Ania Starmach: "Schudłam 9 kilogramów". Do treningów motywuje ją dość nieoczywista kwestia "Chcę uniknąć plotek o ciąży"

Ania Starmach to jurorka w popularnym programie Master Chef. Gwiazda przyznała w jednym z wywiadów, że żeby schudnąć musiała poświęcić na to naprawdę sporo pracy biorąc pod uwagę fakt, że podczas programu próbuje czasami kilkunastu potraw, które przygotowane są z takich produktów jak masło, śmietana czy alkohol.
Ania Starmach schudła 9 kilogramów Ania Starmach schudła 9 kilogramów www.instagram.com/anna_starmach

Ania Starmach niknie w oczach

Ania przyznała, że na co dzień ćwiczy ze swoim trenerem personalnym na siłowni, ale również w domowym zaciszu z... Ewą Chodakowską. Kiedy nie jest na planie Master Chef'a, to je regularnie, 5 posiłków dziennie, a na słodycze, pozwala sobie tylko raz w tygodniu. Co jeszcze przyczyniło się do jej metamorfozy? Zobaczcie sami.

Gwiazda ćwiczy regularnie na siłowni Gwiazda ćwiczy regularnie na siłowni www.instagram.com/anna_starmach

"Co drugi dzień jestem na siłowni, czasami częściej, a czasem w ogóle". jak trenuje Ania Starmach?

Podczas jednej z rozmów Ania przyznała się do tego, że na siłowni trenuje co drugi dzień. Jeżeli akurat nie trenuje właśnie tam, to ćwiczy wspólnie z Ewą Chodakowską w domu. W osiągnięciu takiej sylwetki pomógł jej trener Wojtek, który jak sama przyznała czasem bardzo na nią krzyczy i go nie lubi za to, ale za osiągnięte efekty uwielbia. Trener gwiazdy zdradził też jej sekret, że kiedy więcej śpimy, wtedy lepiej nam się chudnie i Ania tego bardzo się trzyma. 

Uwielbia słodycze, ale pozwala sobie na nie tylko raz w tygodniu Uwielbia słodycze, ale pozwala sobie na nie tylko raz w tygodniu www.instagram.com/anna_starmach

"Jestem łasuchem". Jak wygląda dieta Ani Starmach?

Tak jak pisaliśmy wcześniej gwiazda przyznała się do tego, że podczas nagrywania programu Master Chef spożywa bardzo dużo kalorii, bo dania które z reguły gotują uczestnicy nie są fit, a przygotowane są z różnych 'tłustych' produktów. Gwiazda dodała jednak, że kiedy nie jest na planie je regularnie, pięć posiłków dziennie i bardzo uważa na to co ma na talerzu. Ania przyznała się również do tego, że uwielbia słodycze, jednak pozwala sobie na nie tylko raz w tygodniu. Ania powiedziała w wywiadzie, że nie jest łatwo, bo jest łasuchem i czasami zdarza się jej się podjadać. Zapytana o efekt jojo, powiedziała że podchodzi do tego tematu z dystansem. 

Anna Starmach na gali Plejady w maju została laureatką w kategorii 'Metamorfoza roku'. Nie jesteśmy zdziwieni. Jurorka 'MasterChefa' zmieniła się nie do poznania. Anna Starmach na gali Plejady w maju została laureatką w kategorii 'Metamorfoza roku'. Nie jesteśmy zdziwieni. Jurorka 'MasterChefa' zmieniła się nie do poznania. KAPIF

Ania Starmach schudła 9 kilogramów

Gwiazda zdradziła również, że dzięki treningom i zdrowej diecie schudła 9 kilogramów, a biorąc pod uwagę fakt, że ma zaledwie 163 centymetry wzrostu, to ten wynik robi naprawdę wrażenie. 

Przeglądając stare zdjęcia Ani widzimy ogromną różnicę w jej sylwetce, ale również i wizerunku. Ania zmieniła fryzurę, a także przez swoją metamorfozę musiała wymienić całą garderobę. 

Jest jedna rzecz, o którą prosimy żeby jej nie zmieniała - uśmiech, który cały czas jej towarzyszy. 

My ogromnie gratulujemy takiej zmiany!