Larry English wziął ślub: "Nigdy nie byliśmy bardziej szczęśliwi". Poznajcie piękną żonę gwiazdy NFL, Nicole Williams [GALERIA]

Larry English i Nicole Williams, po 4 latach związku, powiedzieli sobie sakramentalne 'TAK'. Ceremonia odbyła się 19 maja 2017 roku, w Montage Laguna Beach w południowej Kalifornii. Trzeba przyznać, że Panna Młoda wyglądała zjawiskowo w sukni Michaela Costello.
Larry English i Nicole Williams, po 4 latach związku, powiedzieli sobie sakramentalne 'TAK'. Ceremonia odbyła się 19 maja 2017 roku, w Montage Laguna Beach w południowej Kalifornii. Trzeba przyznać, że Panna Młoda wyglądała zjawiskowo w sukni Michaela Costello. Larry English i Nicole Williams, po 4 latach związku, powiedzieli sobie sakramentalne 'TAK'. Ceremonia odbyła się 19 maja 2017 roku, w Montage Laguna Beach w południowej Kalifornii. Trzeba przyznać, że Panna Młoda wyglądała zjawiskowo w sukni Michaela Costello. www.instagram.com/justtnic
Nicole Williams to modelka i świeżo upieczona żona popularnego zawodnika futbolu amerykańskiego Larryego Englisha. Jest twarzą marki BodyBlendz i brała udział w popularnym reality show WAGS, gdzie pokazała swoje życie prywatne i zawodowe. Zastanawiasz się, dlaczego jest uważana za jedną z najbardziej wysportowanych partnerek sportowców? Odpowiedź znajdziesz na kolejnych slajdach. Nicole Williams to modelka i świeżo upieczona żona popularnego zawodnika futbolu amerykańskiego Larryego Englisha. Jest twarzą marki BodyBlendz i brała udział w popularnym reality show WAGS, gdzie pokazała swoje życie prywatne i zawodowe. Zastanawiasz się, dlaczego jest uważana za jedną z najbardziej wysportowanych partnerek sportowców? Odpowiedź znajdziesz na kolejnych slajdach. Nicole Williams (www.instagram.com/justtnic)
Nicole swoją figurę zawdzięcza nie tylko doskonałym genom, ale i regularnym ćwiczeniom. Na swoim profilu na Instagramie możemy zobaczyć jej codzienne treningi. Modelka zdecydowanie uwielbia ćwiczenia na pośladki. Nicole swoją figurę zawdzięcza nie tylko doskonałym genom, ale i regularnym ćwiczeniom. Na swoim profilu na Instagramie możemy zobaczyć jej codzienne treningi. Modelka zdecydowanie uwielbia ćwiczenia na pośladki. Nicole Williams (www.instagram.com/justtnic)
Ulubionym ćwiczeniem Nicole są lifty nogą do tyłu. Jak twierdzi, to najskuteczniejszy sposób w walce z grawitacją. Po tak intensywnych treningach, wcale nas nie dziwi, że modelka chętnie pokazuje się w skąpej bieliźnie. Ulubionym ćwiczeniem Nicole są lifty nogą do tyłu. Jak twierdzi, to najskuteczniejszy sposób w walce z grawitacją. Po tak intensywnych treningach, wcale nas nie dziwi, że modelka chętnie pokazuje się w skąpej bieliźnie. Nicole Williams (www.instagram.com/justtnic)
Trenerem personalnym Nicole jest słynny Mario Guevara. To właśnie on kilka razy w tygodniu daje niezły wycisk modelce. Dzięki temu pośladki Nicole stają się coraz okrąglejsze. Już niebawem będzie mogła konkurować z Kim Kardashian. Trenerem personalnym Nicole jest słynny Mario Guevara. To właśnie on kilka razy w tygodniu daje niezły wycisk modelce. Dzięki temu pośladki Nicole stają się coraz okrąglejsze. Już niebawem będzie mogła konkurować z Kim Kardashian. Nicole Williams (www.instagram.com/justtnic)
Nicole uwielbia również trening metodą pilates. Jest częstą uczestniczką zajęć w klubie Hot Pilates, jednym z najbardziej popularnych miejsc wśród gwiazd. Na zajęcia uczęszczają tam między innymi: Kate Hudson i Kendall Jenner. Nicole uwielbia również trening metodą pilates. Jest częstą uczestniczką zajęć w klubie Hot Pilates, jednym z najbardziej popularnych miejsc wśród gwiazd. Na zajęcia uczęszczają tam między innymi: Kate Hudson i Kendall Jenner. Nicole Williams (www.instagram.com/justtnic)
Nicole Williams chętnie trenuje ze swoją przyjaciółką modelką Shaniną Shaik. Dziewczyny zamieszczają w sieci wspólne filmy, na których możemy zobaczyć, jakie ćwiczenia wykonują na siłowni. Shanina, podobnie jak Nicole jest zwolenniczką treningu na jędrne pośladki. Nicole Williams chętnie trenuje ze swoją przyjaciółką modelką Shaniną Shaik. Dziewczyny zamieszczają w sieci wspólne filmy, na których możemy zobaczyć, jakie ćwiczenia wykonują na siłowni. Shanina, podobnie jak Nicole jest zwolenniczką treningu na jędrne pośladki. Nicole Williams (www.instagram.com/justtnic)
Modelka, chcąc wysmuklić swoją talię chętnie zakłada waist trainer. To gorset wyszczuplający, który możemy nosić na co dzień lub podczas treningu. Zapewnia on utratę zbędnego tłuszczu wokół talii, dzięki czemu sylwetka nabiera kobiecego kształtu.
<br>
<br>
<a href= Zobacz dlaczego warto nosić waist trainer " title="Modelka, chcąc wysmuklić swoją talię chętnie zakłada waist trainer. To gorset wyszczuplający, który możemy nosić na co dzień lub podczas treningu. Zapewnia on utratę zbędnego tłuszczu wokół talii, dzięki czemu sylwetka nabiera kobiecego kształtu.

Zobacz dlaczego warto nosić waist trainer " /> Modelka, chcąc wysmuklić swoją talię chętnie zakłada waist trainer. To gorset wyszczuplający, który możemy nosić na co dzień lub podczas treningu. Zapewnia on utratę zbędnego tłuszczu wokół talii, dzięki czemu sylwetka nabiera kobiecego kształtu.

Zobacz dlaczego warto nosić waist trainer Nicole Williams (www.instagram.com/justtnic)
Nicole jest fanką Skinny Bunny Tea. Marka specjalizuje się w sprzedaży specjalnych herbat i smoothie, które są bogactwem cennych witamin oraz antyoksydantów. Co więcej, modelka chętnie sięga po matchę, najzdrowszą odmianę zielonej herbaty, która zapewnia jej energię i oczyszcza organizm.
<br>
<br>
<a href= Poznaj właściwości matchy" title="Nicole jest fanką Skinny Bunny Tea. Marka specjalizuje się w sprzedaży specjalnych herbat i smoothie, które są bogactwem cennych witamin oraz antyoksydantów. Co więcej, modelka chętnie sięga po matchę, najzdrowszą odmianę zielonej herbaty, która zapewnia jej energię i oczyszcza organizm.

Poznaj właściwości matchy" /> Nicole jest fanką Skinny Bunny Tea. Marka specjalizuje się w sprzedaży specjalnych herbat i smoothie, które są bogactwem cennych witamin oraz antyoksydantów. Co więcej, modelka chętnie sięga po matchę, najzdrowszą odmianę zielonej herbaty, która zapewnia jej energię i oczyszcza organizm.

Poznaj właściwości matchy Nicole Williams (www.instagram.com/justtnic)
Nicole Williams dba o to, aby jeść zdrowe posiłki. Wykluczyła ze swojej diety przetworzone produkty i kilka razy w roku wykonuje detoks. Dzięki specjalnym koktajlom od Skinny Bunny Tea nie tylko oczyszcza organizm, ale dostarcza cenne składniki odżywcze. Nicole Williams dba o to, aby jeść zdrowe posiłki. Wykluczyła ze swojej diety przetworzone produkty i kilka razy w roku wykonuje detoks. Dzięki specjalnym koktajlom od Skinny Bunny Tea nie tylko oczyszcza organizm, ale dostarcza cenne składniki odżywcze. Nicole Williams (www.instagram.com/justtnic)
Nicole była uczestniczką popularnego reality show WAGS. Podczas jednego z odcinków Larry English oświadczył się modelce. Ten wzruszający moment, który został uwieczniony na kamerze, oglądało tysiące widzów. Czy w kolejnych seriach programu zobaczymy ślub? Nicole była uczestniczką popularnego reality show WAGS. Podczas jednego z odcinków Larry English oświadczył się modelce. Ten wzruszający moment, który został uwieczniony na kamerze, oglądało tysiące widzów. Czy w kolejnych seriach programu zobaczymy ślub? Nicole Williams (www.instagram.com/justtnic)
Początkowo Larry był przeciwny udziałowi w reality show. Powiedział jedynie Nicole, że dopóki będzie to traktować jak zabawę i nie będzie się przejmowała negatywnymi opiniami innych, zgodzi się dla niej wystąpić w programie WAGS. Dla ukochanej zrobiłby wszystko. Początkowo Larry był przeciwny udziałowi w reality show. Powiedział jedynie Nicole, że dopóki będzie to traktować jak zabawę i nie będzie się przejmowała negatywnymi opiniami innych, zgodzi się dla niej wystąpić w programie WAGS. Dla ukochanej zrobiłby wszystko. Nicole Williams (www.instagram.com/justtnic)
Nicole jest twarzą nowej linii kosmetyków do ciała marki BodyBlendz, która została nazwana NicoleXBlendz. Firma specjalizuje się w ekskluzywnych scrubach do ciała. Na jej pięknym ciele produkty zdecydowanie dobrze się prezentują. Modelka skutecznie zachęca do ich nabycia. Nicole jest twarzą nowej linii kosmetyków do ciała marki BodyBlendz, która została nazwana NicoleXBlendz. Firma specjalizuje się w ekskluzywnych scrubach do ciała. Na jej pięknym ciele produkty zdecydowanie dobrze się prezentują. Modelka skutecznie zachęca do ich nabycia. Nicole Williams (www.instagram.com/justtnic)
Mąż Nicole, kibicuje modelce w rozwoju jej kariery. Jak twierdzi, jest najpiękniejszą WAGS na świecie. Wygląda świetnie nie tylko przed obiektywem, ale również, gdy ćwiczy. Mąż Nicole, kibicuje modelce w rozwoju jej kariery. Jak twierdzi, jest najpiękniejszą WAGS na świecie. Wygląda świetnie nie tylko przed obiektywem, ale również, gdy ćwiczy. Nicole Williams (www.instagram.com/justtnic)
Więcej o:
Komentarze (87)
Larry English wziął ślub: "Nigdy nie byliśmy bardziej szczęśliwi". Poznajcie piękną żonę gwiazdy NFL, Nicole Williams [GALERIA]
Zaloguj się
 • korgan123

  Oceniono 20 razy 20

  To zabawne, że Wybiórcza daje takie artykuliki a jednocześnie atakuje Trumpa za seksizm.

 • nicka1122

  Oceniono 13 razy 11

  Ładna dziewczyna i zgrabna, ale niestety obrzydzenie mnie bierze kiedy widzę te wszystkie fotki. Wszystkie te panienki w jeden deseń, te same kacze dzioby, buzie w ciup, sztuczne cycki, włosy, rzęsy, powypinane kupry - słowem, jedna z bardzo wielu. Tzw. zdrowy tryb życia promowany przez to dziewczę (nota bene jak przez setki innych jej podobnych) chyba się nieco "kłóci" z silikonem i botoksem.

 • wichura

  Oceniono 11 razy 11

  Najgorętsza dziewczyna ligi? Hmmm... Być może. Ciekawe tylko, ile innych zawodników może to potwierdzić :)

 • Marek Gajowy

  Oceniono 9 razy 9

  moja jest gorętsza..... ma teraz ponad 39 st gorączki..... i jednak nie lecę z tym do mediów ;)

 • kocurxtr

  Oceniono 8 razy 8

  czy te laski maja jakąś godność i osobowość ?

  nieodparcie odnoszę wrażenie, że są li tylko bibelotami doczepionymi do kluczyków samochodowych
  dość często zmienianymi zresztą...

 • roy_cohn

  Oceniono 7 razy 7

  czarna pała, srebrny ajfon, zielone dolary.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX