Jeżeli chcesz mieć większe pośladki, włącz do swojego codziennego treningu te 3 ćwicznia

Trend na duże i jędrne pośladki widzimy już od dłuższego czasu na portalach społecznościowych. Trenerki z całego świata chwalą się swoimi metodami, które według nich działają cuda. Również w świecie mody coraz częściej możemy zaobserwować, że wysportowane ciało dużo bardziej się ceni niż tak zwane 'wieszaki'.
1 Jeżeli chcesz mieć większe pośladki, włącz do swojego codziennego treningu te 3 ćwicznia Jeżeli chcesz mieć większe pośladki, włącz do swojego codziennego treningu te 3 ćwicznia Myfitness.pl

Jeżeli chcesz mieć większe pośladki, włącz do swojego codziennego treningu te 3 ćwicznia

Każdy z nas doskonale wie o tym, że kiedy chcemy zbudować mięsień nie ma mowy o głodówkach czy diecie 800 kalorii. Nasz organizm potrzebuje pokarmu, które musi być naszym paliwem podczas treningu. Rzeźbienie pośladków dla jednych to czysta przyjemność, dla nich mordercza praca. Bardzo wiele zależy od naszej diety, ale również ćwiczeń które wykonujemy. Dzisiaj pokażę wam 3 moje ulubione, które doskonale rzeźbią i ujędrniają pośladki. Jeżeli ich jeszcze nie znacie, to koniecznie wypróbujcie.

2 Martwy ciąg z ketlebell Martwy ciąg z ketlebell Myfitness.pl

Martwy ciąg z ketlebell

To jedno z tych ćwiczeń, które świetnie wzmacnia nasz odcinek lędźwiowy, ale również kształtuje nasze pośladki.

W zależności od tego na jakim poziomie jesteś możesz ćwiczyć odważnikiem kettlebell lub ze sztangą. Ważne by to ćwiczenie wykonywać prawidłowo. 

Stań w lekkim rozkroku. Trzymaj ciężar dwoma rękami. Pochyl się do przodu tak, by kettlebell znajdował się między nogami, wzdłuż linii palców. Pamiętaj o prostych, ale tez napiętych plecach. Powoli się prostuj.

3 hip thrust hip thrust Karolina Brzuszczyńska

HIP THRUST - ćwiczenie, które angażuje nasze pośladki w ponad 70 procentach

Hip Thurst to nic innego jak wypychanie bioder w pozycji leżącej opierając swoje plecy o ławeczkę. 

Wykonywanie tego ćwiczenia z odpowiednim obciążeniem, daje bardzo silne bodźce naszym mięśniom pośladkowym. W mniejszym stopniu aktywizują mięśnie nóg, a większość pracy ( ok. 70-80%) wykonują nasze pośladki. 

Dobierz odpowiedni dla siebie ciężar. Chwyć go obiema rękoma, a następnie oprzyj barki na ławeczce. Unoś i opuszczaj biodra. Jeżeli 

4 Zakroki z ketlebell Zakroki z ketlebell Myfitness.pl

Zakroki z ketlebell

Jeżeli marzysz o uniesionych pośladkach, to właśnie to ćwiczenie musisz wypróbować. Wszelkiego rodzaju wypady, wypady z zakrokami czy przysiady przyczyniają się do kształtowania naszych mięśni pośladkowych. 

Stań w lekkim rozkroku. Trzymaj jeden kettlebell w obu rękach. Wykonaj zakrok w bok. Wróć do pozycji wyjściowej i zrób to samo drugą nogą.

Skomentuj:
Jeżeli chcesz mieć większe pośladki, włącz do swojego codziennego treningu te 3 ćwicznia
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX