Chodakowska: "W tabloidach zostałam okrzyknięta koniem. Wzięłam to za komplement"

1/4
>
KR
Zdjęcie numer 0 w galerii - Chodakowska:

www.facebook.com/chodakowskaewa

>
Ewa Chodakowska często dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami i wieloma refleksjami. Nie inaczej było tym razem. W długim wpisie na swoim Facebookowym profilu wyznała: 'W tabloidach zostałam okrzyknięta koniem. Wzięłam do za komplement'.

Ten szczery wpis najpopularniejszej polskiej trenerki zdobył 15 tysięcy polubień i nic w tym dziwnego - Ewa szczerze napisała co myśli o sposobie, w jaki kreują ją media.

'Kiedy chcesz obrazić głupca, mówisz mu ze jest głupi. Mądrego człowieka, znającego swoją wartość, takie epitety nie wzruszą. Przyglądam się interesującej manipulacji od kilku lat. Wchodząc w Polskie media nie miałam za sobą ludzi, którzy zadbają o mój wizerunek, ustawią tytuły, pokażą mnie w dobrym świetle, napiszą coś miłego, wrzucą korzystne zdjęcia.. Nie miałam kontaktów. Mój wizerunek nie został wykreowany przez żadną stację, nie miałam pleców, nie miałam pieniędzy, żeby zadbać o swój PR - samowolka. Media od początku mogły zrobić z moim wizerunkiem WSZYSTKO co im się żywnie podobało' - wyznała Chodakowska.
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Chodakowska: "W tabloidach zostałam okrzyknięta koniem. Wzięłam to za komplement"
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Chodakowska: "W tabloidach zostałam okrzyknięta koniem. Wzięłam to za komplement"
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Chodakowska: "W tabloidach zostałam okrzyknięta koniem. Wzięłam to za komplement"
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Chodakowska: "W tabloidach zostałam okrzyknięta koniem. Wzięłam to za komplement"
Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX