Ania Lewandowska pokazuje trzy zdjęcia swojego brzucha: przed ciążą, w trakcie i po urodzeniu dziecka "[...] dla mnie to zdjęcie przedstawia najważniejsze marzenia. "

Chyba żadna ciąża nie wzbudziła tyle kontrowersji co ta Ani Lewandowskiej. Powrót do formy trenerki wywołał prawdziwą w sieci. Niektórzy zarzucali, jej że to jest niemożliwe żeby w tak krótkim czasie wróciła do formy sprzed ciąży i miała płaski brzuch. Ania na swoim blogu pokazała trzy zdjęcia: przed ciążą, w trakcie ciąży, a także po urodzeniu dziecka. Post zatytułowała "Trzy marzenia" i opisała w nim co dla niej znaczył każdy z tych okresów w jej życiu, a także jak zmieniło się jej ciało.
Ania Lewandowska w najnowszym poście pokazuje trzy zdjęcia swojego brzucha Ania Lewandowska w najnowszym poście pokazuje trzy zdjęcia swojego brzucha www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska pokazuje trzy zdjęcia swojego brzucha: przed ciążą, w trakcie i po urodzeniu dziecka "[...] dla mnie to zdjęcie przedstawia najważniejsze marzenia. "

Chyba żadna ciąża nie wzbudziła tyle kontrowersji co ta Ani Lewandowskiej. Powrót do formy trenerki wywołał prawdziwą w sieci. Niektórzy zarzucali, jej że to jest niemożliwe żeby w tak krótkim czasie wróciła do formy sprzed ciąży i miała płaski brzuch.

Ania na swoim blogu pokazała trzy zdjęcia: przed ciążą, w trakcie ciąży, a także po urodzeniu dziecka. Post zatytułowała 'Trzy marzenia' i opisała w nim co dla niej znaczył każdy z tych okresów w jej życiu, a także jak zmieniło się jej ciało.

Anna Lewandowska pokazuje trzy zdjęcia swojego brzucha Anna Lewandowska pokazuje trzy zdjęcia swojego brzucha www.instagram.com/annalewandowskahpba

"Zdjęcie, które widzicie poniżej, przedstawia mnie przed ciążą, w ciąży i po urodzeniu Klary. " - zaczyna Ania Lewandowska

Na samym wstępie Ania Lewandowska opisuje jedno ze swoich marzeń, którym było zostanie mamą. Trenerka zwraca również uwagę na to, że ciąża jest ogromnym wyzwaniem dla ciała i naszej psychiki, ale posiadanie dziecka jest najpiękniejszą rzeczą, która ją w życiu spotkała. Lewandowska mówi również, że odkąd urodziła córeczkę, to właśnie ona jest jej największą motywacją. 

'Zdjęcie, które widzicie poniżej, przedstawia mnie przed ciążą, w ciąży i po urodzeniu Klary. Niektórzy zobaczą na nim brzuch w różnych rozmiarach, inni aktywnego sportowca, a jeszcze inni skupią się na okazywanych emocjach. Ale dla mnie to zdjęcie przedstawia najważniejsze marzenia. 

Takie, że od zawsze chciałam mieć dziecko. I choć ciąża jest wymagającym wyzwaniem pod kątem ciała i psychiki, to posiadanie dziecka jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, która mnie spotkała. Klara mnie uczy, motywuje do rozwoju, przypomina o tym, co ważne w życiu. To zdjęcia pokazuje moje pierwsze marzenie - BYCIE MAMĄ.'

Brzuch Ani Lewandowskiej Brzuch Ani Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba

Kolejne marzenie trenerki to chęć edukowania Polek w zakresie kobiet w ciąży

Drugie marzenie trenerki, to chęć edukowania i inspirowania ciężarnych kobiet w Polsce. Jej warsztaty 'Healthy ciąża' stają się coraz bardziej popularne, a kobiety i trenerzy coraz częściej chcą się w tym kierunku edukować. 

'Drugim jest chęć inspirowania Polek do świadomego dbania o siebie w ciąży. Wiadomo już powszechnie, że samopoczucie kobiety wpływa na rozwój dziecka, podobnie jak charakter spożywanego jedzenia na preferencje żywieniowe pociechy w przyszłości. Dodatkowo kluczowa jest odpowiednia aktywność fizyczna - BO W ZDROWYM CIELE. ZDROWE DZIECKO.'

Ania motywuje fanki Ania motywuje fanki www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania motywuje swoje fanki i daje im trzy złote rady

Kończąc swój post Ania zwraca również uwagę na ważny aspekt, jakim jest zachowanie równowagi pomiędzy tym co robimy w życiu i ważne jest żeby nie zaniedbywać żadnej z tych płaszczyzn. 

'Trzecim jest zachowanie równowagi. Każda z nas pełni różne role w życiu - jesteśmy partnerkami, mamami, córkami, jesteśmy aktywne zawodowo i realizujemy siebie w czasie wolnym. Niestety z różnych powodów zapominamy o balansie i zaniedbujemy siebie w którymś z obszarów, co ma negatywny wpływ na pozostałe. Dlatego warto starać się o to, by mieć czas i energię na wszystko.'

Dodatkowo Ania daje swoim fankom trzy rady:

'Dbajcie o siebie.
Zachowajcie równowagę.
Realizujcie swoje plany.'