Kim Kardashian, Sofia Vergara, Katy Perry. Jak dbają o sylwetkę gwiazdy o kobiecych kształtach

To gwiazdy o kobiecej figurze, a nie wychudzone modelki, przyciągają najwięcej męskich spojrzeń. Sofia Vergara czy Kim Kardashian mają swoje sposoby na to, żeby zachwycać swoimi kobiecymi kształtami.
gwiazdy o kobiecych kształtach gwiazdy o kobiecych kształtach gwiazdy o kobiecych kształtach

Figura klepsydry działa jak narkotyk

rusz się

Badania dowiodły, że kobiecy typ sylwetki działa na męski mózg niemalże uzależniająco, wyzwalając w nim uczucie gratyfikacji. Nie jest to oczywiście figura, jaką znamy z wybiegów mody. To właśnie figura klepsydry: wąska talia, obfity biust i krągłe pośladki, pobudzają do pracy znajdujący się w mózgu ośrodek nagrody. Ten sam, który jest przyczyną uzależnień od alkoholu, narkotyków czy papierosów.

Jeśli jesteś posiadaczką kobiecej figury, zaliczasz się do grona szczęściar, jednak aby dobrze prezentować się w każdej sytuacji, należy o nią specjalnie zadbać. Dobra dieta i ćwiczenia, powstrzymają efekt grawitacji, ujędrnią i wymodelują biust i pupę.

kim kardashian trening dieta kim kardashian trening dieta kim kardashian trening dieta

Kim Kardashian

Wiele razy media zarzucały Kim, że jej pupa i bust są wynikiem ciężkiej pracy chirurgów plastycznych, jednak Kim szybko dementowała plotki, mówiąc, że jej ciało jest w 100% naturalne.

Jak Kim o nie dba? Trenuje 7 dni w tygodniu i stosuje zbilansowaną dietę. Próbowała już wielu sposobów odżywiania na utratę wagi (między innymi diety Atkinsa), jednak teraz po prostu uważa na to, co je, bo jak mówi: nie wyobraża sobie życia bez słodyczy.

Kim próbowała metody ulubionej trenerki gwiazd: Tracy Anderson. Ćwiczy regularnie z Gunnarem Petersonem i chodzi na popularne w Hollywood: Barry's Bootcamp.

sofia vergara trening i dieta sofia vergara trening i dieta sofia vergara trening i dieta

Sofia Vergara

Gunnar Peterson, Tracy Anderson, Jeanette Jenkins. Najlepsze rady trenerów gwiazd

Sofia ćwiczy z trenerem gwiazd: Gunnarem Petersonem (to także trener Kim Kardashian). Gunnar zdradza, że nigdy nie proponuje gwazdom ćwiczeń w izolacj, ale zamiast tego lubi ćwiczenia angażujące duże partie ciała. Jeśli Sofia robi wykroki, to angażuje także górne parte ciała i dołącza np. ćwiczenia na ramiona z małą piłką fitness.

Ćwiczenia nie mogą być nudne. Dlatego Gunnar dba o to, żeby często je urozmaicać.

Sofia często pokazuje się na czerwonym dywanie. Żeby jej ciało prezentowało się idealnie stosuje się do zaleceń Gunnara i unika produktów zawierających cukier i alkoholu. Kilka dn przed ważnym wyjściem ograncza węglowodany w drugiej części dnia.

christina hendricks christina hendricks christina hendricks

Christina Hendricks

To niewątpliwie posiadaczka największego naturalnego biustu w Hollywood. W wywiadach mówi, że dawniej nienawidziła swoich piersi, bo ciężko było jej znaleźć pasujące ubrania, jednak teraz go pokochała i bardzo o niego dba.

Gwiazda jest znana również z tego, że potępia wszelkie drastyczne diety odchudzające. Przy każdej okazji podkreśla, że najważniejsze to pokochać swoje ciało, a wówczas motywacja do ćwiczeń i zdrowego żywienia jest o wiele większa.

Christina ćwiczy trzy razy w tygodniu z narzeczonym i ich osobistym trenerem.

m m ,

Mariah Carey

Gwiazdy reklamują niebezpieczne sposoby na odchudzanie. Sprawdź!

Pamiętamy jej ciągłe wahania wagi: naprzemiennie bywała szczupła i bardziej zaokrąglona. Wszystko przez bardzo restrykcyjne diety, często głodówki, po których następował efekt jojo. Jednak właścicielka pięknych krągłości ostatnio zdrowo schudła 14 kg. Zamieniła tłuste potrawy na warzywa i ryby, zrezygnowała z węglowodanów oraz cukrów i przeszła na dietę Jenny Craig (została także twarzą marki).

Nadal pilnie trenuje pod okiem swojej osobistej trenerki i jak twierdzi nie zamierza rezygnować ze zdrowego trybu życia.

katy perry trening  dieta katy perry trening dieta katy perry trening dieta

Katy Perry

Katy Perry w wywiadach przyznaje, że wstydziła się swojego biustu:

- Nie chciałam, żeby moje piersi rosły większe, bo nie widziałam już swoich stóp. Błagałam, żeby już przestały rosnąć.

Jednak teraz, wokalistka stylizującą się na pin-up girl w pełni je akceptuje. Katy stosuje dietę organiczną, ale nie przepada za treningami, zamiast nich wybiera skakankę i to właśnie dzięki tym ćwiczeniom, może cieszyć się piękną kobiecą sylwetką.

salma hayek trening dieta salma hayek trening dieta salma hayek trening dieta

Salma Hayek

Salma twierdzi, że wymodliła sobie piękny biust. Od lat jest wielka fanką diety oczyszczającej, opierającej się na piciu soków.

Dziennie spożycie kaloryczne utrzymuje się wtedy na poziomie 1 100 kalorii, więc Salma rezygnuje z obciążających ćwiczeń i wybiera jogę.

Więcej o: