Znasz bramkarza Kevina Trappa? Nie uwierzysz, jak wysportowana jest jego dziewczyna [GALERIA]

Izabel Goulart jedna z najpiękniejszych modelek na świecie. Brazylijka jest znana bliżej jako Aniołek Victoria's Secret, swoją karierę rozpoczęła mają 14 lat. Już wtedy zauważono jej piękną urodę i niesamowity wdzięk. Zobacz, jak popularna modelka dba, by jej ciało zawsze było fit i sexy.
Niemiecki bramkarz Kevin Trapp grający w klubie Paris Saint-Germain, od pewnego czasu chętnie pokazuje się ze swoją dziewczyną Izabel Goulart. Ta piękna modelka, jedna z Aniołków Victoria's Secret, to wymarzona partnerka piłkarza. Jak twierdzi Kevin: Niemiecki bramkarz Kevin Trapp grający w klubie Paris Saint-Germain, od pewnego czasu chętnie pokazuje się ze swoją dziewczyną Izabel Goulart. Ta piękna modelka, jedna z Aniołków Victoria's Secret, to wymarzona partnerka piłkarza. Jak twierdzi Kevin: "Izabel jest idealną kobietą. Rozumie, że dużo czasu poświęcam na swoje treningi. W tym samym czasie, Izabel również ćwiczy". Nie da się ukryć, że wyglądają razem zjawisko - piękni i wysportowani. http://www.dailymail.co.uk/
Izabel Goulart dobrze wie, że piękne ciało wymaga regularnych ćwiczeń. Bardzo chętnie dzieli się swoimi treningami w mediach społecznościowych. Swój doskonały wygląd zawdzięcza różnorodnym aktywnościom i zdrowej diecie. Stanowi przykład, jak powinna wyglądać prawdziwa modelka! Izabel Goulart dobrze wie, że piękne ciało wymaga regularnych ćwiczeń. Bardzo chętnie dzieli się swoimi treningami w mediach społecznościowych. Swój doskonały wygląd zawdzięcza różnorodnym aktywnościom i zdrowej diecie. Stanowi przykład, jak powinna wyglądać prawdziwa modelka! Izabel Goulart (instagram.com/iza_goulart)
Skakanka to doskonałe ćwiczenie kardio. Pozwala spalić 300-400 kalorii już w pół godziny! Poprawia wygląd łydek, ud, pośladków a nawet ramion. Już po kilku dniach regularnego korzystania ze skakanki, można zauważyć wysmuklenie sylwetki. Dodatkowo poprawia pracę serca i układu krążenia. Jak twierdzi Izabel dzięki skakance poprawiła również równowagę i koordynację ruchową. Skakanka to doskonałe ćwiczenie kardio. Pozwala spalić 300-400 kalorii już w pół godziny! Poprawia wygląd łydek, ud, pośladków a nawet ramion. Już po kilku dniach regularnego korzystania ze skakanki, można zauważyć wysmuklenie sylwetki. Dodatkowo poprawia pracę serca i układu krążenia. Jak twierdzi Izabel dzięki skakance poprawiła również równowagę i koordynację ruchową. Izabel Goulart (instagram.com/iza_goulart)
Trening z użyciem taśm TRX to zdecydowanie zajęcie dla wymagających. Dzięki temu Izabel wzmacnia mięśnie głębokie ramion, nóg i brzucha. Podczas treningu zwiększa swoją wytrzymałość, siłę oraz mobilność ciała. Z uwagi na intensywność treningu z użyciem taśm TRX, Izabel wykonuje go maksymalnie 2 razy w tygodniu. Trening z użyciem taśm TRX to zdecydowanie zajęcie dla wymagających. Dzięki temu Izabel wzmacnia mięśnie głębokie ramion, nóg i brzucha. Podczas treningu zwiększa swoją wytrzymałość, siłę oraz mobilność ciała. Z uwagi na intensywność treningu z użyciem taśm TRX, Izabel wykonuje go maksymalnie 2 razy w tygodniu. Izabel Goulart (instagram.com/iza_goulart)
Kto by pomyślał, że tak delikatna kobieta jak Izabel potrafi boksować i kopać! Kickboxing pokochała od pierwszych zajęć. Trening ten pozwala jej utrzymać stałą wagę ciała, kształtuje sylwetkę oraz wpływa na zdrowie. Bliski kontakt z przeciwnikiem zwiększa pewność siebie. Zapewne dlatego Izabel tak śmiało kroczy po wybiegu. Kto by pomyślał, że tak delikatna kobieta jak Izabel potrafi boksować i kopać! Kickboxing pokochała od pierwszych zajęć. Trening ten pozwala jej utrzymać stałą wagę ciała, kształtuje sylwetkę oraz wpływa na zdrowie. Bliski kontakt z przeciwnikiem zwiększa pewność siebie. Zapewne dlatego Izabel tak śmiało kroczy po wybiegu. Izabel Goulart (instagram.com/iza_goulart)
Wzmocnij swoje ciało Wzmocnij swoje ciało Izabel Goulart (instagram.com/iza_goulart)
Plate Slide Workout to trening z użyciem dwóch płaskich krążków. Dzięki niemu Izabel wykonuje ćwiczenia na wzmocnienie nóg oraz różnorodne podpory, w tym też deskę (plank). Pozwala wzmocnić mięśnie głębokie ciała oraz mięśnie posturalne. To właśnie dzięki tym ćwiczeniom Izebel ma piękne, smukłe ciało. Plate Slide Workout to trening z użyciem dwóch płaskich krążków. Dzięki niemu Izabel wykonuje ćwiczenia na wzmocnienie nóg oraz różnorodne podpory, w tym też deskę (plank). Pozwala wzmocnić mięśnie głębokie ciała oraz mięśnie posturalne. To właśnie dzięki tym ćwiczeniom Izebel ma piękne, smukłe ciało. Izabel Goulart (instagram.com/iza_goulart)
Izabel uwielbia trening siłowy z użyciem obciążenia. Wykorzystując siłę grawitacji, pracuje nad rozwojem siły i budową mięśni szkieletowych. Dzięki niemu ma szczupłą sylwetkę z pięknie zarysowanymi mięśniami. Izabel uwielbia trening siłowy z użyciem obciążenia. Wykorzystując siłę grawitacji, pracuje nad rozwojem siły i budową mięśni szkieletowych. Dzięki niemu ma szczupłą sylwetkę z pięknie zarysowanymi mięśniami. Izabel Goulart (instagram.com/iza_goulart)
Izabel lubi różne formy aktywności, nie tylko treningi na siłowni. Możemy ją zobaczyć na korcie tenisowym czy na basenie. Dzięki włączeniu tych aktywności do codziennych zajęć, Izabel cieszy się doskonałą kondycją, a jednocześnie czerpie z nich dużo zabawy. To niesamowite, że potrafi znaleźć na to czas! Izabel lubi różne formy aktywności, nie tylko treningi na siłowni. Możemy ją zobaczyć na korcie tenisowym czy na basenie. Dzięki włączeniu tych aktywności do codziennych zajęć, Izabel cieszy się doskonałą kondycją, a jednocześnie czerpie z nich dużo zabawy. To niesamowite, że potrafi znaleźć na to czas! Izabel Goulart (instagram.com/iza_goulart)
Na Instagramie, często też możemy zobaczyć zdjęcia Izabel z jej treningów biegowych. Jest na tyle wysportowana, że bez problemu potrafi przebiec ponad 10 kilometrów. Zazdrościmy formy!
Na Instagramie, często też możemy zobaczyć zdjęcia Izabel z jej treningów biegowych. Jest na tyle wysportowana, że bez problemu potrafi przebiec ponad 10 kilometrów. Zazdrościmy formy! Izabel Goulart (instagram.com/iza_goulart)
Dla doskonałego rozciągnięcia mięśni, Izabel praktykuję jogę. Traktuje ją nie tylko jako doskonałe ćwiczenie na ciało, ale i umysł. Pozwala zachować Izabel wewnętrzną harmonię. Dzięki temu nawet w najbardziej stresujących momentach swojego życia, potrafi zachować spokój i równowagę. Zapewne dlatego na jej twarzy bezustannie gości uśmiech. Dla doskonałego rozciągnięcia mięśni, Izabel praktykuję jogę. Traktuje ją nie tylko jako doskonałe ćwiczenie na ciało, ale i umysł. Pozwala zachować Izabel wewnętrzną harmonię. Dzięki temu nawet w najbardziej stresujących momentach swojego życia, potrafi zachować spokój i równowagę. Zapewne dlatego na jej twarzy bezustannie gości uśmiech. Izabel Goulart (instagram.com/iza_goulart)