8 najlepszych rad od trenerów gwiazd

Magda Derewecka
21.03.2015 07:57
A A A
andrea orbec trening

andrea orbec trening (heidiklum.aol.com)

Jillian Michaels, Andrea Orbeck czy Jeanette Jenkins mają wieloletnie doświadczenie w trenowaniu gwiazd. To one stoją za atletyczną sylwetką Pink czy smukłymi figurami supermodelek. Dlatego, jeśli potrzebujesz dawki motywacji, zobacz, jakie mają najlepsze rady dla ćwiczących.
Zobacz zdjęcia (9)
Komentarze (5)
Zaloguj się
 • piterro

  Oceniono 68 razy 64

  najważniejsze aby mieć dobrze dobraną czapkę

 • warszawa34

  Oceniono 29 razy 25

  Dlaczego w celu zapoznania się z radami trenerek trzeba przeczytać aż dziewięć oddzielnych slajdów, a nie jeden artykuł? Głupie pytanie. I w ten oto sposób nie otrzymałam dawki motywacji.......

 • his_dudeness

  Oceniono 11 razy 5

  A ja robiłem interwały, tętno utrzymywałem ponad 120 i narzekałem jak cholera.
  Lecz udało mi się schudnąć.

 • Maciej Ergo

  0

  maciejszramka.bodybyvi.com/
  Dni nareszcie stają się coraz dłuższe, robi się cieplej, przyroda budzi się do życia. To czas, by zrzucić ciepłe ubrania i cieszyć się słońcem. Ale wiem, co teraz powiesz: najpierw to ja muszę zrzucić zimowe zapasy tłuszczu, zanim zrzucę ubrania.
  Trzeba zatem to zmienić! Za to, jak wyglądamy w 30% odpowiada aktywność fizyczna, a w pozostałych 70% - to, jak się odżywiamy.
  Pierwsza myśl – muszę przejść na dietę. Ale (!) dieta jest droga, czasochłonna, a przede wszystkim to DIETA, czyli czas bycia wiecznie głodnym, a co za tym idzie – złym. Fakt, łatwiej szybko przekąsić fastfooda, niż przygotowywać posiłki na cały dzień wg rozpiski dietetyka.
  Nie, zdecydowanie, życie „w biegu” nie sprzyja zdrowemu odżywianiu. Gdyby to wszystko było takie proste…
  Otóż to prostsze niż myślisz. W czasach elektrycznych szczoteczek do zębów, smatrfonów i samo-parkujących samochodów, znaleźliśmy także sposób na zdrowe, szybkie posiłki, które dodatkowo pomogą zrzucić zbędne kilogramy.
  Niemożliwe? Ha! Sam sprawdź, przekonasz się, że w tym roku z dumą wskoczysz w krótkie szorty.

  www.facebook.com/vipoznan

 • zal.p.l2

  Oceniono 11 razy -1

  W Polsce najlepszymi trenerami są mężczyzni. Znają się na tym, testują diety na sobie, ćwiczenia, długoletnie doświadczenie. A w mediach ? A w mediach brylują babska, bez jakiejkolwiek wiedzy za to liczą na kase za artykuliki. Dlatego właśnie nikt nie może schudnąć bo słuchają rad niespełnionych dziennikareczek udających trenerki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane