terapię. 

Demi Lovato pokazuje jak wyglądała kiedy walczyła z bulimią Demi Lovato pokazuje jak wyglądała kiedy walczyła z bulimią www.instagram.com/ddlovato

Demi pokazała drastyczne zdjęcie

Na swoim Instagramie gwiazda pokazała ostatnio zdjęcie, na którym widzimy ją właśnie wtedy kiedy cierpiała na bulimię, a obok zdjęcie, na którym wygląda tak jak teraz. Na zdjęciu napisała 'Wyleczenie jest możliwe' i rzeczywiście trudno się z tym nie zgodzić patrząc na gwiazdę.

Demi wygląda teraz na dużo szczęśliwszą Demi wygląda teraz na dużo szczęśliwszą www.instagram.com/ddlovato/

Demi motywuje tysiące kobiet

Dzięki swojej historii gwiazda jest ogromną inspiracją, dla wielu młodych dziewczyn, które tak jak ona walczą z zaburzeniami odżywiania. Niestety nadal bardzo dużo nastolatek zmaga się z tym problem. Coraz częściej możemy jednak zauważyć, że wszechobecna moda na bycie fit jest lepszą opcją niż anoreksja czy bulimia.