Ta żona piłkarza, uwielbia się chwalić na Instagramie swoim płaskim brzuchem

Do kogo należy TEN brzuch? Sara Boruc-Mannei, żona Artura Boruca, pochwaliła się na Instagramie nowymi zdjęciami na których prezentuje swój doskonały, płaski brzuch!
Sara Boruc-Mannei, żona Artura Boruca,  pochwaliła się na Instagramie nowymi zdjęciami na których prezentuje swój doskonały, płaski brzuch! Sara Boruc-Mannei, żona Artura Boruca, pochwaliła się na Instagramie nowymi zdjęciami na których prezentuje swój doskonały, płaski brzuch! www.instagram.com/saraborucmannei_real
Zdrowy styl życia według Sary to regularne ćwiczenia. 'Najchętniej korzystam z siłowni, gdzie wykonuje trening metaboliczny (na przyspieszenie przemiany materii) oraz ćwiczenia kardio. Poza tym uwielbiam weekendowe biegi oraz wspólny basen z mężem Arturem'. Zdrowy styl życia według Sary to regularne ćwiczenia. 'Najchętniej korzystam z siłowni, gdzie wykonuje trening metaboliczny (na przyspieszenie przemiany materii) oraz ćwiczenia kardio. Poza tym uwielbiam weekendowe biegi oraz wspólny basen z mężem Arturem'. www.instagram.com/saraborucmannei_real
Sara przyznaje: 'w swojej codziennej diecie przede wszystkim staram się unikać produktów typu instant. Doskonale wiem, że są niezdrowe oraz kaloryczne i do tego mają dużą zawartość sodu, który zatrzymuje wodę w organizmie. Często zawierają też glutaminian sodu, czyli substancję zwiększającą apetyt'. Sara przyznaje: 'w swojej codziennej diecie przede wszystkim staram się unikać produktów typu instant. Doskonale wiem, że są niezdrowe oraz kaloryczne i do tego mają dużą zawartość sodu, który zatrzymuje wodę w organizmie. Często zawierają też glutaminian sodu, czyli substancję zwiększającą apetyt'. www.instagram.com/saraborucmannei_real
Sara zdradziła nam, że aby utrzymać stałą wagę ciała do wielu potraw dodaję olej lniany z kapsaicyną. To wyjątkowe źródło kwasów omega 3. Niestety ciągle niedoceniany produkt. Kapsaicyna dodaje potrawom delikatnej pikanterii, jak również ma właściwości odchudzające. Sara zdradziła nam, że aby utrzymać stałą wagę ciała do wielu potraw dodaję olej lniany z kapsaicyną. To wyjątkowe źródło kwasów omega 3. Niestety ciągle niedoceniany produkt. Kapsaicyna dodaje potrawom delikatnej pikanterii, jak również ma właściwości odchudzające. www.instagram.com/saraborucmannei_real
Sara Boruc, blogerka modowa i stylistka, wspólnie ze swoim mężem piłkarzem Arturem Borucem prowadzą bardzo zdrowy tryb życia. Sara chętnie przyjmuje rady męża, jak prawidłowo ćwiczyć, sama z kolei dba, by ich dieta była odpowiednio zbilansowana. Sara Boruc, blogerka modowa i stylistka, wspólnie ze swoim mężem piłkarzem Arturem Borucem prowadzą bardzo zdrowy tryb życia. Sara chętnie przyjmuje rady męża, jak prawidłowo ćwiczyć, sama z kolei dba, by ich dieta była odpowiednio zbilansowana. www.instagram.com/saraborucmannei_real
Jakiś czas temu na InstaStory Sara pokazała takie zdjęcie. Zdrowa dieta i treningi przynoszą efekty. Wystarczy spojrzeć na jej brzuch, który staje się coraz bardziej wyrzeźbiony, a pośladki jeszcze bardziej ujędrnione. Jakiś czas temu na InstaStory Sara pokazała takie zdjęcie. Zdrowa dieta i treningi przynoszą efekty. Wystarczy spojrzeć na jej brzuch, który staje się coraz bardziej wyrzeźbiony, a pośladki jeszcze bardziej ujędrnione. www.instagram.com/saraborucmannei_real
Na pokazie Łukasza Jemioła o doskonałej sylwetce Sary mówiło dużo osób. Jaki jest sekret jej nienagannej figury? Tylko nam zdradziła, jak dba o ciało, by być w formie. Przeczytajcie, jaki ma sposób na seksowne i smukłe ciało! Na pokazie Łukasza Jemioła o doskonałej sylwetce Sary mówiło dużo osób. Jaki jest sekret jej nienagannej figury? Tylko nam zdradziła, jak dba o ciało, by być w formie. Przeczytajcie, jaki ma sposób na seksowne i smukłe ciało! www.instagram.com/saraborucmannei_real
Okazuje się, że Sara nie odbiega formą nawet od Ani Lewandowskiej. Na Instagramie możemy obserwować zdjęcia jej umięśnionego brzucha. Choć Sara twierdzi, że nie trenuje tak dużo jak Ania, może kiedyś zobaczymy jak wspólnie prowadzą trening. Okazuje się, że Sara nie odbiega formą nawet od Ani Lewandowskiej. Na Instagramie możemy obserwować zdjęcia jej umięśnionego brzucha. Choć Sara twierdzi, że nie trenuje tak dużo jak Ania, może kiedyś zobaczymy jak wspólnie prowadzą trening. Sara boruc (instagram.com/sinbymannei_com)
'Program odchudzania, który będzie wymagał od nas wielu poświęceń, może nas bardzo szybko zniechęcić i stracimy motywację. Ważne, aby dieta była przyjemna i dobrana tak, aby posiłki były zarówno zdrowe, jak i smaczne. Nie możemy za wszelką cenę spożywać produktów pozbawionych walorów smakowych. To ważne, aby nasz jadłospis był urozmaicony', zdradziła nam Sara. 'Program odchudzania, który będzie wymagał od nas wielu poświęceń, może nas bardzo szybko zniechęcić i stracimy motywację. Ważne, aby dieta była przyjemna i dobrana tak, aby posiłki były zarówno zdrowe, jak i smaczne. Nie możemy za wszelką cenę spożywać produktów pozbawionych walorów smakowych. To ważne, aby nasz jadłospis był urozmaicony', zdradziła nam Sara. Sara Boruc (instagram.com/sinbymannei_com)
Jakie jest ulubione danie Sary? Warzywa na parze z dodatkiem dipu, który sama robi. W jego skład wchodzą: olej lniany, jogurt naturalny, ząbek czosnku i kilka kropli cytryny. Jakie jest ulubione danie Sary? Warzywa na parze z dodatkiem dipu, który sama robi. W jego skład wchodzą: olej lniany, jogurt naturalny, ząbek czosnku i kilka kropli cytryny. Sara Boruc (instagram.com/sinbymannei_com)
'Uwielbiam relaksować się przy muzyce', twierdzi Sara. Okazuje się, że jej wielką pasją jest nie tylko zdrowy styl życia i moda, ale i śpiewanie. Dla Sary śpiew jest formą relaksu po ciężkim dniu oraz odskocznią od codziennych obowiązków. 
'Uwielbiam relaksować się przy muzyce', twierdzi Sara. Okazuje się, że jej wielką pasją jest nie tylko zdrowy styl życia i moda, ale i śpiewanie. Dla Sary śpiew jest formą relaksu po ciężkim dniu oraz odskocznią od codziennych obowiązków. Sara Boruc (instagram.com/sinbymannei_com)
Sara przyznaje, że jest przeciwniczką diet opartych na głodówce. Kilkukrotnie była na diecie 3D Chili. Kluczowe w tej diecie jest uzupełnienie codziennych posiłków o naturalne suplementy oraz przyprawy, takie jak: imbir, chlorella, kurkuma, kapsaicyna z papryczki chili, ekstrakt z nasion guarany, liście zielonej herbaty, jagody acai, a także pektyna z grejpfruta. 
<br>
<br>
'Kiedy byłam na diecie, kapsułki przyjmowałam trzy razy dziennie. Rano zażywałam kapsułkę żółtą, która reguluje trawienie i hamuje apetyt. W porze obiadu przyjmowałam czerwoną, spalającą tkankę tłuszczową. Jest jeszcze zielona kapsułka - na wieczór, która oczyszcza organizm z toksyn', zdradziła nam Sara. Sara przyznaje, że jest przeciwniczką diet opartych na głodówce. Kilkukrotnie była na diecie 3D Chili. Kluczowe w tej diecie jest uzupełnienie codziennych posiłków o naturalne suplementy oraz przyprawy, takie jak: imbir, chlorella, kurkuma, kapsaicyna z papryczki chili, ekstrakt z nasion guarany, liście zielonej herbaty, jagody acai, a także pektyna z grejpfruta.

'Kiedy byłam na diecie, kapsułki przyjmowałam trzy razy dziennie. Rano zażywałam kapsułkę żółtą, która reguluje trawienie i hamuje apetyt. W porze obiadu przyjmowałam czerwoną, spalającą tkankę tłuszczową. Jest jeszcze zielona kapsułka - na wieczór, która oczyszcza organizm z toksyn', zdradziła nam Sara. Sara Boruc (instagram.com/sinbymannei_com)
Według Sary nie należy obsesyjnie dbać o swoją figurę, liczyć każdą kalorię i nadmiernie katować się treningami. Nie o to chodzi w zdrowym podejściu do życia. Wszystko należy robić z umiarem. Według Sary nie należy obsesyjnie dbać o swoją figurę, liczyć każdą kalorię i nadmiernie katować się treningami. Nie o to chodzi w zdrowym podejściu do życia. Wszystko należy robić z umiarem. Sara Boruc (instagram.com/sinbymannei_com)
Czy poznajecie, kto stoi na zdjęciu obok Sary? Oczywiście to Ania Lewandowska. Okazuje się, że dziewczyny bardzo lubią spędzać razem czas. To właśnie za sprawą swoich mężów. Dziś Sara bardzo chętnie ćwiczy pod okiem Ani. Jak twierdzi, bardzo ceni podejście Ani do treningów oraz jej upór w propagowaniu idei zdrowego stylu życia. Czy poznajecie, kto stoi na zdjęciu obok Sary? Oczywiście to Ania Lewandowska. Okazuje się, że dziewczyny bardzo lubią spędzać razem czas. To właśnie za sprawą swoich mężów. Dziś Sara bardzo chętnie ćwiczy pod okiem Ani. Jak twierdzi, bardzo ceni podejście Ani do treningów oraz jej upór w propagowaniu idei zdrowego stylu życia. Sara Boruc (instagram.com/sinbymannei_com)