Trening nóg i pośladków z obciążeniem [PLAN TRENINGOWY]

Magda Derewecka, Mateusz Pyzel
22.06.2015 13:05
Dziewczyny, nie bójcie się sztang i hantli! Z takim sprzętem szybciej ukształtujecie sylwetkę. Nie bójcie się też tego, że będziecie mieć mięśnie jak u faceta. Taki rozrost jest niemożliwy bez wspomagania. Najlepsze ćwiczenia na nogi i pośladki pokazuje trener personalny, Michał Gronowski.

PLAN TRENINGOWY: Zrób 4 serie ćwiczeń, jedno po drugim, bez przerw. Przysiad klasyczny X12 Przysiad ze sztangą X12 Przysiad sumo X12 Wykroki X12 Lifty x12

Sposób zawodniczki fitness: Kasi Dziurskiej na piękne ciało:
11 najlepszych ćwiczeń na mięśnie brzucha
8 najczęstszych błędów podczas ćwiczeń na siłowni
Komentarze (9)
Zaloguj się
 • Black Swan

  Oceniono 38 razy 28

  co za lipa... Na zajawce widzę fajną dupę więc to chyba normalne, że chciałbym zobaczyć resztę.. Klikam a tu wyskakuje cos takiego...żałosnego... Oszuści!! Oddajcie mi z bilety!!!

 • educationonline

  Oceniono 4 razy 4

  To nie ćwiczenia rzeźbią ciało tylko dieta. Co z tego że będę robił najlepsze ćwiczenia na rzeźbę jeśli będę się objadał i mój bilans kaloryczny wyjdzie dużo na plus? Tylko obrosnę w tłuszcz plus zbuduję trochę mięśni ale nie spalę tłuszczu.

 • Jacek Zakrzewski

  Oceniono 9 razy 3

  Ruch to zdrowie ale tylko w ramach umiarkowanej rekreacji, więcej to już nadmierne eksploatowanie ciała. I mamy- ludzie po obozach niemieckich żyją dłużej niż ci wszyscy hiper-zdrowi sportowcy.

 • joanna_can

  Oceniono 17 razy 1

  I to jest robienie wody z mozgu. Miesnie sa bardzo wazne, ale najladniejsze miesnie nie zmienia faktu, ze o wszystkim decyduje uklad kostny. A to z kolei, to nie gimnastyka, tylko geny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX